رو درد - لطفا کمک کنید! این طبیعی است?? (عکس)

Ok. من او را در زمان خاموش غوغا (او شده است گرفتن وجود دارد اما نگه می دارد و بال خود را برای کمک به تعادل و ب

توسط HASHTADONOH در 11 تیر 1399

Ok. من او را در زمان خاموش غوغا (او شده است گرفتن وجود دارد اما نگه می دارد و بال خود را برای کمک به تعادل و به نظر نمی آید بسیار راحت) و من فقط به پایان رسید انجام همه من می توانید انجام دهید در حال حاضر است. اول من حدود 1.5 تا 2 اینچ از اسپرز با سگ کلیپرز و سپس سمباده آنها صاف است. کمرنگ ناخن های خود را به عنوان به خوبی. هیچ خونریزی در همه.
سپس من به آرامی بیرون کشیده و در لبه یکی از دلمه و مقدار بسیار کمی از آنچه که به اعتقاد من چرک بیرون آمد. من ماساژ گره/توده در اطراف دلمه امید به حرکت بیشتر عفونت نسبت به باز کردن آن زخم شد و در حال حاضر کشیده تا کمی... نیست هر بیشتر چرک مانند مسائل اما او قطعا عمل مانند فشار دادن وجود دارد (حتی به عنوان به آرامی به عنوان امکان پذیر است) بود صدمه زدن به, بنابراین من متوقف شده است. سپس من slathered کل منطقه را با سه گانه پماد آنتی بیوتیک و پیچیده هر دو scabby مناطق (نه محکم) با دامپزشک-قرار دادن. به او یک دوز کوچک از Rimadyl/کارپروفن برای درد و سپس جای او را در جای شب بسر بردن. من در حال حاضر آغاز شده برای درمان پوسته پوسته پا کنه زودتر امروز.
سوال من این است که آیا من نیاز به برش باز کردن زخم به چرک/عفونت مانند شما با index on censorship? و یا آیا شما فکر می کنم آن را درمان با پماد آنتی بیوتیک و بسته بندی? من نیز فراموش کرده اند خوراکی داکسی سیکلین و Clavamox اگر مردم فکر می کنم من نیاز به درمان سیستمیک با هر کدام از آن. با تشکر از شما دوباره برای مشاوره. من می دانم که ما نه از جنگل هنوز اما من خیلی آسوده به حداقل برخی از ایده های در حال حاضر از چه چیزی اشتباه است و چگونه به او کمک کند. با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن