Scosche عطر FreeFlow دریچه کوه نقد و بررسی

نقد و بررسی – من یک 2019 فورد موستانگ است که پشتیبانی از اپل CarPlay. این افسانه است. هنگامی که من به برق وصل

توسط HASHTADONOH در 24 فروردین 1399

نقد و بررسی – من یک 2019 فورد موستانگ است که پشتیبانی از اپل CarPlay. این افسانه است. هنگامی که من به برق وصل در من تلفن من می توانید با نقشه های اپل, ارسال متون و پاسخ به تماس ها بدون نیاز به لمس تلفن من. من هم یک سال 2016 تویوتا RAV4. در حالی که من دوست دارم آن را پشتیبانی نمی کند CarPlay که بدان معنی است که زمانی که من با استفاده از نقشه های اپل به نظر من یا باید برای نگه داشتن گوشی و یا تنظیم آن را در یک cupholder. هیچ یک از این گزینه ها بسیار امن و یا هوشمند است. آنچه که من واقعا نیاز به چیزی برای نگه داشتن گوشی برای من تا نزدیکی من فرمان و این دقیقا همان چیزی است Scosche تلفن کوه در نظر گرفته شده است به انجام.

آنچه در آن است ؟

Scosche عطر FreeFlow دریچه کوه جهانی تلفن کوه طراحی شده بود متصل به یکی از این منافذ در ماشین شما اجازه می دهد تا عملیات دست آزاد. این شامل ساخته شده است در حافظه برای یک خوشبو کننده هوا.

چه چیزی در جعبه ؟

  • گوشی کوه
  • 1 خوشبو کننده هوا کارتریج
  • 1 دستی با 4 صفحه از دستورالعمل های مختصر و مفید

مشخصات سخت افزاری

  • پشتیبانی از گوشی هایی که 3.5" گسترده
  • 360 درجه قابل تنظیم سر
  • هوا کارتریج گذشته تا 30 روز

طراحی و امکانات

این FreeFlow ساخته شده است براق سیاه و سفید پلاستیکی. آن را در حدود 4 اینچ طولانی است. یک پایان است و قابل تمدید C-گیره-به دنبال ساز و کاری است که نگه می دارد بر روی تلفن خود را و انتهای دیگر آن یک جفت لاستیک مدتها است که لغزش بر روی یکی از پره در ماشین شما دریچه های هوا. در این میان یک میله است که یک توپ و سوکت مفصل در هر دو به پایان می رسد ارائه مقدار زیادی از انعطاف پذیری در نحوه ترتیب شما تلفن خود را برای دریافت مطلوب زاویه دید.

نصب و راه اندازی

این FreeFlow, وارد, یک, روشن, شاد, جعبه کوچک همراه با یک لغزش از مقوا شامل یک جفت اضافی از fresheners هوا. پس از حذف از بسته بندی آن وجود دارد تنها در سه مرحله برای نصب و راه اندازی تمام انجام می شود که در هنگام نشستن در ماشین خود را. اول تعیین کنید که در آن در اتومبیل خود را و شما می خواهید به جای سوار خود را و چگونه شما می خواهید گوشی خود را به. با توجه به نحوه بسیار انعطاف پذیر FreeFlow است که شما می توانید آن را تقریبا در هر موقعیت که شما می خواهید. به عنوان سوکت ها در ابتدا بسیار سفت بهتر است به ترتیب چیزهایی که چگونه شما می خواهید قبل از اتصال آن است.

دوم ضمیمه کوه به یک دریچه های هوا. لاستیک مدتها در این پایان تنگ و طراحی شده برای تضعیف می شود بر روی یک پره. در RAV4 این پره در نزدیکی فرمان آمده در یک مجموعه ای از 3 که اجرا عمودی. در ابتدا من نصب آن در مرکز پره اما من در بر داشت که به عنوان پره می تواند محوری چپ و راست به طوری که می تواند به FreeFlow. با توجه به جاذبه آن تمایل به محور سمت چپ و بقیه در فرمان یک ایده بد است. بعد من قرار داده FreeFlow در سمت چپ دریچه و به دلیل گرفتن در کنار آن wedged در برابر دریچه مسکن و نگه دریچه از pivoting.

سوم وصل تلفن. اگر همه چیز کار می کند, آن را در یک زاویه مناسب برای دیدن نقشه های خود را در حالی که رانندگی.

عملکرد

این FreeFlow وارد و در زمان مناسب تنها 3 روز قبل از ما در زمان 12 ساعت سفر جاده ای از کارولینای جنوبی به تگزاس (و بازگشت) به دیدار خانواده. من مجموعه همه چیز تا روز قبل از ما به سمت چپ و سپس قرار دادن آی فون 8 به کوه درست قبل از بیرون کشیدن از جلوی خانه. هنگامی که ما ضربه ایالتی متوجه شدم که موقعیت است که نگاه خوب در حالی که نشسته در جلوی خانه بود بسیار عملی در حالی که رانندگی. گوشی من خیلی تحت پوشش اهرم که کنترل برف پاک کن شیشه جلو. پسر من تا به حال به آزمایش با مکان های مختلف تا زمانی که او در بر داشت که کار می کرد. خبر خوب این است که انعطاف پذیری FreeFlow تقریبا تضمین می کند که شما می توانید پیدا کردن برخی از موقعیت است که با این نسخهها کار! در اینجا که در آن ما زخم:

به عنوان یک بسته کامل این گوشی کوه کمی لرزان و نه آنقدر به این دلیل که FreeFlow خود را لرزان اما از آنجا که آن را متصل به دریچه های هوا. هنوز هم آن را به اندازه کافی پایدار و من قادر به استفاده از آی فون من برای ناوبری بدون هیچ مشکلی. به طور کلی به نظر من Scosche را کوه به یک موفقیت آن را به عنوان کاهش استرس جهت یابی در سفر به خصوص در طول هرج و مرج مکان هایی مانند مرکز شهر آتلانتا.

اگر من می تواند به بهبود پس از آن من ممکن است اضافه کردن چیزی مانند یک گیره قابل تنظیم برای نگه داشتن آن را حتی سخت تر به پره. اگر من مراقب باشید من می توانم جلو و کل کوه خاموش پره هنگام تنظیم چیزی را بر روی تلفن و یا زمانی که من آن را در زمان خاموش کوه در یک استراحت متوقف شود.

ویژگی های اضافی

این گوشی کوه دو برابر به عنوان یک خوشبو کننده هوا. اگر شما نگاه از نزدیک شما می توانید ببینید که پایه کوه دارای یک اسلات برای خوشبو. این FreeFlow می آید با یک "ماشین جدید بوی" خوشبو کننده و کارتریج اضافی در دسترس هستند در انواع عطر (مانند نعناع و لیمو و کاج) از Scosche سایت برای $8.99 یک جفت.

"جدید ماشین بوی" بود که به خصوص عطر و بوی شگفت انگیز, نه خوب و نه بد است و آن را بسیار قوی است. من می تواند بوی آن را برای حدود 5 دقیقه و سپس آن را پژمرده به باطن. حتی زمانی که ما به سمت چپ ماشین برای سرویس بهداشتی شکستن و سپس برگشتم من نمی توانستم بوی آن. برای من خوشبو است نه یک دلیل خوب برای فروش (یا خرید) این ابزار.

چیزی که من دوست دارم

  • عملیات دست آزاد از گوشی من
  • طراحی انعطاف پذیر از کوه

آنچه که من می خواهم تغییر

  • قوی تر بست برای اتصال به دریچه های هوا

افکار نهایی

من دوست دارم Scosche را FreeFlow دریچه کوه. این دقیقا آنچه که من نیاز به مرور از طریق نقشه های اپل در یک سفر طولانی. من به خصوص طراحی انعطاف پذیر با یک جفت توپ-و-سوکت که به ما اجازه برای پیدا کردن جای مناسب برای تلفن و موقعیت. اگر شما نیز به دنبال اضافه کردن یک عطر و بوی تازه به خود پس از آن که یک پاداش اضافی.

قیمت: $24.99 برای FreeFlow, $8.99 برای یک جفت از دوباره پر کردن کارتریج
که در آن به خرید: Scosche فروشگاه آنلاین و آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Scosche.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب