پستان متورم 3 هفته جوجه

هنوز مطمئن شوید که چه چیزی را از این یکی. 3 هفته جوجه تا به حال یک محصول بزرگ 2 روز پیش. من همیشه در انتظار

توسط HASHTADONOH در 4 خرداد 1399

هنوز مطمئن شوید که چه چیزی را از این یکی. 3 هفته جوجه تا به حال یک محصول بزرگ 2 روز پیش. من همیشه در انتظار بزرگ, چاق و چله محصول در هنگام بازدید از آنها اولین چیزی که بعد از طلوع آفتاب و پس از chowing خود را به وعده غذایی صبح است. جوجه من نوشتن در مورد این محصول تنها به نظر می رسید به رشد بزرگتر و متورم است. مانند همه چیز در داخل و نه در خارج. جوجه پیاده روی قوز بیش و نه راست. نمی جوانه زدن مثل دیگران اما هنوز حرکت می کند به سرعت. این گروه از حدود 50 جوجه 25 در اندیشه. غذا خوردن جوجه استارتر/رشد 20% از Dumor. فیدر و waterers هرگز کمتر از نصف ، همیشه 2 TB از ACV در آب به ازای هر گالن است. آنها تا به حال یک نم 2 از جوجه شن به مواد غذایی خود را به عنوان به خوبی به عنوان 1 انبوه چمن در هفته عقب کاملا رفته در حال حاضر. به بیمار جوجه یک قطره چکان از ACV شب گذشته و کمی وارونه ماساژ برای دیدن اگر محصول خواهد روشن کردن بالا پایان ،

من منزوی کردن جوجه در نزدیکی منابع حرارتی و تنها به ارائه تازه آب پاک با هیچ چیز دیگری در آن است. هیچ مواد غذایی در حال حاضر. هنگامی که محصول را پاک می کند, شما می توانید ارائه غذا به او دوباره.
او حدود یک قاشق چایخوری یا معدنی یا روغن نارگیل. و با دقت بسیار به او در حدود 12 mls از آب است. من نگه دارید و سر را کمی به بالا (فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن آب از دریبل کردن), فضولی باز کردن منقار و بسیار به آرامی دریبل آب به منقار تا آنها را فرو برد. لازم نیست بیش از حد جلوگیری از سر رفتن بسیار به آرامی و آنها را با شما کار گرفتن آب به آنها. پس از شما دریافت روغن و آب به آرامی ماساژ محصول برای یک یا دو دقیقه. آیا تلاش برای استفراغ ، شما به راحتی می توانید aspirate او.
بررسی خود را در یک ساعت و به او یکی دیگر از 12 mls از آب و دیگری محصول ،
بررسی دوباره او را در یک ساعت. اگر محصول به پایین رفتن ادامه با آب و ماساژ. هنگامی که محصول خالی است ارائه خود را بسیار مرطوب مشهد از استارتر. قرار نیست ACV در آب و یا در خوراک. شما می توانید با قرار دادن مقدار کمی از ماست یونانی در مشهد. در ادامه به نظارت بر خود را محصول عملکرد.
ترک او جدا شده بیش از شب با غذا یا آب. خود را چک کنید قبل از سحر به دیدن اگر این محصول در حال حاضر به طور کامل صاف و خالی. آن است که اگر شما می توانید اجازه دهید او را به عقب با بقیه جوجه ها.
من قرار دادن تمام جوجه ها بسیار مرطوب, مش و حذف ACV از آب است. به مقدار زیادی از هوای تازه و تمیز آب تنها.
آنها نیز به اندازه کافی به خود را در شن های ارائه شده در ایمن ظرف در سمت.
چه نوع از ملافه استفاده می کنید ؟ آیا شما دیده می شود این یکی خوردن آن ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب