پس از فکر کردن در مورد این طولانی و سخت, من تصمیم گرفتم که هر چند این است که از لحاظ فنی یک پرورش موضوع آوردن به ثمر رسیدن یک طرح برای من گذاشته اواخر تا حد زیادی احترام مادر و اقتدار رابرت Blosl که ما از دست همه بیش از حد به زودی من را نمی خواهد این موضوع در این نمایشگاه و پرورش به بخش استاندارد. هر چند من می دانم که این استاندارد برای پلیموث راک و من می دانم که این استاندارد برای مورد علاقه من است که انواع محروم است و تقریبا به آنچه که من هستم تلاش برای انجام اعتراف میکنم که من یک بیت “خارش” مردمی که سعی کنید به من بگویید آنچه که من باید انجام دهید با پرندگان. من صفات است که من احساس می کنم بالاتر در اهمیت برای خود من گله و برخی که دیگران احساس کنند مهم هستند که من قرار نیست که تاکید بسیار بر روی پس من هم استاندارد را برآورده سازد. که می شود گفت در اینجا این است که داستان اگر شما می خواهید به آن را بخوانید. اگر نه فقط به تصاویر نگاه کنید بدون مشکل.

من تا به حال خوب پرورش گروهی از ماروین Stukel خط منع سنگ هنوز هم مرغ. من تصمیم به پرورش خروس به یک دوست برای خود بود که پس از کشته شدن توسط یک مار سمی به طوری که من حتی نمی باید دسترسی به فرزندان در آینده است. من سمت چپ بود با سه جوجه و یکی از دختران خود را از یکی از کسانی که مرغ. به عنوان مرد و من تا به حال چندین پسران از Stukel مرغ با میراث خط دلاور rooster اسحاق. من rehomed کس به اندازه او چیزی بود که من می خواستم و شخصیت او را به عنوان آرام به عنوان دیگر. یکی به طور خاص بسیار موثر ظاهر می شود نه به یک صلیب و کاملا بزرگ است. این یکی من DH به نام ایندی و او را تنها عامل منع کمی و برادر کوچکتر رکس #2 شد من انتخاب شده حافظ هر چند که من تا به حال قرار دادن تمام من فیگوراتیو تخم مرغ در “ایندی” سبد خرید. شما نمی آن را می دانم ، ایندی کشته شد در حدود 24 هفته توسط پدر, یک خوش شانس ضربه در پشت. من چپ با رکس نام اصلی Stukel مرد عمویش.

قبل از باب Blosl درگذشت او به من گفت: بهترین راه برای بازگشت به فرم و رنگ و افسانه دم از اصلی رکس بود به صلیب ایندی بیش از مادرش و رکس دختر Druscilla که حمل بیشتر از ژن خود. پس از مرگ ایندی سرمازده که در طرح جوانه فورا من را مجبور به استفاده از رکس #2 یا تخم بیشتر از این خط خریداری شده از تخم مرغ است. پس Dottie ناگهان رفت broody و من می توانم قرار دادن تخم مرغ من می خواستم من تصمیم به آن را با استفاده از رکس.

این جوجه ها نتیجه اولین تخم از آنها را من F1 ، نه من پا پانچ و یا جناح و گروه و یا در هر راه ID که جوجه آمد که از آن مرغ دیگر می دانیم که یکی از سیاه پولت از ایدا تخم مرغ آخرین به تخم. این در حال broody مطرح شده توسط Dottie بنابراین بدیهی است که تخم در زیر ساخت آن کمی دشوار است بدانید که بود که. دو عدد تخم مرغ شد Dottie, یکی بود Wynette یکی بود ایدا ( من می دانم که این یک پولت گذشته به تخم) و یکی بود BR تخم مرغ اما من مطمئن نیستم که مرغ گذاشته و آن را پس می تواند Druscilla های اصلی رکس دختر با Dottie. دو پولت جامد سیاه و سفید به دلیل رکس را حمل معمول محرومیت دو ژن به طور منظم BR نر. وجود دارد دو محروم پولت و پس از آن وجود دارد بسیار امیدوار کننده جوجه خروس من به نام اطلس.

برای شروع آنها همه به نظر می رسید مانند پولت. اطلس تا به حال در نگاه اول کوچکترین ترین تعریف نقطه سر از همه بود بسیار تاریک و در سال تجربه با BRs به نظر می رسید به طور قطعی پولت. اما من متوجه نشدم کوچک shadings از رویه خامهای کیک یا شیرینی را در هر طرف از پشت سر که معمولا نشان می دهد مرد خیلی تعجب! من ممکن است ایندی جایگزینی. خود را به عنوان محرومیت در آمد من نفس من برگزار شد به عنوان من تماشا خطوط فرم در تیز دقت در بال های کوچک. در حال حاضر اطلس و خواهران خود هستند 4 هفته و من تصمیم گرفتم به دنبال پیشرفت خود را در این موضوع.

من با عکس های آنها را در حدود یک هفته است.
اطلس سمت چپ به دنبال بسیار پولت مانند.

جوجه در گوشه پایین سمت راست توسط Atlas

به عنوان آنها رشد-اولین عکس زیر Atlas در سمت راست ایستاده مثل یک خروس.

او محرومیت بود در آینده به سادگی:

و امروز با خواهر هر دو محروم و سیاه-شکی نیست که این مرد است که در اینجا در حال حاضر:


یکی از منع پولت در اینجا:

پسر کوچک است که بسیار کندتر به پر از خواهر و برادر خود را. بال خود را در صدر هنوز هم برهنه هستند.

در اینجا سیاه پولت و یکی از محروم پولت. من خواهد بود با فروش هر دو سیاه و پولت را به عنوان به خوبی به عنوان یکی از محروم پولت زمانی که Dottie کمتر مشتاق در مورد مادر آنها. اگر دیر گل تک منع خروس در آن وجود دارد به جای پولت من می دانم که در زمان Dottie اجازه می دهد تا آنها را به اما 4 هفته سن شما معمولا می دانم با این.

اگر شما می توانید این چیزی که در تبلیغات به بافر به اندازه کافی در اینجا یک کلیپ کوتاه از Dottie با جوجه های امروز است. کلاغ فعالیت های او ساخته شده هشدار در وسط آن است.

http://s673.photobucket.com/user/Mtnviewpoultry/media/Video Clips/DSCN3242_zps83572e27.mp4.html

افتخار پاپا رکس.


و برخی از مادران از رابطه جنسی با دوست من بود که در بازدید از این آخر هفته (BR مرغ تنها). کلیک کنید تا آنها را ببینید بهتر است.

این بود که ایندی اگر شما دیده نشده عکس از او. من واقعا احساس خود را از دست دادن زمانی که او کشته شد اما او تا به حال برخی از گسل که در زمان رکس ندارد یعنی بالا دم زاویه خیلی تنگ پا وسعت ، وقتی ایندی کشته شد در حدود 24 سال از سن او در حال حاضر بیش از او دلاور پدر اسحاق در اندازه.

من خواهد شد ارسال عکس پیشرفت اطلس به عنوان من می بینم اگر او را شکوفه به آنچه من امیدوارم. بررسی کنید اگر شما علاقه مند به تماشای اطلس رشد. وجود دارد یک داستان پشت این نام که دوست من Ladyhawk, خراب من جوجه ها در عکس بالا می تواند به شما بگویم اگر او میآید ، این نام در اصل متعلق به یک بسیار شجاع پسر من اواخر آبی Orpington rooster جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de