پنهان درب-نقش بازی کردن (با نام مستعار خطرناک ترین کافی شاپ II)


لطفا به عنوان خوانده شده برای اولین بار

یک) با شرکت در این بازی من قول می دهم که همه BYC قوانین را در پی خواهد داشت و که من آن را خوانده و درک نقش بازی قوانین هستند که در یک موضوع مهم در بالا از بازی های فروم.

ب) من قول می دهم که تمامی مطالب به رتبه گرم و مناسب برای تمام سنین است.

ج) من قول می دهم که وجود خواهد داشت هیچ فحش لعن (از جمله سانسور با استفاده از نمادها) و یا نامناسب بزرگسالان فعالیت جنسی و یا کنایه. این گسترش به جفتگیری و پرورش و یا کنایه در غیر شخصیت انسانی نیز هست.

D) من قول می دهم به رفتار دیگران با احترام و مهربانی به عنوان BYC راه است.

E) من قول می دهم به ارسال هر گونه مواد است که نقض کپی رایت. در واقع این به این معنی: اگر شما نمی ایجاد محتوا (مانند یک تصویر / تصویر) و لازم نیست که مستقیم اجازه از خالق محتوا به ارسال آن نیست.

“مخفی شما در حال انجام آن اشتباه است!” دست کمی مجبور باربی از طب مکمل و جایگزین باغی ، او تا به حال شده است در تلاش برای مناسب های کوچک پلاستیکی کفش برازنده قوس عروسک را پا گذشته دو دقیقه-فایده ای نداشت. Cam منتشر عروسک با کمی اعتراض.
دختر کمی محو بلند تیره کردن چهره او و هل آبی, پمپ, با زور و اجبار بر روی ورزش ، آن را صادقانه شرم آور چگونه گردیده دختر کوچک ساخته شده به روش خسته کننده به نظر می رسد.
خانم و آقای چاندرا یک زن و شوهر هندی در سراسر خیابان را از بادامک را خواسته بود به بچهداری دو فرزند جوان خود را.
آنا چاندرا البته می خواستم کم به بازی Barbies. کم بود کمی بیشتر در رابطه به جایی که برادرش نوح بود. او شناخته شده به فساد است.
“وجود دارد یک پورتال بزرگ در راهرو!” یک صدای خوش مشرب و پس از کمی چهره وارد اتاق خواب. پسر چشم خود را ضخیم مژه ها را جدی بگیرید. او و خواهرش تقریبا یکسان با چشمان سیاه و تاریک پوست, لاغر, قاب و دور مواجه است. تنها تفاوت بزرگ شد آنا مو.
“هیچ وجود ندارد!” آنا retorted. او می دانست که همه خیلی خوب است که او فقط در تلاش برای فریب او.
“آره وجود دارد را ببینید؟”
قبل از هر کسی می تواند واکنش نشان می دهند, پسر شروع به پریدن کرد پشت به راهرو و به ظاهر ناپدید شد.
مخفی ایستاده بود تا برخی از آن دیگری بود نوح, جوک, اما مشتاق به پیدا کردن یک فرار از دنیوی باربی بازی.
او پا به سالن و بلافاصله خواست او نشده بود.
وجود یک شکاف پاره پاره حق را از طریق هوا در مقابل او. این یک راهرو به یکی دیگر از جهان است. لبه بودند پاره پاره بود rip در پارچه از واقعیت است. وجود دارد در مقابل او کم می تواند دیدن یک نهی از جنگل بنابراین قابل لمس او احساس می کرد که می تواند رسیدن و لمس آن است. هیچ. نه فقط قابل لمس است. آن را وجود دارد. او می تواند رسیدن و لمس آن است.
و نوح هیچ جا یافت می شود.
آن را به سادگی فریاد زد مسئولیت.
بادامک چرخ در آنا پاره تلفن خود را از جیب خود آن را آنلاک.
او امیدوار بود صدای او را نمی لرزش را نشان نمی دهد که او نگران بود.
“آیا شما می دانید که مادر خود را با شماره تلفن?” مخفی پرسیده شد.
آنا راننده سرشونو تکون دادن چشمانتان چشم او به طور جدی.
گیری کشید و در یک نفس. “Ok. اول بروید و نه در نزدیکی این. نزنید این. و اصلا در این است.” او اشاره کرد و در پورتال پشت سر او قبل از احساس نیاز به روشن شدن. “این پورتال است.”
آنا راننده سرشونو تکون دادن دوباره.
“دوم تماس پدر و مادر خود را. این وضعیت را توضیح دهد. سپس 911 تماس بگیرید. آن را توضیح دهید به آنها را بیش از حد.”

یا باید او را از آن راه دیگری در اطراف ؟ باید با او تماس 911 ،
آنا به یک نهایی nod.
“و من می خواهم برای رفتن وجود دارد و برادر خود را پیدا کنید.”

آسان تر از انجام گفت. کم احساس خیلی گرم و ملایم او یخی سرد پوست به عنوان او پا را از طریق درب به طرف دیگر. این دنیای جدید خواهد بود هیچ چیز مانند خود او.
~

به انجمن خوش آمدید Boreala!
همه چیز غیر معمول در کافی شاپ های دنیا آمد از یک محل متفاوت است. هر کسی با توانایی های غیر معمول ، می آید از اصلی مهاجران که فرار کرد و به زمین مدتها پیش آمدن از دیگر ابعاد. اگرچه بسیاری از افسانه ها از این محل Boreala فرزندان اصلی مهاجران اند اما فراموش شده است.
در حالی که آنها را ضرب و ازدواج به خانواده انسان, خون از این Borealan مردم شد رقیق پاک کردن بسیاری از غیر معمول خود را ظاهر و باعث بسیاری از فرزندان خود را به هیچ یک از توانایی های پدر و مادر خود را. اما آنها هنوز هم یک مغناطیس به سمت قلمرو آنها پس از آمد.
برخی از جمعیت بود و افراد کمی هستند که هنوز هم مخلوط نشده و تمایل به انبوه با هم.
اصلی تهدید در ابعاد دیگر است چندی پیش درگذشت اما جدید یکی از خطرناک بوجود آمده و آن را می خواهد زمین است. این ترور با استفاده از همان روش که مهاجران مورد استفاده قرار گیرد برای فرار.
با از بند باز کردن قدرت شکاف شد پاره پاره بین ابعاد ایجاد درهای فرصت است.
تا کنون هیچ حرکت توهین آمیز صورت گرفته است اما اینتر بعدی شکاف در سراسر جهان در حال ایجاد مسائل. عجیب و غریب و موجودات غیر معمول ممکن است از طریق آنها به خطر انداختن انسان اما بدتر این است سرنوشت کسانی که وارد شکاف.
بسیاری از کودکان کنجکاو در حال ورود به این درگاه و آنها نیاز به کسی برای آنها را ذخیره کنید. چه کسی می داند که چه خطراتی دروغ در طرف دیگر?
این اختلافات به نظر می رسد در فرکانس بالاتر در اطراف مردم با خون از Borealan مهاجران از جایی که هر چند آنها می تواند به نظر می رسد در اطراف هر کسی. شکاف نشان می دهد منحصر به فرد مغناطیس به آنها فقط مانند سنگ است که کایل قرار می گیرد.
اشکال لعن و نفرین قرار داده شد برای نامربوط دلایل اما تصور می شد که این امر به از بین بردن نژاد بشر صرف نظر از اهداف خود را. در حال حاضر در ماه ژانویه این درگاه ایجاد شد به دلیل آن شکست خورده بود.
تا کنون این درگاه پایدار به نظر می رسد اما می تواند تغییر کند. بنابراین این درب ها ارائه می کنند اما یک پنجره از فرصت. خواهد شما را به چالش و چهره این ناشناخته بد ؟

کمی شناخته شده در مورد Boreala به جز که آن را به یک محل زیبا, جنگل, کوه ها و مناظر بلکه خطر بزرگ و عجیب و غریب, موجودات کشنده. به طور منظم انسان نمی خواهد آخرین طولانی به تنهایی.
نیت من این است که ما آن را به عنوان ما به مانند دیگر rp.
من هم به امید شما نمی کشتن شخصیت خود را.;)
بد ناشناخته است اما روشن است که جمعیت Boreala ناراضی هستند با آن است. آنها نه دشمن. به جای بد و آن را انتخاب عوامل هستند.
هر کسی که می رود به جهان نشان می دهد تا در یک مکان یک پلت فرم از سنگ در یک جنگل تاریک با یکی دیگر از راهرو معلق در هوا بیش از آن. اما شما لازم نیست به ماندن وجود دارد.

اگر شما در حال حاضر یک شخصیت بر روی صفحه شخصیت از گذشته شما لازم نیست که برای ورود به آن به طور خودکار آن را بپذیرد.
https://www.backyardchickens.com/articles/the-most-dangerous-coffee-shop-member-page.74924/

اگر شما جدید هستید و یا شخصیت خود را بر روی شخصیت, صفحه وارد فرم در این قالب اینجا و من را به مطمئن شوید که آن را قابل قبول است.

نام:
جنسیت:
توضیحات فیزیکی و توانایی های:
شخصیت (پس شما اصرار به اضافه کردن آن anways):

در اینجا پیر rp, اگر شما می خواهم به عقب برگردید و بخوانید.
https://www.backyardchickens.com/threads/the-most-dangerous-coffee-shop-a-role-play.1332356/

Chat موضوع:
https://www.backyardchickens.com/threads/the-hidden-door-chat-thread.1343910/

@FrankieDoodle @LittleBrownie @HeavensHens88 @Butterscotchbitesfinger @Cluckcluck1215 @رز کوارتز @RoostersAreAwesome

Rp شروع خواهد شد در تاریخ ما همه می توانند به توافق برسند.
هر گونه سوال?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب رمان انگلیسی

ایندکسر