به دنبال مشاوره برای جوجه جدید/ملافه.

سلام من هنوز نظر خودم نسبتا جدید به جوجه بالا بردن. من برای اولین بار من چند مجموعه از جوجه ها در تابستان گذشت

توسط HASHTADONOH در 26 خرداد 1399
سلام من هنوز نظر خودم نسبتا جدید به جوجه بالا بردن. من برای اولین بار من چند مجموعه از جوجه ها در تابستان گذشته از یک فروشگاه با نزدیک به مسائل. من تا به حال چند پاس پس از آن اما این بود که با توجه به temp/شرایط سفر به عنوان آنها را از دست داده 200+جوجه که من دریافت معدن از. خارج از آن جوجه من تا به حال خریداری شده از آنها در حال حاضر بانوان زیبا و همه به نظر می رسد سالم و تخمگذار روزمره است.

این بهار/تابستان من تصمیم به خرید از یک مادر محلی. من می خواستم برخی از نژادهای مختلف و مجبور به خرید حداقل 6 از هر نژاد (فروشگاه سیاست).

آنچه که من خریداری شده (آوریل 26):
2 نقره توری ویاندوت 3 هفته
3 محروم راک 3 هفته
1 برهنه گردن 3 هفته
1 زیتون Egger 3 هفته
3 لهستانی کمتر از یک هفته (جدا شده از جوجه های دیگر)

من با استفاده از همان مجموعه من سال قبل با من totes ساخته شده به brooders در حمام ما.

2 روز بعد از اینکه من از خواب بیدار شدم به ما زیتون Egger مرده است. نگران من حفظ چشم و نزدیک در بقیه جوجه ها و نگاه برای هر نشانه ای چیزی اشتباه بود اما همه چیز خوب به نظر می رسید.

پس از آن من تا به حال هیچ مسائل تا به امروز. آخرین شب من در بررسی بر روی جوجه من قبل از خواب (2am) و آنها خوب بودند اقدام به عنوان طبیعی است. من از خواب بیدار شدم امروز (12) و پیدا کردن 2 من لهستانی جوجه های مرده در پشت خود را :(. من ترک برای انجام برخی از کارهای حدود یک ساعت و دوباره به بررسی آنها و در حال حاضر من 3 لهستانی جوجه مرده است به عنوان به خوبی.

من مادر را به دیدن اگر هر گونه مسائل وجود دارد با زمان جوجه و توضیح وضعیت من. آنها از من بپرسید چند سوال در مورد جوجه من و محیط زیست خود را و به من بگویید که من زمان ملافه (نی) بد است برای جوجه ها و علل مسائل تنفسی و منم احتمالا آنها چه گذشت.

من فکر کردم کلش امن بود برای جوجه ها و بانوان مسن هست ؟ او پیشنهاد من استفاده از تراشه کاج در اندیشه.

من فقط می خواستم بپرسم و مطمئن شوید که من حق انتخاب قبل از تعویض به تراشه کاج از نی.

با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن