کوچک پیچیده کمک - آماده ای ؟

او هنوز هم جذب من درخواست یک moistener مانند مواد غذایی درجه روغن معدنی یا روغن نارگیل به غشاء به نگه داشتن

توسط HASHTADONOH در 15 اردیبهشت 1399

او هنوز هم جذب من درخواست یک moistener مانند مواد غذایی درجه روغن معدنی یا روغن نارگیل به غشاء به نگه داشتن آن را از خشک شدن و من هم حفظ رطوبت نسبتا بالا 70%حرکت. او برخی از زمان و به پوست کردن هر بیشتر از پوسته.

با تشکر از شما. من استفاده می شود آلی سرد فشرده روغن نارگیل است که من تا به حال در دست است. او در 65% رطوبت یک 98.5 درجه است. من یک خانه باتور ساخته شده از کولر من تا به حال بر روی دست (این بود نجات تخم مرغ) به طوری که ممکن است به عنوان بالا به عنوان من می توانم آن را دریافت کنید.

او را متوقف کرده است و در تلاش برای خارج شدن از تخم مرغ به عنوان بسیاری است اما هنوز هم دزدکی به طور مداوم بین مختصر تنفس عمیق و استراحت. زمانی که در حال استراحت هیچ بلع/جویدن اما او در حال حاضر در حالی که دزدکی.

من مطمئن نیستید از مراحل بعدی است. چه نشانه هایی/قاب زمان که شما احساس می کنید اعتماد به نفس یک بسته بندی کوچک جوجه به طور کامل جذب می شود? در نهایت... آیا شما آنها را در باتور تا زمانی که آنها کرکی و سپس انتقال آنها را به اندیشه و یا وجود دارد کمی بیشتر بررسی/پرستاری درگیر در حال حاضر ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب