Satechi 108w Pro USB-C PD شارژر رومیزی بررسی

نقد و بررسی – در چند ماه گذشته من فکر می کنم آن را ایمن می گویند همه ما تا به حال به ایجاد تنظیمات به ما محل

توسط HASHTADONOH در 11 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – در چند ماه گذشته من فکر می کنم آن را ایمن می گویند همه ما تا به حال به ایجاد تنظیمات به ما محل کار و خانه و ایستگاه های کاری. برای بسیاری از این چیزی جدید است اما برای دیگران (از جمله خود من) آن را ارائه یک فرصت برای به روز رسانی برخی از پشت صحنه آیتم ها مانند قدرت شارژر که من نگه داشتن در محل کار در اطراف خانه. زمان خوبی برای من به دست آوردن Satechi 108Watt Pro USB-C PD شارژر رومیزی. در ادامه به ببینید که چگونه این جواهر کوچک است wormed راه آن را بر روی میز من – و دیگر مکان ها در خانه من.

آنچه در آن است ؟

یک حرکت شارژر رومیزی با 2 استاندارد USB 2.5-5 وات پورت و دو USB-C (تحویل قدرت قادر) پورت که یکی از آنها انجام خواهد شد تا به 90W نیاز دارد. که به شما قدرت جدید خود را 16" MacBook Pro یا مشابه.

چه چیزی در جعبه ؟

 • شارژر
 • ما جانبه 4' طولانی AC power cord
 • مدارک

مشخصات سخت افزاری

 • ورودی برق AC 100-240V 50/60Hz 1.5 A (Max)
 • طول کابل: 4 Ft
 • 4.75 x 1.19 x 3.13 اینچ
 • 14.7 oz
 • 1 x USB-C PD پورت (90W)
 • 1 x USB-C PD پورت (18W)
 • 2 x USB-یک پورت (مجموع 12W)

طراحی و امکانات

شارژر خود را پلاستیک سخت – یک تکه جلو با یک متضاد خاکستری پوسته در اطراف الکترونیک. مدل های دیگر وجود که Satechi در مد های مختلف رنگ اما این واحد در دسترس است تنها در سیاه و سفید با خاکستری. (شاید که دلیل آن را "طرفدار" مدل؟) در 4.75" x 1.19" x 3.13", آن را بسیار بزرگتر از یک مک بوک شارژر و شکل و هشت بند ناف می تواند به صورت آنلاین با شمع برای دیگر سیستم های قدرت/کشورها به راحتی. 100-240V 50/60Hz ورودی خوب است برای بسیاری از کشورها است اما شما در حال برنامه ریزی در مورد سفر در سطح بین المللی در هر زمان به زودی ؟ واقعا ؟

عملکرد

شارژر توابع بسیار خوب, اگر چه مثل همه پرقدرت الکترونیک آن تمایل به بسیار گرم و در حالی که در استفاده سنگین. همچنین irritatingly وجود دارد روشن LED آبی در این صورت است که می توان خاموش است. من شده است با پنهان کردن آن در پشت یکی از دستگاه های, اما زمانی که من شروع به خروج از خانه من احتمالا نیا را نوار و مقاوم سازی یک لنز blocker. (من آن را کشیده و از پشت یک آی پد برای ضربه بالا. توجه داشته باشید آبی درخشان انعکاس روی میز!)
در ابتدا من فکر کردم این دستگاه نیست به خوبی انجام به عنوان دو iPads ها (نرم افزار اصلی و 10.9" نرم افزار) واقعا شارژ بسیار سریع است. سپس متوجه شدم من تنها با استفاده از USB-یک پورت که در 5 وات. من شارژ آنها را با هم ارزی یک, شارژر آی فون! من rustled تا USB-C به کابل رعد و برق و همه چیز واقعا سرعت! من به دنبال به جلو به گرفتن من جدید iPad Pro با USB-C<=>USB-C کابل در هفته آینده!

چیزی که من دوست دارم

 • بسیار کوچک و در عین حال فراهم می کند قدرت برای انواع اقلام است.
 • پاک کردن نشانه های که پورت کرده اند که خروجی.
 • جهان-آماده قدرت قادر است.

آنچه که من می خواهم تغییر

 • پیرسینگ, کره چشم-سوزاننده برق آبی LED در جلو. آه

افکار نهایی

به طور معمول قدرت آجر هستند چیزی است که ما را برای اعطا. اما در طول این همه گیر ماندن در خانه من پیدا کردم آنها را به طور مداوم در حال حرکت در سراسر خانه. با 3/4 بزرگسالان با استفاده از همه شیوه ای از الکترونیک به کار از خانه (خوب یکی از ضروری پرسنل در حوزه بهداشت و درمان و پیشتاز در جهان 4 روز در هفته) پیدا کردن یک محل خصوصی برای شرکت در هر جلسه آنلاین است که اتفاق می افتد از محدوده های مختلف اتاق خواب, ایوان جلو و پشت عرشه اتاق نشیمن, den, اتاق ناهار خوری -- در واقع در همه جا به جز اتاق رختشویی و حمام و سرویس بهداشتی! این واحد که می تواند گوشی را در حالی که تأمین انرژی لپ تاپ یا بالاتر-end قرص شده است یک نعمت غیر مترقبه.

قیمت: $79.99
که در آن به خرید: شرکت WebStore یا آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Satechi.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن