نادر آمریکای جنوبی نژاد از جمله Colloncas

سلام به همه... تفریخ تخم مرغ 48 دلار در هر ده (شما لازم نیست برای به دست آوردن کل ده) به علاوه حمل و نقل. من ک

توسط HASHTADONOH در 29 تیر 1399
سلام به همه...

تفریخ تخم مرغ 48 دلار در هر ده (شما لازم نیست برای به دست آوردن کل ده) به علاوه حمل و نقل. من کشتی و تخم مرغ در روز چهارشنبه. (من همیشه سعی کنید برای ارسال یک تخم مرغ در صورت امکان)PM به من اجازه دهید من می دانم آنچه شما می خواهید و زمانی که شما آن را می خواهم. و ما می توانید ببینید که چه ما می توانیم انجام دهیم...


احساس رایگان به ترکیب و مطابقت.در اینجا لیستی از آنچه که من در این زمان در دسترس:

# 1 - Huastec (دسترسی محدود)
# 2 - Ponape تمام انجام می شود
# 3 - Koro دریا انجام می شود
# 4 - سیاه Quechua اولمک تمام انجام می شود
# 5 - سیب زمینی شیرین Quechua
# 6 - Colloncas


Huastec, سیاه, کچوایی اولمک سیب زمینی شیرین Quechua و Colloncas همه زمستان دلچسب. من از استفاده از گرما در تمام آخر زمستان و هر کس از همه از این گروه خوب بود.

# 1 - Huastec

این Huastec یکی از نادرترین نژاد در جهان است. این یک باستان سیاه-اندام مرغ از جنوب مکزیک و اکوادور.
این Huastec تولید مقدار زیادی از متوسط به بزرگ تخم مرغ, آرام است, confiding با شخصیت و نسبتا آرام است.

در حالی که این نژاد از برخی از roosters مثل لگهورن تمایل به شدت رد دیگر roosters از دسترسی به مرغ و پناهگاه های Huastec تعاونی مرغ مادر. آنها را می توان در پرانتز; سه تا پنج خروس به همراه کمی دسته از مرغ. هر rooster های مورد علاقه مرغ و بالعکس. این Huastec فوق العاده سرد مقاوم و فوق العاده پدر و مادر است. خروس فقط به عنوان توجه به جوجه ها به مرغ.# 2 - Ponape - Saudeleur خط <وحشی حتی اگر مطرح شده توسط دست>
این Saudeleur است Micronesian Gamefowl فرود از Violaceous Junglefowl (Gallus violacea گولد)و Austronesian بازی مبارزه. این Saudeleur یک مسابقه کاملا تابعیت به عنوان یک پرنده وحشی در داخل کشور از این جزیره مرموز از Ponape (Pohnpei). به دام افتاده توسط نشینان برای خود بال و پر زیبا , آنها در میان باارزش ترین اموال در Micronesian روستاها در سواحل.

این غیر منتظره ای برازنده سبک وزن نژاد بیشتر junglefowl از مرغ. کلاغ لذت بخش است و چند syllabic اما پرندگان نیست به خصوص آوازی.


بسیاری از پرندگان سیاه و سفید هستند و از این رو ارزشمند برای پرورش دهندگان انتخاب خود را با استفاده از ژنتیک سهام برای ایجاد Cemani.

# 3 - Koro دریا - از جزایر فیجی <وحشی اما اگر مطرح شده توسط دست کمی کمتر>
لطفا مراجعه کنید به این لینک. https://www.backyardchickens.com/t/540636/i-heart-rapanuis

# 4 - سیاه Quechua اولمک
این یک باستان سیاه-اندام مسابقه از بولیوی کچوایی. این امر منجر به تولید بیشتر به طور چشمگیری رنگی تخم مرغ در میان Quechua sub-نژاد. سرخپوستان بولیوی ترجیح می دهند یک تخم مرغ سبز اما بسیاری از سهام ما تمایل به تولید یک رنگ فیروزه, فیروزه مصنوعی, تخم مرغ, هر چند که همیشه استثنا وجود دارد و برخی از مرغ تولید یک رنگی سبز یا رابین تخم مرغ آبی. این تخم از همان مجلسی که مرغ است که برای تولید رنگ پریده تخم مرغ است. سیاه Quechua اولمک rooster است scintillating بنفش و نارنجی سوخته در رنگ با سیاه پوست است. این زن است که به طور کلی سیاه است اما کبک تنوع است که بسیار شایع نیز هست. با ارزش ترین جلوه های ویژه گرافیکی از این نژاد دارای آبی و رنگین کمانی بنفش قطره اشک نقاط در آن hackles. سفید رنگی سیاه و سفید Quechua اولمک غیر معمول نیست و tufted پرندگان پاپ از زمان به زمان. این عتیقه نژاد بسیار شبیه به سیب زمینی شیرین Quechua اما کمی warier و متحیر کردن. آن است که بسیار مقاوم و مناسب برای هوای سرد و بارانی مناطق.

# 5 - سیب زمینی شیرین Quechua
این یک عتیقه آمریکای جنوبی نسبی از آمریکای شمالی Ameraucana. گونه های ما باید Marquesas جزیره Junglefowl (Gallus temmincki گولد) اصل و نسب و همچنین پیر پرو روستا مرغ ژنتیک.

برخی از سیب زمینی شیرین Quechua تولید غیر منتظره ای آبی یا فیروزه ای تخم مرغ و برخی از تولید چای زرد یا رنگ پریده و صورتی و قهوه ای و تخم مرغ است. ترین ذخیره کردن یک رنگ آبی یا سنگ رنگی تخم مرغ. یک عکس از لایه های متوسط تخم مرغ. آن است که اغلب حتی بیشتر سازگار زمستان لایه از Ameraucana و آن را هنوز هم بیشتر سرما مقاوم است.


این غیر معمول نژاد بزرگ است forager غیر منتظره ای شیرین خو و دوست داشتنی است. سیب زمینی شیرین Quechuas را خوب میشناسند ، آنها غیر منتظره ای قابل توجه مرغ که اصلا خراب کردن باغ. خروس باید یک موسیقی کلاغ و نسبتا آرام در مقایسه با اکثر نژاد.

# 6 - Colloncas (بسیار خوب خط)
Colloncas یکی از اصلی ترین و باستانی نژاد از آروکانیایی فرهنگ هند از شیلی. آنها تولید سخاوتمندانه تعداد رنگارنگ تخم مرغ و مانند بسیاری از آمریکای جنوبی مرغان وضع خوبی به زمستان. برخی از مرغ تولید خواهد شد رنگ پریده کف دریا و تخم مرغ رنگی, دیگران رابین آبی خاکستر خاکستری و حتی یاس بنفش. یک جفت از Colloncas ممکن است تولید مرغ است که هر یک از ذخیره کردن رنگ های مختلف.

Colloncas بهترین و شناخته شده برای ذاتی tameness. لذت بردن از آنها برگزار شد اما بر خلاف ابریشمی مرغ که همچنین لذت بردن از همدم انسان به Colloncas کاملا زمستان هاردی و می توانید از شکارچیان توانایی. آن است که نسبتا قوی در حال پرواز و یکی از آرام نژاد. Colloncas بسیار خوب در کنه و پرواز و کنترل به طور سنتی نگه داشته با گوسفند و llamas.
این Colloncas یکی از دو اولیه اجداد Araucana. بهتر است که poultier نگه داشتن حداقل دو خروس با یک گله مرغ سه است که تعداد ایده آل به عنوان Colloncas قوی جفت اوراق قرضه و خروس در همکاری برای دفاع و chaperone مرغ و جوجه است. به عنوان یک قاعده درست Colloncas خروس آیا مبارزه با یکدیگر هستند و هرگز تهاجمی با مردم است.

لطفا PM من اگر شما می خواهید به ترتیب خرید (یا سوال).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب