تقسیم گله و یا خداحافظی به 2 rooster?

من امیدوار هستم کسی که با تجربه تر با خروس می توانید با ما مشاوره بدهد. ما نگهداری مرغ حدود هفت سال اما چند سا

توسط HASHTADONOH در 20 خرداد 1399
من امیدوار هستم کسی که با تجربه تر با خروس می توانید با ما مشاوره بدهد. ما نگهداری مرغ حدود هفت سال اما چند سال پیش. ما در حال حاضر نقل مکان به یک منطقه روستایی و یک زن و شوهر از هکتار شده اند و بالا بردن جوجه این بهار. ما تصمیم به شامل یک خروس در گله این بار اما این همه چیز به نظر می رسد مانند ما احتمالا دو.

گله سه نقره فاخته marans که یکی از آنها به وضوح نر و خانواده های مورد علاقه. او شیرین شده است به کار گرفته روزانه و دختر نوجوان او را دوست دارد.

مطرح شده و با آنها از یک روز چهار برفی عید پاک اگرز همچنین یکی ظاهری نر. او در حال حاضر بیشتر از یک مشکل ساز نیست بسیار خوب به کوچکترین مرغ که کاملا کوچک و با وجود همان سن. قبلی ما EE را بسیار شیرین مرغ بنابراین ما شده است شگفت زده چگونه دمدمی مزاج این دسته هستند. این marans هستند آنهایی که خوب در این گروه برای اطمینان حاصل کنید.

از یک گله ديدگاه مديريت آن را حس برای تقسیم کردن دو گروه ؟ من نیز در نظر گرفته ترک همه چیز است و تلاش برای rehome برفی خروس. می تواند او بود پولت و حل مشکل من ؟ او در مرکز دوم عکس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن