مزایای استفاده از مستقیم به مصرف کننده ارائه دهنده بیمه

هر روز شما می توانید انجام خیلی تنها با چند لمس در ما دستگاه های دیجیتال: یک کالج, کلاس, نظم در شام و یا حتی خ

توسط HASHTADONOH در 13 اردیبهشت 1399

هر روز شما می توانید انجام خیلی تنها با چند لمس در ما دستگاه های دیجیتال: یک کالج, کلاس, نظم در شام و یا حتی خرید یک ماشین و آن را در حال تحویل به درب خانه ما. چرا نباید شما همچنین می خواهد قادر به خرید بیمه از راحتی از نیمکت یا میز آشپزخانه در هر ساعت از روز ؟

یک بار پس از یک زمان شما تا به حال به حک کردن زمان از روز خود را به یک قرار ملاقات رانندگی به عامل های خود را بررسی و در نهایت تصمیم گیری در سیاست. امروز مستقیم به مصرف کننده ارائه دهندگان خدمات بیمه تغییر همه که شروع با از بین بردن واسطه. آنها شما را در اتهام مقابله با نیاز بیمه خود را هنگامی که آن را راحت ترین.

این عوامل همیشه در دسترس از طریق ایمیل و چت و تلفن به راه رفتن شما را از طریق فرایند و مطابقت شما به سیاست های مناسب. در عرض چند دقیقه, شما می توانید بیمه که خود را مطابق با نیازهای زندگی در حال حاضر. و خود را به عنوان تغییرات در زندگی (مانند شاید ازدواج یا خرید خانه) شما می توانید حق را به مستقیم به مصرف کننده ارائه دهنده و به روز رسانی سیاست خود را. این که ساده است.

ساده فرآیند و خلاص شدن از آجر و ملات و دفاتر و مستقیم به مصرف کننده ارائه دهندگان تمرکز بر روی فقط یک چیز—ارائه محصولات بیمه در هزینه های پایین تر.

یک راه ساده تر برای خرید بیمه

دو چیز هر کس می داند در مورد بیمه: شما به آن نیاز دارید و امیدوارم که شما هرگز از آن استفاده کنید. برخی از ما خواهد بود برای انتخاب کردن یک کانال ریشه بیش از رفتن به یک عامل را به خرید یک سیاست و یا رنج می برند از طریق فرایند ادعا زمانی که چیزی اتفاق می افتد.

اینجا جایی است که مستقیم به مصرف کننده ارائه دهندگان خدمات (از جمله فیل) گام و ایجاد یک تفاوت. هنگامی که شما بازدید وب سایت خود را, شما می توانید کلیک کنید در اطراف برای کشف سیاست های مختلف و یا پیدا کردن آنچه شما نیاز به انجام اگر شما تا به حال یک فایل ادعا می کنند. شما خواهد بود غافلگیر برای پیدا کردن یک دسته از ارعاب اصطلاحات کمک به شما به راحتی درک آنچه ارائه شده و پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید. هنگامی که شما آماده پلاگین در چند پایه اعداد و اطلاعات شما با گرفتن یک نقل قول در ثانیه است.

اگر سوالی دارید و شما می توانید از طریق ایمیل یا تلفن. شما یک عامل در نقطه ای که می تواند به شما در زمان واقعی اطلاعات شما نیاز به ایجاد بهترین تصمیم است. آن را یک پس از آن همیشه شخصی است. و با خلاص شدن از عامل دفاتر و مستقیم به مصرف کننده سازمان های بیمه همچنین رهایی از فشارهای به خرید چیزی است که برای شما مناسب نیست. از بین بردن کمیسیون معنی چاشنی عوامل گوش دادن و تمرکز بر روی آنچه شما نیاز دارید – به جای تلاش برای شما چیزی برای فروش به شما نمی کنند.

همه چیز را در نوک انگشتان خود را

مستقیم به مصرف کننده ارائه دهندگان خدمات بیمه قرار دادن شما در کنترل است. هنگامی که شما یک مشتری حساب کاربری خود را آنلاین در دسترس است 24/7, بنابراین شما می توانید مراقبت از چیزهایی که زمانی که آن را مهم ترین. دسترسی به حساب آنلاین شما اجازه می دهد:

  • افزایش یا کاهش پوشش محدود کردن مقدار: به عنوان نیازهای خود را تغییر و تنظیم پوشش خود را به بازی که در آن زندگی خود را در حال حاضر است.
  • اضافه کردن و یا حذف کردن کسی از خود سیاست: درایور جدید در خانه ؟ تغییر سیاست خود را با چند کلیک.
  • به روز رسانی اطلاعات خود را: تغییر اطلاعات مانند آدرس خود را تنها با چند کلید. آن را فقط به عنوان آسان برای به روز رسانی هر گونه اطلاعات شخصی.
  • اضافه کردن و یا حذف وسایل نقلیه از سیاست خود را در: نگران نباشید در مورد توقف توسط یک عامل را در راه خود را به خانه با یک ماشین جدید. رفتن آنلاین برای اضافه کردن که خودرو خود را به سیاست.
  • مدیریت حسابداری: مطمئن شوید که شما در حال پرداخت برای سیاست خود را چگونه و هنگامی که شما می خواهید.

مستقیم به مصرف کننده ارائه دهندگان خدمات بیمه همیشه باز

آن را غیر ممکن است برای پیش بینی همه از زندگی و تاب اما آنچه که بیمه کسب و کار است همه چیز در مورد. هنگامی که چیزی را اشتباه می رود شما همیشه می توانید صحبت می کنند به یک عامل در یک مستقیم به مصرف کننده ارائه دهند. شما لازم نیست که صبر کنید برای نماینده خود را به در اتاق و از آن زمان به بازگشت به پیام خود را.

در اینجا فیل, شما گام به گام دستورالعمل در پرونده ادعای خود را با یک عامل و شما هرگز دست به غیرشخصی ادعا adjustor. تلفن ما برنامه باعث می شود آن را حتی ساده تر—شما می توانید عکس را به همراه خود را ادعا می کنند و به راحتی آنها را آپلود اجتناب از بدون هیچ زحمتی از فشردن در یک جلسه با یک میدان ارزیاب.

مستقیم به مصرف کننده ارائه دهندگان توقف خرید

این که آیا شما در حال خرید بیمه برای اولین بار یا پس از تعویض دهه با یک سنتی ارائه دهنده شما هرگز پیدا کردن آسان تر – با تجربه قابل توجهی صرفه جویی در هزینه به بوت. ساده ترین راه برای دریافت یک نقل قول از خود DTC ارائه دهنده این است که به آنها مراجعه آنلاین. در فیل شما حتی یک 12 درصد تخفیف اگر شما درست است که برای بیمه اتومبیل – و بیشتر تخفیف بیشتر اتومبیل شما اضافه کردن به سیاست خود را!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن