سوال در مورد بالا بردن دکمه/نقاشی چینی/پادشاه بلدرچین

من پیدا کردن آن را کمی از روی حیله و تزویر برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد برای چه سنی به انجام برخی از چیزها

توسط HASHTADONOH در 6 مرداد 1399
من پیدا کردن آن را کمی از روی حیله و تزویر برای پیدا کردن منابع قابل اعتماد برای چه سنی به انجام برخی از چیزهایی که برای دکمه بلدرچین جوجه و امیدوار بودم مردم اینجا ممکن است قادر به کمک به اگر من پست همه چیز من مطمئن نیستید در مورد تا کنون ؟

1. چه سنی باید به آنها منتقل شود بر روی دیگر مواد غذایی از استارت خرده نان و چه نوع از مواد غذایی به طور منظم باید آنها را در حال حرکت است ؟ می توانید با من در ادامه به آنها غذا من ترکیه استارت همراه با سایر مواد غذایی در بزرگسالی به استفاده از کیسه?
2. چه سنی باید شروع کنم ارائه تخم مرغ یا صدف پوسته برای مقدار کلسیم ؟ باید آنها را مخلوط و به مواد غذایی و یا داده شده در یک ظرف جداگانه? اگر من صرفه جویی در مصرف مرغ پوسته تخم مرغ برای این کار آنها نیاز به شستشو و یا درمان در برخی از راه ،
3. چه سنی باید به من ارائه شن و آنچه را که بهترین نوع برای دکمه بلدرچین?
4. چه سنی می توانم ارائه شن یا گرد و غبار به استحمام ، (آنها باید شروع به انجام این کار در حال حاضر در مواد غذایی خود را در 2 هفته.) خواهد درشت شن و ماسه برای شن و حمام کردن در ترکیب ؟
5. چه سنی باید قادر به حرکت آنها را از حوله کاغذی به تراشه کاج? من سعی کردم آن را در 10 روز اما آنها از خوردن آن ، آنها خوردن بیت حوله کاغذی اگر آنها آن را پاره کردن بیش از حد.

من فکر 4 هفته باید خوب بیشتر از این بالا ؟ من سعی کردم گوگل بسیاری از این کار وجود دارد اما به نظر نمی رسد به یک مقدار زیادی از اطلاعات دقیق در خارج وجود دارد اگر کسی تا به برخی از منابع آنها اعتماد من واقعا مشتاق به دانستن در مورد کسانی که بیش از حد :weetinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب