آواز در باران: بهترین دوستدار محیط زیست چکمه های باران برای خانواده

مارس رگبار آوریل گل و بنابراین این بدان معناست که ما نیاز به آماده چکمه های باران. اما پیدا کردن بهترین ترین

توسط HASHTADONOH در 23 فروردین 1399

We've got the best eco-friendly rain boots for families.

مارس رگبار آوریل گل و بنابراین این بدان معناست که ما نیاز به آماده چکمه های باران.

اما پیدا کردن بهترین ترین سازگار با محیط زیست چکمه های باران برای خانواده ها می تواند دشوار باشد. ما خواسته همه ما mamas در بچهداری مرجع تخصصی و در تماس با برخی از فوق العاده سازگار با محیط زیست شرکت ها به دنبال به را بیشتر از یک روز بارانی. و یا هر روز شما فقط می خواهم به احساس افسانه واقعا به این چکمه مناسب برای حفاظت از پا و بلند کردن خلق و خو در بیشتر سازگار با محیط زیست و راه های طبیعی!

اجازه دهید من فقط برای یک دقیقه.

من عاشق چکمه های باران! بلند و یا مچ پا جامد یا الگو; من دوست دارم همه آنها را و من آنها را می پوشند به طور منظم از اکتبر تا مارس. آنها فوق العاده آسان به جلو و خاموش کردن آنها نگاه شایان ستایش و مرسوم مهم نیست که چه من و من آنها را دوست دارم برای استقلال آنها القای آنهایی که کمی. به طور جدی وجود دارد هر چیزی cuter از یک kiddo در پوشک و یک جفت از چکمه های باران? ما فکر می کنیم نیست.

اما عشق من با چکمه های باران نمی لزوما کلمات بیهوده و احمقانه به خوبی با میل من بود پاک و سبز و مراقبت از خانواده و زمین است.

سنتی چکمه های باران و دنده شده اند شناخته شده برای فوق العاده بودن سازگار با محیط زیست اگر صادقانه و به همین دلیل آن مهم است که هنگامی که شما به دنبال بهترین دوستدار محیط زیست چکمه های باران برای خانواده شما به دنبال دقت در آنچه که شما در حال خرید و از آنها شما در حال خرید.

مرتبط با: سرطان پستان: پاک کردن و غیر سمی, شیوه زندگی باعث می شود یک تفاوت!

آنچه شما نیاز به نگرانی در مورد با چکمه های باران

بنابراین خبر بد و خبر خوب وجود دارد. به طور معمول بسیاری از چکمه های باران ساخته شده اند با مواد پی وی سی و یا وینیل و یا حتی لاستیک, اما نه پایدار برداشت. اضافه کردن که در بسیاری از باران بوت سازندگان توسل به سمی ضد آب درمان و شما اساسا پوشش پای خود را در وحشتناک کفش برای زمین است. در واقع خبر خوب وجود دارد: به نظر می رسد که این صنعت است به آرامی تغییر برای جلوگیری از بدترین مواد (مانند پی وی سی/وینیل و سمی ضد آب درمان) به نفع امن تر هستند. اما آن را حس می کند به مراقب باشید در مورد انتخاب های خود را از باران دنده به خصوص آنچه شما در حال خرید برای بچه ها.

چه چیزی اشتباه است با بچه های باران دنده و چکمه ؟

به طور خلاصه ، بسیاری از مسائل است.

بسته به اینکه چه چیزی و از چه کسی به شما خرید است.

واقعا وجود دارد بسیاری از مقررات در مورد دنده باران و چکمه برای کودکان و نوجوانان وجود دارد که در اسباب بازی (نه مانند بسیاری از کسانی که فوق العاده امن, یا, اما ما پرت شدن). به این ترتیب, آن را تا به شما برای مطمئن شوید که شما دنبال آن هستید در چه محصولات ساخته شده از, و آنچه شما انتخاب می کنید برای جلوگیری از.

سازمان دیده بان به صورت زیر است:

  • پلی وینیل کلراید PVC وینیل. این یک استاندارد و سنتی در باران بوت صنعت به خصوص برای کودکان به عنوان آن را ارزان و آسان به سراسر آمده است. اگر شما تا کنون باز کردن یک پارچهای یا پرده حمام ساخته شده از PV شما می دانید دقیقا آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. آن را قوی بو (آنچه اکثر مردم فکر می کنم بوی پلاستیک مانند) و عمل به عنوان یک لایه ضد آب بر روی پارچه. برخی از دنده کمپینگ PVC-درز مهر و موم شده و آن را برای استفاده در یک تن از چیزهای دیگر. با توجه به چکمه های باران اگر شما می توانید آنها را بدون پی وی سی, شما می خواهید به. PVC سخت محصول به تولید و فرآیند و آن را خوب است برای محیط زیست است. پی وی سی بدنام است برای داشتن فتالات و فلزات است که می تواند غدد درون ریز-disruptors و سموم است. این سموم می تواند جذب شود و یا استنشاق و یا حتی مصرف.
  • مبتنی بر نفت/لاستیک مصنوعی. این یکی دیگر از شایع باران بوت مواد به خصوص برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها است. شما اغلب پیدا کردن چکمه هایی که با یک دسته کوچک موسیقی جاز از جاذبه های طبیعی و مصنوعی و در حالی که این بهتر از استفاده از پی وی سی وجود دارد برخی از مواد افزودنی که به لاستیک مصنوعی است که ما فوق العاده مطمئن شوید که ما می خواهیم در اطراف ما بچه ها. فکر می کنم در مورد آن–اگر یک شرکت به اشتراک نمی آنچه در آن مواد هستند ؟ این نوع از ماهی اگر شما از ما بخواهید.
  • PFCs. Perfluorinated شیمیایی نیز شناخته شده به عنوان PFCs. شما می دانید که چگونه شما نباید پخت و پز با ظروف تفلون یا دیگر نچسب پوشش? (شما می دانید که درست است؟) خوب PFCs در حال استفاده در آن پوشش و آنها نیز استفاده می شود به پارچه های ضد آب به عنوان آنها دفع آب است. آنها خوب برای محیط زیست و آنها خوب نیست برای مردم است. خوشبختانه برخی از تولید کنندگان شروع به فاز خطرناک ترین PFCs از محصولات خود را, اما آنها هنوز هم وجود دارد در بسیاری از چیزها است. هنگامی که به دنبال بهترین دوستدار محیط زیست چکمه های باران برای خانواده ها و کودکان و نوجوانان, سازمان دیده بان برای دیدن دقیقا چه چیزی باعث این محصول ضد آب است. شما واقعا نمی خواهید PTFEs یا PFOAs یا نه.
  • منجر شود. باور کنید یا نه سرب در برخی از دنده باران و چکمه. اگر در شک تماس با تولید کنندگان.

چه هستند برخی امن تر مواد برای بهترین دوستدار محیط زیست چکمه های باران برای خانواده ها و بچه ها ؟

بنابراین آنچه شما باید به دنبال زمانی که شما در حال خرید برای باران دنده و چکمه ؟ با وجود آنچه شما ممکن است به خواندن و یا شنیدن آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای پیدا کردن یک 100% طبیعی لاستیک بوت. برای انعطاف پذیری در, چکمه, شما به احتمال زیاد نیاز به برخی از مواد افزودنی به لاستیک های کاربردی به خصوص برای littles. که گفت:, نگاه, چکمه های که ساخته شده با لاستیک طبیعی عمدتا به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. لاستیک طبیعی به طور معمول می آید از شیره درختان لاستیک که در حال رشد در جنگل های بارانی. بله خوب وجود دارد کمی از آسیب هایی که می تواند انجام شود با استفاده از منابع در جنگل های بارانی اما پایدار جنگیدن درختان می توان بدون آسیب رساندن به درختان. البته دوباره...به یاد داشته باشید که حتی لاستیک طبیعی نیاز به پردازش و وجود برخی آلودگی های زیست محیطی. این یکی از مهمترین و غیر سمی تجدید پذیر منابع مواد وجود دارد هر چند, و لاستیک طبیعی است که زیست تخریب پذیر و رایگان از فتالات, سنگین, فلزات و پتروشیمی. تولید لاستیک طبیعی را شامل نمی شود به عنوان بسیاری از سمی شده مانند وینیل یا لاستیک مصنوعی.

و صادقانه است ؟ نگاهی به شرکت های که از آن شما خرید. به دنبال شرکت هایی هستند که سرمایه گذاری در مردم خود و مردم را که محصولات خود را. حمایت از شرکت های که با استفاده از اخلاقی و شیوه های پایدار و کسی که به بازگشت به جوامع خود و جهان در بزرگ. بدون اینکه یک دهنده است نه لزوما یک شاخص از یک شرکت است که مراقبت در یک سطح کوچک اما... این یک شروع خوب است هنگامی که شما به دنبال بهترین محصولات هستند.

Stonz چکمه های باران

ما هرگز موفق به پیدا کردن برخی از بهترین محصولات آمده از مادران. چرا ؟ چون ما می دانیم که آنچه ما نیاز داریم و ما می دانیم آنچه که ما می خواهیم برای بچه های ما. چنین است داستان Stonz تاسیس توسط لیزا را در سال 2004. او شروع به کار در گاراژ و زیرزمین به دنبال کار در نگه داشتن خود نوزاد پسر را راحت و دنج و شروع به فروش Stonz نیم پوتین محلی به او در ونکوور کانادا.

Stonz طرح به طور خاص برای بچه ها و ناخوشی های پا صدور گواهینامه از کانادا Podiatric پزشکی ارتباط زیرا آنها حمایت و سلامت در حال توسعه ، آنها تمرکز بر روی آنچه که بهترین برای کوچک سر و کار سخت به آنها و روشن است که آنها در مورد مراقبت از کودکان.

آنها همچنین در مورد مراقبت از این سیاره و آنها متعهد به کاهش انتشار کربن خود را و نگه داشتن محصولات از محل های دفن زباله به عنوان آنها می توانند. آنها تمرکز بر روی ساخت محصولات خود را در بسیاری از غیر سمی و اخلاقی راه ممکن است. با شیوه های مانند یکی از تولید اجرا pers فصل در هر کارخانه آنها را کاهش می دهد حمل و نقل آلودگی و همچنین به عنوان سوخت آلودگی است.

آنها همچنین سعی کنید به محصولات است که افزایش عمر مفید. آنها نمی خواهند شما را به پرتاب دور محصولات; آنها می خواهند آنها را به گذشته و به طوری که آنها را تحویل داده و در. بسیاری از محصولات خود را با استفاده از ساخته شده است در سیمهای رابط به رشد با کودک خود و آنها امیدوارند که Stonz چکمه های خود را به پایان رسید در خانواده تان اجرا آنها را به شما برخی از بازگشت در یک رساله.

همه Stonz چکمه وگان دوستانه و بدون سرب فتالات شعله برم یا فرمالدئید. آنها در سرگرم کننده و رنگ های شیک و 100% پنبه پوشش کمک می کند تا فتیله رطوبت دور تا کمی خود را یک پا باقی بماند و خشک شود.

فروشگاه اینجا


غربی رئیس

غربی رئیس یک خانواده متعلق به شرکت کنت واشنگتن. آنها مراسم آشتی ترتیب دادند آشنا با نیاز به کیفیت چکمه های باران! برای 127 به عنوان یکی از سه علامت های تجاری در Washinton شرکت کفش غرب ارشد در کسب و کار و در آوردن کفش با کیفیت با هم.

با وجود طول عمر و موفقیت بزرگ آنها هنوز یک کسب و کار خانوادگی است که ساخته شده تا حدود 50 کارکنان که بخشی از این شرکت برای نسل های. تیم اجرایی ساخته شده است تا از بنیانگذاران' فرزندان و آنها هنوز هم کار خود را برای خدمت کارکنان خود را در جامعه و مشتریان خود را با دادن کفش به خانواده مانند ایشان. ما تصور کنید که شما می توانید ببینید خانواده تم در حال اجرا اینجا و این چیزی است که باعث می شود این چکمه آنهایی که به نظر برای خانواده خود را.

این Moehring خانواده معتقد است که در تعهد به خانواده های آنها بوده است ساخت چکمه های باران برای نزدیک به 30 سال است. آنها تمرکز بر افراد و روابط و ساخت محصولات با کیفیت است که مردم می توانند بستگی و اعتماد است. این Moehring خانواده معتقد است که با دیدن یک نیاز و انجام این خدمات و این چیزی است که آنها فکر می کنم آنها را به عنوان هر محصول.

غربی رئیس نیز می دهد. پس از غارت Moehring و فرزندان خود را علامت گذاری و کارل در زمان جشن 125 سالگرد واشنگتن شرکت کفش آنها راه اندازی پوشیدن یک لبخند بزرگ پایه و اساس است. هدف آنها این است که برای تغییر زندگی یک لبخند در یک زمان, و آنها این کار را با کمک به مردم نیازمند. آنها در همکاری با دیگر سازمان های خیریه به مطمئن شوید که کسانی که نیاز دارند را قابل اعتماد کفش می تواند اعتماد و عشق, و در انجام این کار آنها را یک تاثیر بزرگ در جامعه خود و کار.

هر جفت از چکمه های منحصر به فرد است چرا که هر بوت دست ساز است و بخش عمده ای از زنان و بچه چکمه عمدتا لاستیک و آنها را در تمام ابعاد برای خانواده ها.

فروشگاه اینجا


LoneCone طبیعی چکمه های پاشنه بلند

LoneCone یکی دیگر از مورد علاقه ما دوستدار محیط زیست و غیر سمی برای خانواده ها است. بنیانگذار دامن DeMarta است مشغول, مادر, سه در, Boise, Idaho. او بسیاری از خرید و به خصوص آنلاین, اما خسته شده بود از گرفتن کوکی-برش' است که فقط کار نمی کند. بنابراین او مجموعه های خارج برای حل این مشکل است. او می خواست به طراحی چیزی است که تمرکز بر نیازهای دختران و پسران که شد 3 تا 7 سال در این روند ؟ او ایجاد باور نکردنی چکمه های نوین گراش و kiddos و او را به عقب در روند.

Annalisa چیزهایی که بچه ها' زمان پخش نباید بستگی دارد که چه آب و هوا مانند و که حق بیمه محصولات است که انجام یک کار بزرگ لازم نیست که همه کار و هیچ بازی. LoneCone چکمه های 100% طبیعی, لاستیک, و آنها می آیند در برخی کاملا شایان ستایش, راحت, چاپ که خود را littles را انتخاب کنید برای پوشیدن هر روز هفته!

Annalisa به ما می گوید که چکمه های باران کامل برای گرفتن خارج از منزل با بچه ها که خیلی مهم است که زمان زیادی صرف شده است در خانه. این عالی است که بچه ها می توانند آنها را قرار داده و آنها را خارج از خود و او می گوید که آنها ایده آل برای نگه داشتن پا خشک در چمن یا گل. او را دوست دارد به خصوص آنها را به گودال-جامپر هر چند به دلیل وجود دارد هیچ چیز بهتر از این glee می آید که از پاشش در یک گودال? حتی اگر باران نیست, شما هنوز هم می تواند به بچه ها سرگرم کننده از puddling پریدن با یک شلنگ باغ. هر روز هفته می تواند سرگرم کننده چکمه های باران روز!

آنچه که ما را بیشتر دوست دارم در مورد دامن و LoneCone محصولات است او معتقد است رفاه بشر بستگی به یکپارچگی جهان طبیعی است. که دوباره خواندن... ما همه در این با هم مردمی و آن را به ما به مراقبت از زمین ما و مردم در آن است.

به همین دلیل LoneCone با این نسخهها کار برای ایجاد یک تاثیر مثبت در زندگی کودکان و خانواده های آنها در جوامع محلی. آنها حمایت سازمان است که با هدف کمک به بهبود جهان است که در آن همه ما زندگی می کنند و بازی آنها در حال حاضر با توجه هزاران نفر از چکمه های باران, ناهار جعبه و bookbags به سازمان های خیریه محلی در جامعه است. LoneCone معتقد است های مراقبت و خدمات است که یک راه زندگی است و ما همه در.

فروشگاه اینجا


رم چکمه های بارانBest Eco-friendly rain boots are roma

رم چکمه های دیگر بچهداری فروم های مورد علاقه. تاسیس در سال 2010 توسط ساموئل Bistrian, Roma, چکمه, می خواستم به مد روز چکمه های که مخلوط با انسان دوستی و هر جفت رم چکمه باعث می شود تفاوت به یک کودک فقیر در کشور رومانی. زمانی که رم تاسیس آنها می خواستم برای ایجاد تغییر پایدار از طریق کمک و آموزش برای کودکان و هر بار یک جفت از چکمه است به فروش می رسد یکی دیگر از اهدا به یک کودک نیازمند است.

رم هدف اصلی این است که نه فقط برای کمک به با محصولات ملموس و پولی اهدای اما برای آموزش کسانی که فقیر به عنوان به خوبی. در انجام این کار کودکان در سراسر جهان می تواند تبدیل به قدرت و قادر خواهد بود برای شکستن چرخه فقر که در آن آنها بوده است و دنیا را با قوی سهم به جهان است.

رم است که بر اساس دالاس در تگزاس و رم چکمه های سرگرم کننده و رنگارنگ–درست مثل زندگی باید باشد. آنها گیاهی و سازگار با محیط زیست دوستانه و آنها را برای نوزادان به نوین گراش. آنها ساخته شده با لاستیک طبیعی و پنبه رطوبت-دفع پوشش و فروش کمک به رم بنیاد حمایت از ابتکارات آموزشی در پنج قاره مختلف است.

فروشگاه اینجا


Hatley, چکمه های باران

نسل نوین گراش را دوست داشتم Hatley و rainboots مستثنی هستند. دست ساز با روکش لاستیکی آنها 100% ضد آب پی وی سی-رایگان و آنها را بدون مواد شیمیایی مضر یا. آنها یک پوشش پنبه در داخل به آنها را گرم نگه دارید و برشته و شما همچنین می توانید پیدا کردن تطبیق بارانی اگر خود را littles تا مایل هستند.

Hatley امید است که محصولات آنها ایجاد خواهد گذشت از فرد به فرد و با یک فرایند است که محافظت از محیط زیست است. آنها کار خود را با مد بدون توجه به فصل و آنها می دانند که کیفیت مهم است.

آنها بر این باورند اخلاقی منابع محوری و آنها متعهد منابع مسئولانه و پایدار. Hatley تضمین می کند همه در فرایند تولید باید امن و عادلانه شرایط کار و آنها را آگاه از هر دو تاثیرات اجتماعی و زیست محیطی منابع خود را طول می کشد.

همه Hatley محصولات تست شده و تایید شده توسط شخص ثالث به اطمینان حاصل شود که هیچ ایمنی یا محیط زیست خطر است. این گواهینامه از Bureau Veritas که آن هم یک رهبر در زمینه حصول اطمینان از ایمنی برای محصولات با کیفیت.

Hatley می دهد و همچنین اهدای بخشی از سود به Ipeec Massawippi (یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به حفاظت از دریاچه Massawippi) و همچنین انجمن جهانی دختر بچه, راهنما و پیشاهنگان دختر و U10 Hatley, جام, آلپ, Ontario Alpin.

فروشگاه اینجا


We've got great eco-friendly boots for kids!
بحث در مورد مخلوط کردن پایداری با یک مدل کسب و کار! Kamik متعهد به زمین و روند که در آنها محصولات خود را و آن را نشان می دهد. Kamik استفاده از گیاهان آبی تولید برق و آنها سرد دستگاه آنها با استفاده از بازیافت آب باران. در واقع بازیافت آب به این معنی است که هر سال آنها را ذخیره کنید حدود 15 المپیک به اندازه استخرهای شنا' ارزش آب است. آنها متعهد به حفاظت از محل های دفن زباله با خود برنامه بازیافت و Kamik باران چکمه های ساخته شده با 100% قابل بازیافت بوت تکه.

بله همه آنها در حدود صفر-زباله و ثابت کند که شما می توانید یک محصول حق بیمه در حالی که شما کار می کنند برای محافظت از زمین. آنها یک خانواده و متعلق به اداره شرکت از کانادا و بوده و برای مراقبت از زمین و ما برای بیش از 120 سال است. آنها قابل اعتماد و مقرون به صرفه و برخی از بهترین کشورهای عضو اکو دوستانه چکمه های باران برای خانواده ها.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب