بسیاری از محصول مسائل! در حال حاضر من یکی بیش از حد.

این انجمن مشغول است! با تشکر برای گرفتن وقت به این نگاه کنید.به نظر می رسد مانند گندم مسائل را می توان مربوط ب

توسط HASHTADONOH در 10 مرداد 1399
این انجمن مشغول است! با تشکر برای گرفتن وقت به این نگاه کنید.

به نظر می رسد مانند گندم مسائل را می توان مربوط به یک مقدار زیادی از همه چیز. من انجام برخی تحقیقات اما هنوز هم نیاز به یک راهنمایی کوچک. وقتی که می آید به جوجه دامپزشکان در منطقه تمایل به تمایلی گران و می خواهید برای درمان "کل گله" است که باعث می شود آنها را تقریبا غیر قابل دسترس برای اکثر مردم است. بنابراین من باید سعی کنید و پیدا کردن بیش از راه حل مقابله با هر زمان ممکن است.

من یک منع سنگ حدود 5 سال است. بیش از چند هفته گذشته او شده است ساخت gurgling صداهای. گاهی اوقات هنگامی که او خم بیش از او drools یک قاشق غذا خوری از مایع روشن است. او با حرکت سر خود را در حال حاضر و پس از آن اما نه زیادی. من را دیده اند او خمیازه (منقار باز) هر چند.

چند بار من باید بررسی کامل محصول در شب و آن را احساس کامل اما نه بیش از حد سخت است. آن را همواره خالی در صبح است. من اصلا بوی هر چیزی در نفس او را. بنابراین من فکر نمی کنم او نهفته یا ترش محصول است.

من فکر نمی کنم آن را gapeworm اما به طور کامل رد آن را. تا کنون من شده اند قادر به گرفتن او منقار باز به درون نگاه. هیچ یک از ما جوجه خواهم به لمس برداشت یا برگزار می شود.

من فکر می کنم او ممکن است تا حدودی نوسانی محصول است. من مطمئن هستم که چه مدارک تحصیلی هستند. در شب من می توانم شاید 1 1/2 انگشتان در زیر آن-مانند یک آبجو شکم. اما او یک پرنده بزرگ برای شروع با. من مطمئن هستم که اگر نشانه های او مناسب تشخیص است. من فکر کردم این بهترین چیزی بود خیلی جدی اما فکر نمی کنم آن را مرتبط با نوسانی محصول است.

او همچنان به خوردن (شاید کمی کمتر از نرمال) است خیلی خوب انرژی می گذارد و هر روز که به نوعی برای او. همه ما جوجه دریافت خوراک نامحدود و دامنه رایگان تمام وقت. بنابراین او دسترسی به تمام انواع چیزهای خوب و بد گمان می کنم. من استفاده می شود به تمام پرندگان برخی از خراش و رفتار در شب. من از حمایت کردن از آن است. من همچنین اضافه کردن یک بیت از پروبيوتيک به مواد غذایی خود را گاهی اوقات. و من به تازگی اضافه شده ACV به آب خود را به اسیدیته کمی اگر هیچ چیز دیگری.

دیگر ما مسن مرغ یک دلار استرالیا را آغاز کرده است تا مشابه برای تلفن های موبایل -- نه کاملا به عنوان gurgly. اما هیچ علائم دیگر. فقط ممکن است تخیل من است.

هر دو قدیمی تر, جوجه بوده و مستعد برای دریافت ترد ته برای سال. هر ماه ما باید به آنها را پاک کردن. من هیچ ایده چه چیزی باعث می شود که. ممکن است من مطمئن نیستم.

یکی دیگر از نقطه است. ما به معرفی یک زن و شوهر پولت به گله در حدود 8 هفته پیش پس از یک قرنطینه. آنها به نظر می رسید بسیار سالم و سپس و در حال حاضر.

من امیدوارم که من تحت پوشش پایگاه های. اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه پیشنهادات. اگر آن است که یک نوسانی, محصول, محصول, پستان بند, چیزی که برای تلفن های موبایل مانند آن خواهد بود دشوار است برای مدیریت, اما ما ممکن است به آن را امتحان کنید. اگر آن چیزی جدی تر من امیدوارم که ما می توانید آدرس آن است. با تشکر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب