رام 11 روز جوجه

من می دانم که من نمی انتخاب کنید دقیقا دوستانه نژاد اما من امیدوار است این امر می تواند بهتر از این.من پانزده

توسط HASHTADONOH در 27 اردیبهشت 1399
من می دانم که من نمی انتخاب کنید دقیقا دوستانه نژاد اما من امیدوار است این امر می تواند بهتر از این.
من پانزده جوجه از موری موری hatchery. من آنها را تحت یک مرغ Fluffball که در حال انجام یک کار بزرگ است. سه مرد, اما من در حال حاضر پنج رنگ از Leghorns یک ستاره قرمز یکی نخودی و سیاه Minorca هر سه سفیداب درست بلوز و یکی Whiting واقعی سبز است.
من می دانم دقیقا ارد را مخلوط کنید.
من می دانم که این ویتامین ها در حال کار بر علیه من. پس از سه فوت کرد من شروع به فرو بردن تمام کمی خود را در منقار خروس تقویت کننده سه بار دو بار در روز. پس از چند روز که سالی ستاره قرمز استفاده می شود که به دوستانه آغاز شده cheeping و تلاش که من انتخاب او به عنوان اگر او را خورده است. همه آنها از اجرا به پشت قفس وقتی که من حتی فقط باز کردن درب.
من امیدوار است که Fluffball خواهد مالش بر روی آنها. او همیشه دوستانه بوده است. او هنوز هم به من اجازه سکته مغزی او اما با جوجه به گرم او در حال حاضر با مبارزات هر اونس از قدرت در او دچار سوء تغذیه بدن وقتی که من او را انتخاب کنید تا. او نمی واکنش نشان می دهند در تمام زمانی که من یک جوجه, مهم نیست که چقدر آنها گریه. هنوز هم هر چند من فکر می کردم او قصد کشتن که جی وقتی که می رفت بعد از او با ارزش asshole.
من نمی نیاز به "حیوان خانگی" جوجه ها هر چند که بسیار خوب خواهد بود. من فقط می خواهم به قادر به رسیدگی به آنها به عنوان افراد بزرگسال بدون غرق شدن تولید خود را مانند یک سنگ است.
من در تلاش هستم. در حال حاضر من اغلب با باز کردن درب قفس فقط به پرتاب در یک کرم یا سوسک یا حداقل برخی از قاصدک (بله آنها مجبور شن.)
من در تلاش برای قرار دادن دست من در نگه داشتن مواد غذایی است. معمولا هر چند همه است که اتفاق می افتد این است Fluffball طول می کشد آن را به آنها بدهد آن را دست دوم.

متاسفم برای این پست بسیار.
به هر حال آیا هر کسی هر گونه ایده و یا راهنمایی در مورد آنچه به انجام و یا انجام نمی? من می خواهم آن را قدردانی میکنیم.
با تشکر برای خواندن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب