مطالعه می گوید: تخت-های خطرات Overemphasized; AAP توصیه ها ممکن است خطرناک

Bedsharing چیزی است که بسیاری از پدر و مادر انجام داده اند و برای صدها سال و تنها واقعا سوال در چند دهه گذشته

توسط HASHTADONOH در 3 اردیبهشت 1399

Bed-sharing risks overemphasized according to a recent studyBedsharing چیزی است که بسیاری از پدر و مادر انجام داده اند و برای صدها سال و تنها واقعا سوال در چند دهه گذشته با ظهور مستقیم مبارزات در برابر تخت-های و cosleeping. وجود دارد بسیاری از مزایای مثبت به تخت های برای هر دو پدر و مادر و فرزندان هر چند ما به پیدا کردن آن سخت به استدلال می کنند در برابر آن است که اگر انجام شود با خیال راحت.

چه Bedsharing?

Bedsharing بدان معنی است که شما در حال به اشتراک گذاری همان خواب فضایی معمولا یک تخت (اما برخی از پدر و مادر جدید را به شما بگویم گاهی اوقات این به این معنی یک نیمکت یا صندلی های خمیده!). این متفاوت است از خوابیدن در آن شما به معنای واقعی کلمه های مشابه با کودک خود را در حالی که خوابیدن می تواند معنی است که شما به اشتراک گذاری همان تخت و یا به سادگی که کودک خود را در همان اتاق با شما. بنابراین bedsharing فقط یکی از راه هایی که خانواده ها می توانند با همکاری خواب. Bedsharing نیز گاهی اوقات به عنوان داشتن یک "خانواده رختخواب." آن را انجام شده است واقعا از زمان شروع شد.

چگونه به Bedsharing امن

اگر شما یک پدر و مادر است به اندازه کافی بلند شما ممکن است به یاد داشته باشید این کمپین است که در آن یک خواب کودک دیده می شد دروغ گفتن در کنار یک چاقو در بستر در تلاش برای نشان می دهد که چگونه "خطرناک" bedsharing و خوابیدن می شود. بسیاری از پدر و مادر, پدر و مادر کارشناسان و پزشکان دریافته اند که بسیاری از مزایای به bedsharing و وجود دارد مقدار زیادی از توصیه های در مورد چگونه به آن را امن برای شما و کودک شما.

وجود دارد برخی از عوامل خطر که ممکن است bedsharing ناامن اما تا زمانی که شما و کودک شما به طور رایگان از این 7 عوامل bedsharing می تواند یک گزینه امن برای شما:

 1. شما در حال غیر سیگاری
 2. شما کاربر تاثیر مواد مخدر یا دارو
 3. شما در حال تغذیه با شیر مادر
 4. نوزاد سالم و ترم
 5. کودک خود را به پشت که نه پرستاری
 6. کودک است swaddled و یا بیش از حد گرم
 7. شما هر دو در یک سطح امن

اگر چه آکادمی اطفال آمریکا هنوز هم توصیه نمی bedsharing به خصوص برای نوزادان زیر 4 ماه سن (اگر چه شرکت-خواب بسیار توصیه می شود بدون نوزاد در تخت خواب با شما) وجود دارد برخی از راههای شما می توانید آن را به عنوان امن به عنوان امکان را برای شما و کودک شما:

 • این پیشنهاد شما لازم نیست به اشتراک گذاشتن یک تخت با یک نوزاد زیر 4 ماه سن — لگنچه یا گهواره کنار تخت است یک انتخاب بهتر به عنوان تحقیقات نشان می دهد این سن بیشتر در معرض خطر SIDS اگر bedsharing.
 • همیشه خود را جای کودک در خود و یا خود را به خواب به کاهش خطر SIDS.
 • لباس نوزاد خود را در لباس حداقل برای جلوگیری از گرمای بیش از حد.
 • قرار نیست یک نوزاد در یک سطح نرم به خواب مانند یک تشک نرم و مبل و یا خصوصی.
 • مطمئن شوید که تشک خود را به صورت چسبیده متناسب در قاب تخت به طوری که کودک شما نمی خواهد تبدیل به دام افتاده در بین قاب و تشک.
 • آیا پوشش سر فرزند خود را در حالی که خواب.
 • آیا استفاده از بالش comforters پتو و دیگر نرم یا آیتم های با شکوه بر تخت. شما می توانید لباس نوزاد خود را در یک جای خواب به جای استفاده از پتو.
 • آیا نوشیدن الکل و یا استفاده از دارو و یا مواد مخدر است که می تواند نگه داشتن شما از خواب بیدار شدن و یا ممکن است باعث شود شما به رول بر روی و در نتیجه خفه کودک شما.
 • اصلا محل تخت خود را در نزدیکی پارچه یا پرده که در آن کودک شما می تواند در انسان توسط کابل.
 • محتاط اگر نوزاد روی قفسه سینه خود را و شما وسوسه به خواب رفتن نیز هست.
 • محتاط در تخت recliners یا راک با یک کودک.

برخی از کارشناسان هشدار می دهند که گاهی اوقات این موضوع نیست, پدر و مادر, در حال خواب با یک نوزاد با خیال راحت در تخت خود را به خصوص اگر همه عوامل خطر اجتناب شود و خواب امن شیوه در محل هستند بلکه این است که در تلاش به خواب با نوزاد خود را در تخت خود آنها را انتخاب کنید و خواب نا امن شیوه به جای.

هر مادر به شما خواهد گفت که در تلاش برای تغذیه کودک در گهواره یک شب کاملا طاقت فرسا و احتمالا هر یک را به شما بگویم که در برخی از نقطه یا دیگری آنها خوابش برد ، تحقیقات نشان داده است که این عمل در تلاش برای جلوگیری از bedsharing در واقع می تواند خطرناک تر از شیوه های ایمن از bedsharing.

در واقع یک مطالعه در تغذیه با شیر مادر در طبرسمی کارشناسی مجله آکادمی تغذیه با شیر مادر طب به بررسی توصیه های فعلی توسط آکادمی اطفال آمریکا در bedsharing. این مطالعه نشان می دهد که بسیار تبلیغ خطرات نه تنها overemphasized اما این توصیه ها می تواند ناخواسته و حتی خطرناک, عواقب, برای پدر و مادر که تا پایان انتخاب ناامن ترتیبات خواب در تلاش برای جلوگیری از به اشتراک گذاری یک تخت با نوزاد خود.

از مطالعه صحبت کردن در امن خواب: مبتنی بر شواهد خواب نوزاد توصیه:

کاهش خواب مرتبط با مرگ و میر نوزادان است که یک اولویت ملی است اما توصیه های فعلی توانیم بیش از حد خطرات ناشی از bedsharing و جدی داشته باشد می تواند عواقب ناخواسته. مشاوره هرگز به bedshare ممکن است در نتیجه مرگ و میر بر روی کاناپه به عنوان پدر و مادر سعی کنید برای جلوگیری از, تغذیه نوزادان در تخت خواب. تاکید بر اجتناب از bedsharing نیز انحراف منابع ارزشمند به دور از پرداختن به قوی تر خطرات برای خواب مرتبط با مرگ و میر نوزادان. در نهایت توصیه هایی برای جلوگیری از bedsharing ممکن است تداخل با تغذیه با شیر مادر است که گسترده بهداشت عمومی مفاهیم.

آکادمی اطفال آمریکا (AAP) توصیه های صادر شده در سال 2005 و 2011 برای جلوگیری از خواب مرتبط با مرگ و میر نوزادان است که توصیه می کند که در برابر همه bedsharing برای خواب. این توصیه منجر به گسترش شبکه های محلی و ملی در برابر طرح های bedsharing از جمله ترسناک تبلیغات با سنگ قبر و تابوت و برنامه های پر هزینه را به رایگان ارائه كربس به خانواده های فقیر.

سالانه در ایالات متحده وجود دارد حدود 4000 مرگ و میر نوزادان در هر سال مربوط به خواب 2,200 (55 درصد) که به علت سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (SIDS) با بقیه که با توجه به اتفاقی خفگی و یا اختناق مربوط به خواب اغلب هنگامی که پدر و مادر یا دیگر بزرگسالان می افتد خواب در کنار نوزاد. این دو نوع مرگ مجزا اشخاص با جدا اما با هم تداخل دارند و عوامل خطر و AAP توصیه در نظر گرفته شده است به آدرس...

شواهد نشان می دهد AAP توصیه در مورد bedsharing ممکن است معکوس به طور مستقیم کمک به مرگ و میر نوزادان در حداقل برخی از موارد است. 2010 بررسی نزدیک به 5000 ایالات متحده مادران در بر داشت: "در یک ممکن است تلاش برای جلوگیری از تخت های 55 درصد از مادران تغذیه نوزادان خود را در شب بر روی صندلی recliners یا مبل ها. چهل و چهار درصد (25 درصد از نمونه) اعتراف است که آنها [هستند] به خواب رفتن با نوزادان خود را در این مکان است." این است که دلیلی برای زنگ و باید باعث فوری re-evaluation of AAP 2005 توصیه و مطالعه بیشتر اما به جای آن توصیه شد تصریح کرد: در آن بیانیه 2011.

خواندن کل مطالعه بفرمایید


بسیاری از والدین که باید تمرین تخت های سال خواهد شد به شما بگویم که این نه تنها یک راه فوق العاده برای پیوند با کودک خود را, اما آن را نیز خوب برای سلامت روانی به عنوان یک خانواده پس از زايمان ، همیشه وجود خواهد داشت افرادی که مخالف با تخت های یا cosleeping اما هر خانواده به انجام آنچه درست است برای آنها و فرزندان خود را.

عکس: LightField Studios/شاترtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب