قرنطینه حیوانات خود را هنگامی که شما برای اولین بار آنها را دریافت کنید.

لطفا هر کس قرنطینه. بسیاری از مشغول شدن خرید و فروش و برنامه ریزی برای خرید و فروش. یک یادآوری سریع به استفاد

توسط HASHTADONOH در 20 خرداد 1399
لطفا هر کس قرنطینه. بسیاری از مشغول شدن خرید و فروش و برنامه ریزی برای خرید و فروش. یک یادآوری سریع به استفاده از عقل سلیم و قرنطینه اگر شما نمی قرنطینه شما فقط خودتان را سرزنش می کنند. فکر می کنم با همه صحبت از quarantining هیچ کس نیاز به یادآوری شود برای انجام همین کار را با همه حیوانات آنها را خرید. همچنین خرید های بسیاری را در یک دوره کوتاه از زمان است مخاطره آمیز است. من نمی دانم کدام بدتر است, یک فرد جدید است به حیوانات رانندگی در اطراف در حال بارگذاری قفس در پشت یک وانت و گرفتن خانه با مطلقا هیچ برنامه ای برای قرنطینه چرا که آنها برنامه ریزی برای تلنگر و یا یک مبتدی رانندگی در اطراف از جایی به جای دولت به دولت در همان روز خرید کوچک حیوانات محوطهء اطراف انبار, بارگذاری آنها را در قفس در پشت یک کامیون و آزار به قرنطینه با مطلقا هیچ تجربه عملی با رئیس مزرعه حیوانات ؟ آنچه بدتر است ؟ هر دو به همان اندازه باید بدانید بهتر حس مشترک باید پیروز شویم. قرنطینه حیوانات جدید برای مزرعه خود را باید بدون گفتن اما آیا مردم گوش ؟ نوچ چرا که آنها همه چیز را می دانم. و آنها را سرزنش هر کس دیگری خود را برای اشتباهات.

آخر ممکن است من دیدم معاوضه در پارکینگ دور از درب جلو از محلی علف های هرز و تغذیه, فروشگاه, در حالی که آنها معمولا درست در صف مقابل. محلی علف های هرز و تغذیه فروشگاه ها ادعا نمی شود برگزاری معاوضه. من رفتم به محلی علف های هرز و تغذیه, فروشگاه شنبه و شگفت زده شد تعداد مطلق از مردم رانندگی در اطراف با یک کامیون از قفس برای پر کردن, به دنبال خرید همه نوع از حیوانات محوطهء اطراف انبار و آنها تا به حال هیچ تجربه و گفت: پس اما آنها با مطالعه بر روی حیوانات. خوب من یک بار در آنجا ماند در تعطیلات مسافرخانه اما که نمی تواند من را به یک متخصص در هر چیزی. رفت و با حراج محل و parkinglot بسته بندی شده بود منظورم بسته بندی شده! ما متوقف نمی شود. یک شناخته شده ترین محل که معمولا دارای معاوضه تا به حال بیشتر مردم از من همیشه به خاطر وجود این گذشته شنبه. آنها با پوشیدن ماسک و نمی خواهید به شنیدن در مورد quarantining. قرنطینه باید در ذهن همه است اما ظاهرا این طور نیست. اگر شما نمی قرنطینه شما فقط خودتان را سرزنش می کنند.

کلمه حکیم نیست رانندگی از جایی به جای از دولت به دولت به دنبال کوچک حیوانات محوطهء اطراف انبار از افراد مختلف بارگذاری قفس به خانه می برد و با زحمت quarantining. قرنطینه همه چیز را و یا شما فقط خودتان را سرزنش می کنند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن