تکرار ترش محصول کمک لطفا!

با تشکر برای پاسخ.عادی خود خوراک خوراک پرنده ساخته شده از دانه های مختلف 3x در هفته چمن به عنوان جایی که آن

توسط HASHTADONOH در 13 خرداد 1399

با تشکر برای پاسخ.
عادی خود خوراک خوراک پرنده ساخته شده از دانه های مختلف 3x در هفته چمن به عنوان جایی که آنها دامنه رایگان بدون چمن mealworms تکه و غیره. من نگران هستم که او را رنج می برند برای یک ماه و دهکدهای از دست داد برخی از وزن. او را به طور کامل از دست رفته را به زندگی می کنند, بنابراین من می دانم که او هنوز هم برخی از مبارزه زندگی خود را به عنوان او را هیجان زده به غذا خوردن گاهی اوقات.

خوب شاید شما وجود دارد ثبت نام.
وجود دارد هیچ خوراک مرغ در دسترس که در آن شما زندگی می کنند در جهان است ؟
جوجه omnivores نه به طور خاص دانه خواران و علف است که معمولا اجتناب شود و کمی تغذیه برای غیر grazers. اگر آنها مصرف سبزی آنها ترجیح می دهند مناقصه forbs مانند شبدر و یونجه تربچه نخود فرنگی گندم سیاه قاصدک کاسنی و غیره. آنها نیز مانند انواع توت ها, اما آنها هنوز هم نیاز به یک کامل خوراک مرغ به عنوان اصلی خود مصرف ساخت تا حداقل 90 درصد از مصرف خود را. خوراک مرغ مناسب نسبت 40+ مواد مغذی جوجه های شناخته شده نیاز بر اساس بیش از یک قرن از پژوهش.
اگر شما باید احساس نیاز به درمان برای گوشت یا ماهی در اندازه نیش قطعه به طوری که این محصول را دریافت نمی کند نهفته است. پروتئین حیوانی باعث می شود تا به عنوان رژیم غذایی خود را به عنوان دانه و کمی سبز.
تبدیل به یک خوراک مرغ به طور انحصاری و محصول خود را مسائل باید از بین برود.
بهتر است ترکیبی از اسیدهای آمینه ضروری را خیلی بیشتر شانس مبارزه.
شما همچنین ممکن است بخواهید به یک نمونه مدفوع خواندن برای انگل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب