ما در نهایت ما برای اولین بار جوجه. سلسله مراتب

بنابراین پس از چند سال از نظر ما در نهایت تصمیم به رفتن برای آن است. ساخته شده ما قفس خودمان و خرید 5 پل را (

توسط HASHTADONOH در 18 خرداد 1399

بنابراین پس از چند سال از نظر ما در نهایت تصمیم به رفتن برای آن است. ساخته شده ما قفس خودمان و خرید 5 پل را (مخلوط یا نژاد). با توجه به این که نسبتا در اواخر شب من فقط با قرار دادن آنها را در قفس برای شب با آب و غذا. صبح روز بعد آنها را به اجرا به اکتشاف. آنها نسبتا حفظ اطراف ما و تنها نزدیک اگر شما از مواد غذایی است. چیدن آنها و نوازش است بدون هیچ مگر اینکه آنها واقعا هیچ جایی برای رفتن.
در بعد از ظهر یک روز من 2 یکی دیگر از پرندگان به عنوان فروشنده فروخته شد از دو نوع. آنها جوانتر پرندگان کوچکتر و شما می توانید ببینید آنها مطمئن نیستید بزرگتر و بسیار مطیع. اصلی 5 خواهد آنها را کمی pecks و ایستاده بر آنها. من انتظار این و آن به نظر می رسید بسیار اهلی و بنابراین من نسبتا مبارک. 2 پرندگان کوچک دوستانه تر و به شما اجازه آنها را انتخاب کنید تا بدون مشکل. یکی حتی نشسته بر روی شانه خود را. اگر شما در اجرای آنها به شما چوب مانند چسب. من با فرض اینکه آنها من را به عنوان یک منبع امنیتی از دختران دیگر. که شب big 5 در راه می رفت به قفس و لانه خود را ترک کوچک تازه واردان در اجرا. من ظهور آنها در اما آنها می خواستند تا من تکرار و قرار دادن آنها در جای شب بسر بردن میله قفل شده و آنها را به سمت چپ به آن است.
امروز صبح وقتی که من باز بزرگتر 5 darted اما من در بر داشت کوچک 2 پنهان شده در همان جعبه لانه و نخواهد آمد. من آنها را برداشت و قرار داده آنها را در درب پاپ, بزرگ 5 متوقف شد آنچه آنها انجام می دهند و همه به تماشای آنها را حتی راه می رفت تا سطح شیب دار و 2 زد به بازگشت به لانه جعبه. ما مس سیاه ایستاده در درب پاپ و تماشا. من برداشت های کوچک 2 تا قرار داده و آنها را در اجرا. هر مرغ به حال خود پک در آنها و تعقیب آنها را از آب و غذا. در حال حاضر آنها فقط نشستن در واقع به یکی از گوشه تحت قفس. آنها نشان می دهد در حال حاضر لکه های خون یا آسیب و من امیدوارم که این عبور می کند پس از یک یا دو روز اما مواردی وجود دارد که می توانید به آنها کمک کند و یا آن را تصویب سریعتر?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب