Senstroke electronic drum set بررسی

نقد و بررسی – Senstroke متصل دستگاه کلرزنی اجازه می دهد تا نوازندگان درامز ضبط و یادگیری از هر نقطه. آنچه د

توسط HASHTADONOH در 27 فروردین 1399

نقد و بررسی – Senstroke متصل دستگاه کلرزنی اجازه می دهد تا نوازندگان درامز ضبط و یادگیری از هر نقطه.

آنچه در آن است ؟

این دستگاه کلرزنی دارای سنسور است که اجازه می دهد تا شما را به سنگ حتی در جهانی همه گیر و قرنطینه. با استفاده از Senstroke برنامه و خود را متصل به دستگاه شما می توانید خود را سفارشی کیت درام مجازی. وجود دارد حتی پا پدال سنسور به بند در پای خود را!

چه چیزی در جعبه ؟

 • 4 سنسور
 • 2 پا بند
 • 1 USB کابل شارژ
 • 1 پایه درام آداپتور لوله
 • (ما شامل 2 دستگاه کلرزنی; برخی از بسته های شما نیاز به استفاده از خود)

مشخصات سخت افزاری

 • وزن مورد: 0.64 اونس
 • ابعاد محصول: 2.6 x 0.8 x 0.9 اینچ
 • حمل و نقل وزن: 5.6 اونس
 • ASIN: B07KQJ828W
 • باتری: 4 باتری لیتیوم فلزی باتری شامل
 • برنامه سازگاری: در IOS, آندروید و ویندوز 10
 • بازده: در 15 روز

طراحی و امکانات

هنگامی که ما درخواست برای بررسی این درام سنسور پسر من فقط آغاز شده Taiko drum lessons و می خواستم یک راه برای تمرین از صفحه اصلی. ما تا به حال هیچ ایده ما می شود تست آنها در طول یک بیماری همه گیر در زیر یک "پناهگاه در محل" سفارش.

راه اندازی

این سنسور می رسند به طور کامل شارژ می شود.

هر یک از سنسورهای یکسان است بنابراین شما می توانید هر یک را انتخاب می کنید و اسلاید آن را در را ران. ما با مجموعه ای از دستگاه کلرزنی اما شما همچنین می تواند خود را استفاده کنید. سنسور compatible با دستگاه کلرزنی اندازه 7A یا 5A.

آن را کمی سخت به اسلاید آنها را به محل. اگر شما این کار را برای کودک شما ممکن است نیاز به کمک به آنها را با این بخش. اما شما می توانید آنها را هنگامی که شما به موقعیت آنها و حتی اتهام آنها را مانند که پس از آن ممکن است ساده تر به فقط نگه داشتن مجموعه ای از دستگاه کلرزنی اختصاص داده شده برای این کار استفاده کنید به جای مصرف آنها را در همه زمان ها.

برای شما اسلاید سنسور بر روی پا پاککن.

اگر شما می خواهید به استفاده از یک پایگاه درام شما شامل آداپتور ویژه لوله.

سنسور چراغ هستند:

 • کوتاه نور سبز که در; مستمر سبز که زوج
 • آبی چشمک می زند زمانی که در و آماده برای جفت شدن
 • قرمز چشمک زن هنگامی که باتری تقریبا خالی است و نیاز به شارژ

در آن طول می کشد حدود 3 ساعت برای شارژ کامل سنسور و هر شارژ کامل طول می کشد حدود 12 ساعت.

برای استفاده از این, شما نیاز به دانلود Senstroke برنامه. ما تا به حال هیچ مشکل و یا با استفاده از دانلود نرم افزار. این Senstroke نرم افزار رایگان است و سازگار با گوشی های هوشمند, تبلت تحت سیستم عامل IOS (.10 و بالاتر) و آندروید (.6 و بالاتر) و ویندوز رایانه است.

عملکرد

ما بررسی وسط بسته به نام استاندارد جعبه. نهایی جعبه 20 دلار بیشتر و شامل یک تمرین پد سنسور مورد و جفت دستگاه کلرزنی. ضروری جعبه 60 دلار کمتر شامل یک تمرین پد و جفت دستگاه کلرزنی اما تنها 2 سنسور و 1 پا بند و هیچ پایه درام آداپتور.

هنگامی که شما دانلود کرده اید و زوج این برنامه با سنسور شما می توانید خود را سفارشی کیت درام. این بسیار کاربر پسند من 11 ساله آن را نمیفهمد به طور مستقیم با هیچ کمک کند. این برنامه کمک می کند تا شما همراه و به شما می گوید چه باید بکنید در هر مرحله از راه است.

ما با استفاده از این با آی فون که عالی بود برای حمل. برخی از افراد (به خصوص کسانی که با بینایی ضعیف مثل خودم) ممکن است ترجیح می دهند صفحه نمایش بزرگتر از, قرص, و یا کامپیوتر.

همانطور که شما بازی خود را مجازی, مجموعه, درام خود را به دستگاه پخش برنامه های مربوطه برای تلفن های موبایل در زمان.

پسر من تا به حال سرگرم کننده بازی با بازی های ویدئویی سبک درس. این احتمالا بیش از حد پایه به صورت جدی تر و با تجربه طبل. اما آنها برای بازی در اطراف و یا فقط گرفتن استفاده می شود به استفاده از سنسور.

من kiddo همچنین با ضبط و پخش آهنگ های خود را. به عنوان یک مبتدی من اصلا تصور او خواهید بود با استفاده از این ویژگی بیش از حد, اما, دوباره, پیشرفته تر طبل بهره مند از رسیدن به پخش و نقد اجرای خود را و یا به اشتراک گذاشتن هنر خود را با دیگران است.

شما می توانید تمرین در هر سطح. ما با استفاده از چند placemats روی میز آشپزخانه ما. پسر من اشاره کرد که او نمی تواند انجام موزیک در دایره زنگی, به دلیل وجود دارد هیچ bounce-back احساس مانند شما می خواهم در یک درام واقعی سطح. اما در همه انصاف ما نمی آزمایش با تعداد زیادی از سطوح مختلف بنابراین شما ممکن است قادر به پیدا کردن چیزی در اطراف خانه است که احساس می کند بیشتر شبیه به یک بازی واقعی درام. این یک مسئله بسیار جزئی. البته شما نمی توانید انتظار تپش در یک جدول و یا بالش برای احساس مانند یک درام واقعی. اما به طور کلی این سرگرم کننده و یک انحراف بزرگ و بدیهی است که بسیار ساکت تر و ارزان تر و قابل حمل تر از یک مجموعه درام.

چیزی که من دوست دارم

 • آن را آسان به سفارشی
 • شما می توانید آن را در هر نقطه

آنچه که من می خواهم تغییر

 • آن را کمی سخت گرفتن سنسور به محل اولین بار

افکار نهایی

این است که قطعا یک گزینه عالی توجه به شرایط فعلی برای طبل به دنبال عمل اجازه خاموش بخار و یا برخی از سرگرم کننده در طول این بی سابقه بار.

قیمت: $260 به صورت استاندارد جعبه ($280 برای نهایی Box; $200 برای ضروری جعبه)
که در آن به خرید: Senstroke سایت یا آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Senstroke.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن