سوال در مورد بلدرچین

به انجمن خوش آمدید BYC :welcome … خوشحالم که شما پیوست.

1 … من نمی توانم بگویم خیلی به من بستر عمیق تا حالا. اما بلدرچین در حال خالی کردن روده زیادی است. با توجه به حفظ 6 بلدرچین در 6 تا 9 فوت مربع با 8-10 اینچ ملافه, من حدس می زنم شما نیاز به آن را تغییر دهید حداقل بعد از 8 هفته پس از محاسبه حجم.
اما من آشنا با بستر عمیق همانطور که گفته شد شاید من اشتباه می کنم.

به 2 … liturature متحده که تخمگذار efficency قطره در سال دوم. اما قدیمی ترین معدن بیش از 1.5 سال در حال حاضر و هنوز هم تخمگذار در هر روز است. این است که بسیار خسته کننده است, بنابراین من می ترسم آنها را نمی خواهد زندگی بسیار طولانی است. عمر متوسط expectance برای بلدرچین ژاپنی است که +/- 3 سال برای زنان و +/- 5 سال برای مردان است.
(ویرایش: liturature همچنین دولت است که لقاح roos رها در دومین سال, اما من 2 سال رو هنوز کمی Don Juan 😂 )

به 3 … من سعی می کنم به روز کردن با تخم مرغ سایه زنی از منابع مختلف است. اما من سایه زنی تنها پس از دو سال من سفید خیلی homegrow تخم مرغ است. فقط سعی کرده اند به ویژه رنگ از منابع مختلف و کاملا مبنای خوبی از چند خون خارجی خطوط در حال حاضر.

در مقیاس کوچک بهتر است برای تازه کردن رو از تخم به تخم از یک خارجی خط برای حفظ خون تازه است.
اما آگاه باشید که این کمی رپتورز می تواند بسیار معنی و تغییر گله است که همیشه غیر قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>