شش راه برای بهبود چادر مسافرتی

چادرهای دو لایه بسیار سبک و قابل حمل هستند اما در برابر باران و باد مقاومت کمتری دارند. در صورت استفاده از چا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

چادرهای دو لایه بسیار سبک و قابل حمل هستند اما در برابر باران و باد مقاومت کمتری دارند. در صورت استفاده از چادر در شرایط نامناسب مانند باد و طوفان، بهتر است از کوتاهی در استفاده از آن خودداری کنید. قیمت چادر مسافرتی گوناگون بوده و از نوع فنری با قیمت 750 هزار تومان آغاز می شود و تا 4.5 میلیون تومان از نوع ضد باد و مستحکم نیز می رسد. برای خرید چادر مسافرتی با قیمت مناسب، بهتر است با مقایسه قیمتها و ویژگیهای مختلف چادرها، بهترین گزینه را انتخاب کنید. پس از استفاده از چادر، بهتر است آن را به دقت تمیز کنید و از گرد و غبار و خاک خالی کنید. پس از شستشو و یا تمیز کردن، بهتر است چادر را به طور کامل خشک کنید. پس قطعا یک سفر با چادر مسافرتی را در برنامه زندگی خود قرار میدهید. چادر مسافرتی ساینا: شرکت ساینا سابقه خوبی در تولید چادرهای مسافرتی باکیفیت دارد که اغلب چادرهایی با سازه فنری، بدنه پلی استر و پایههای آلومینیوم یا فایبرگلاس عرضه میکند. این پوششها روی کل چادر کشیده میشوند و بهدلیل فاصله بین بدنه اصلی چادر و کاور، دمای چادر محفوظ میماند.  Th​is po st has been cre ated with G SA Content ᠎Generator ​DE MO!

جنس بدنه اصلی از پارچه پلی استر با روکش پلی اورتان می باشد و همان شکلی که به عنوان روکش استفاده می شود دومی در برابر نفوذ آب باران و برف در برابر 3000 میلی متر است، بنابراین در همه شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. آواز امیری بیشتر در جنوب مازندران متداول است و شعرهای زیبا و تصویرگر امیر پازواری، شاعر بلندپایه مازندرانی(بابل)، زینت بخش آواز امیری است. در این نبرد کوروش تپوران مازندرانی و کادوسیان گیلانی را از ارتش جدا نمود و آنها را ترغیب به حمله نمود. شما در کمتر از سه دقیقه میتونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به صورت آنلاین دلار بخرین. همچنین، میلههای آلومینیومی نیز از سبکی بالایی برخوردارند و مقاومت خوبی نسبت به وزن خود دارند. همچنین برندهای مشهور و معتبری مانند نورث فیس، اوتوکمپ، هایکینگ و غیره قیمت بالاتری نسبت به برندهای دیگر دارند. فهرست قیمت برخی چادرهای مسافرتی موجود در بازار را ببینید.  Data was cre ated  by GSA​ Con​tent ᠎Ge​ne​ra᠎tor  DE​MO᠎.

چادرهای مسافرتی مختلفی با اندازهها و وزنهای مختلف در بازار موجود هستند. چادرهای مسافرتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بینالمللی به طور معمول قیمت بالاتری نسبت به چادرهای دیگر دارند. وجود تیرکهای دایرهای باعث میشود تا دیواره چادر بهشکل تونل درآید و داخل آن نسبت به بسیاری از چادرها وسیعتر شود و هنگام نشتن، فضای بیشتری برای سر و شانه وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که استفاده درست هرکدام از این چادرها باعث طول عمر بیشتر و آسیب ندیدن میله و یا فنرهای به کار رفته در این چادرها میشود. همچنین برخی از چادرهای مسافرتی دارای سیستم های متنوعی مانند قطعات آلومینیومی قابل اتصال به هم هستند که باعث میشود نصب آنها بسیار آسان و سریع باشد. میلههای چادر مسافرتی معمولا از جنس فلزی یا آلومینیومی ساخته میشوند. میلههای فلزی معمولاً از فولاد یا آهن ساخته شدهاند که مقاومت بالایی دارند. برای افرادی که قصد صعود به قلههای بلند و پیمایش مسیرهای مشکل دارند، چادرهای سبک با وزن کمتر از ۲ کیلوگرم بهترین انتخاب هستند.

در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانیها میده، صرافی نوبیتکس هست. کمپینگ در فضای باز، تورهای طبیعت گردی، کوهنوردی، مراسم و گردش هایی مانند روز سیزده بدر نیازمند چادر برای استراحت، ایجاد احساس امنیت و زندگی هماهنگ با طبیعت اطرافمان است؛ امیدواریم این مطلب از سایت بیک نیک برای خرید چادر مسافرتی مفید بوده باشد. قرار دادن برخی لوازم ضروری در کیف دستی موجب میشود تا در طول سفر احساس راحتی بیشتری را تجربه کنید و دسترسی بهتری به وسایل ضروری برای سفر داشته باشید. نگهداری از چادر مسافرتی می تواند موثر باشد تا عمر چادر افزایش یابد و از آن برای سال های طولانی استفاده کرد. در صورتی که قصد ندارید از چادر برای مدت طولانی استفاده کنید، قبل از بسته بندی و نگهداری، بهتر است چادر را تمیز کرده و به طور کامل خشک کنید. در صورت وجود خراش و یا سوراخ در چادر، بهتر است آن را تعمیر کنید تا از افزایش خرابی جلوگیری شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن