محققان توصیه COVID-19 تست زنان باردار نسبت به زایمان

به عنوان تغییرات بیشتر به دلیل COVID-19 منظم محققان در حال حاضر نشان می دهد که زنان باردار در مورد زایمان بای

توسط HASHTADONOH در 5 اردیبهشت 1399

Researchers recommend COVID-19 testing pregnant women who are about to give birth to reduce spread ratesبه عنوان تغییرات بیشتر به دلیل COVID-19 منظم محققان در حال حاضر نشان می دهد که زنان باردار در مورد زایمان باید گسترده تر تست داده می شود.

هفته گذشته یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند پیشنهاد کرد که بیش از یک چهارم از زنان بدون علامت در آزمایش تحویل بخش در دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان آمد تا به عنوان مثبت برای COVID-19.

با توجه به تحقیقات بیش از 1 در 8 بدون علامت زنان باردار نسبت به زایمان آزمایش مثبت برای COVID-19 تائید است که مادران و مراقبان کودکان نمی دانند ممکن است به آنها مبتلا به این ویروس هستند و نمی توانند هر گونه اقدامات احتیاطی در برابر آن را به عنوان یک نتیجه. به دلیل اثرات COVID-19 در نوزادان هستند تا حداقل شناخته شده و یا مورد بررسی دانشمند بر این باورند که تمام زنان باردار در مورد تحویل باید تست شده برای آموزش هر دو مادر و مراقبان.

مرتبط: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد COVID-19 و بارداری

گفت که مزایای تست رویکرد برای زنان باردار کمک خواهد کرد بیمارستان تعیین انزوا عمل و تخت انتساب نیاز دارد و همچنین برای آماده سازی بخش مراقبتهای نوزادان باید آنها را مورد نیاز است. دانش اجازه می دهد همه کسانی که در تماس با تولد مادر به استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی و کمک به محافظت از مادران و نوزادان و مراقبت های بهداشتی تیم است.

داده ها نتایج حاصل آمده از 215 زنان باردار که به هنگام تولد در دو بیمارستان در نیویورک بین مارس 22 و 4 آوریل سال 2020 است. چهار زنانی که تست مثبت برای COVID-19 زمانی که آنها پذیرفته بودند که علائم مرتبط شد. دیگر 29 باردار زنانی که تست مثبت اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند و تا به حال هیچ دلیلی برای باور کردن آنها می خواهم تست مثبت است.

پژوهش حاضر مشترک به این مفهوم است که مادر به نوزاد انتقال COVID-19 اتفاق می افتد پس از نوزاد متولد شده است و در حالی که او باردار است. اگر یک مادر می داند او مثبت است, او می توانید مراحل برای جلوگیری از نوزاد از ابتلا به ویروس.

مرتبط: مرد دروغ در مورد COVID-19 مواجهه با همسر باردار

مطالعه دیگری که به تازگی منتشر شده و توسط the American Journal of Obstetrics & Gynecology نگاه موارد از مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا در نیویورک است. این مطالعه نشان داد که حدود 80 درصد از زنان باردار که COVID-19 باید موارد خفیف و نمی تواند تهدید کننده زندگی علائم شدید ما با دیدن و شنیدن در مورد.

و در حالی که تشویق اخبار ما به نظر می رسد برای یادگیری چیزی جدید در مورد این ویروس هر روز و محققان بر این باورند که تست همه مادران در مورد زایمان می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس نه تنها مراقبان آنها, اما برای نوزادان جدید و همچنین.

عکس: Jarun Ontakrai/شاتر

Lori Ennis
لری انیس
لری انیس زندگی بهترین خود را در هر کجا که زندگی دریایی سپاه می فرستد و او (شوهر)! در حال حاضر تماس مریلند صفحه اصلی خود را همراه با 9 سال لوقا و دو سردستهزنان خواننده اپرا لابرادور رتریور مخلوط لیلی و لوسی لری با افتخار می پوشد خود اعطا "ظروف سرباز یا مسافر داغ" تاج به طور منظم. لری دارای درجه در ارتباطات, روانشناسی و آموزش و پرورش او صرف روز نوشتن برای چندین نشریه که نزدیک و عزیز را به قلب او. بیشتر او خرج می کند و هر روز سپاسگزارم برای بهترین عنوان در جهان—"مامان." او یکی خوشحال و خدا را شکر گال!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب