این HaierTab Tabot ربات خلاء تعویض بازی است برای صاحبان حیوان خانگی

CROWDFUNDED اخبار – ربات دیگری vac, کسی که راست ؟ نه این زمان دوستان است. من قصد دارم به شما بگویم در مورد Ha

توسط HASHTADONOH در 29 فروردین 1399

CROWDFUNDED اخبار – ربات دیگری vac, کسی که راست ؟ نه این زمان دوستان است. من قصد دارم به شما بگویم در مورد HaierTab Tabot ربات واتس مختلف آن در سه راه های مهم از دیگر ربات vacs که در حال حاضر در بازار است.

آنچه در آن است ؟

این HaierTab Tabot یک ربات خلاء رول در اطراف خانه خود را خورد تا خاک. در راه است که HaierTab Tabot است درست مثل بی شماری دیگر ربات خلاء در بازار است. اما پنهان در زیر هود و در قلم مو دو شگفتی است. هی جولی به شما گفت که با وجود راه های مهم این ربات واتس متفاوت از دیگران است و شما باید تنها به ذکر دو. چه دیگر یکی است ؟ آرامش ما می توانید آن را در یک ثانیه.

چرا من آن را دوست دارم ؟

تعجب #1 چیزی است که شما نمی خواهد که حدس زده می شود پنهان در زیر هود از HaierTab Tabot ربات vac. آنچه در آن است ؟ این یک آسانسور خارج cordless hand vacuum که شما می توانید استفاده کنید برای پاک کردن سخت به مکان های که در آن HaierTab Tabot ربات واتس نمی تواند به مانند بالشتک نیمکت و پشت درب.

به استفاده از دست vac شما فقط بلند کردن پوشش بالای Tabot دکمه انتشار را فشار دهید و آن را بلند کردن. یک ابزار شکاف که در فروشگاه های شارژ بارانداز بزند به حوض و شما آماده برای تمیز کردن. نکته جالب این است که Haier طراحی Tabot به طوری که دست vac با استفاده از همان خاک bin به عنوان اصلی ترین خلاء. که بدان معنی است که شما می توانید انجام برخی از تمیز کردن فوق العاده با دست vac پس از یک ربات واتس جلسه و قبل از اینکه شما خالی خاک bin در سطل زباله به آماده شدن برای آینده برنامه ریزی ربات تمیز کردن.

تعجب #2 توسط نابغه طراحی اصلی خلاء را با قلم مو. از تصویر بالا Haier غلتک قلم مو به نظر نمی آید بسیار متفاوت از تمام دیگر ربات واتس برس شما احتمالا دیده می شود اما نگاهی دقیقتر به تصویر بالا و شما می توانید یک ردیف از نقره ای براق "دندان" در بالا و پایین برس.

این ویژه دندان اسلاید در برابر یکدیگر برای شکستن رشته بشر و حیوان خانگی موی برای جلوگیری از رشته از بسته بندی در اطراف قلم مو و گرفتگی موی. من یک گربه و من به طور مداوم تمیز کردن غلتکی برس من موجود ربات vacs چرا که موهای خود را می شود زخم در اطراف برس. با Tabot من نمی خواهد که به نگرانی در مورد آن ندارد.

تعجب #3 است که با vac تصفیوی تابع. همه از ربات خلاء که من بررسی کرده ام در گذشته تنها اجازه می دهد تا شما را به پر کردن مخزن با آب ساده و بدون صابون یا هر نوع تمیز کننده. با HaierTab Tabot شما می توانید اضافه کردن برخی از ضد عفونی کننده و یا تمیز کردن راه حل به آب در مخزن که بدان معنی است که ربات واتس نه تنها گرد و غبار در حالی که آن را مبس (مبس) اما آن می تواند کشتن باکتری ها و ویروس ها که ممکن است جمع آوری در کف خود را.

از کجا می توانم پیدا کردن اطلاعات بیشتر ؟

این HaierTAB Tabot مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد در 5/17/20 و آنها در حال حاضر خود را ملاقات کرد بودجه هدف از $5,000. شما می توانید قبل از سفارش یک HaierTAB Tabot شروع در $399. پس از HaierTAB Tabot مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پاداش برآورد شده برای شروع حمل و نقل در ماه جولای سال 2020 است. بازدید خود را Indiegogo صفحه برای تمام جزئیات.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب