تعیین جنسیت براهما نژاد (استاندارد اندازه نور برهما)

با تشکر از شما برای پاسخ. من نمی دانم که خروس را بیشتر اشاره کرد tailfeathers اما این هنوز جوان است. دو جوجه د

توسط HASHTADONOH در 9 تیر 1399
با تشکر از شما برای پاسخ. من نمی دانم که خروس را بیشتر اشاره کرد tailfeathers اما این هنوز جوان است. دو جوجه در سوال در حال حاضر 8 هفته. من فکر کردم من تا به حال بهترین ارسال برخی از تصاویر برای دیدن اگر من می تواند به خوبی پاسخ. وجود دارد یک تفاوت روشن در tailfeathers اما من نمی دانم که کدام جنس است که. صدا ممکن است و نه عجیب و غریب اما, آن است که یک وضعیت عجیب و غریب.

این یک عکس از این دو ، یکی از جوجه است و نه کوتاه تر fluffier tailfeathers دیگر بیشتر و کمتر بسیار سخت و پر. یکی که کوتاه تر tailfeathers کمی از بالاتر به دنبال شانه.

یکی در سمت چپ بیشتر از راست قوی تر پر و بال سمت راست جوجه است که تقریبا مانند یک puffball.

یکی دیگر از شات

این یک شات از یکی از با درازتر دیگر tailfeathers

این است که بیشتر puffball نوع tailfeathers

یک شانه شات از هر دو آنها را تخمگذار در چمن کنار من

این تصاویر زیر از برهما جوجه است که در حال حاضر يك ماه همان quandry برخی بسیار puffball tailfeathers دیگر خیلی بیشتر به وضوح تعریف شده است. این "puffball" نگاه من صحبت کردن در مورد است که دیده می شود به وضوح در این سن است و نه به عنوان تلفظ آنها به عنوان کمی به عنوان در دو ماهه آنهایی که در تصاویر بالا.

نگاه خاکستری و سفید در مرکز است که نور برهما

همان سن جوجه اما با بزرگتر tailfeathers

دوباره همان سن جوجه اما فقط یک متفاوت با بزرگتر tailfeathers

من مطمئن هستم که می خواهم به دانستن است که در آن. من می دانم که در یک ماه دیگر یا بیشتر از آنهایی که مسن تر ممکن است کاملا نشان می شود خود را رنگ و یا باید من می گویم جنسيت پرهای اما من دوست دارم که می دانم در حال حاضر فقط کسی که دوست دارد به چیزهایی که می دانم....من مطمئن هستم وجود دارد که باید به دیگران که افزایش نور Brahmas و تا به حال تجربه خود را با تعیین جنسیت یک روز فوق العادهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن