اخبار – ما تحت پوشش عالی لیبی توسط Overdrive اما به عنوان یک سریع طراوات لیبی یک برنامه است که به شما اجازه دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی از کتابخانه محلی خود را. همه شما نیاز به یک کارت کتابخانه. پس ما در واقع نمی تواند رفتن به کتابخانه ما در حال حاضر با توجه به COVID-19 پناهگاه در محل محدودیت های آن را به زمان مناسب برای استفاده از این برنامه برای دریافت برخی از کتاب ها به ذهن خود را از وقایع جاری است.

من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن که پس از من گذشته صحبت در مورد لیبی در تابستان گذشته این برنامه ساخته شده است که یک چند به روز رسانی هیجان انگیز! با این تغییرات امیدوار است این شرکت برای ادامه ساخت e-خواندن بیشتر در دسترس و کمک به کتابخانه های عمومی مدرن. برخی از ویژگی های جدید عبارتند از:

  • روز خوش شانس: کتابخانه اجازه می دهد تا برای تعیین نسخه دیجیتال از بالا تقاضا waitlisted عناوین در مجموعه خود را به عنوان فورا در دسترس است برای کاربران. شرکت کتابخانه’ کاربران می توانند “جست و خیز خط” و فورا پیدا قرض گرفتن و خواندن این عناوین اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده از طریق لیبی برنامه.
  • فوری کارت دیجیتال (IDC): عدم راحتی اغلب مانع مردم از رفتن به دریافت یک کارت کتابخانه به طوری لیبی معرفی کرده است IDC برای کمک به مصرف کنندگان دریافت یک در کمتر از 30 ثانیه. کاربران به سادگی وارد کنید شماره تلفن خود را که متقابل با کد منطقه برای شهرستان خود را و شما در حال تصویب در ثانیه—دادن به شما دسترسی سریع به یک مجموعه بزرگ از کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی.

شما ممکن است تعجب که چگونه IDC کار می کند. کتابخانه ها نیاز به تصمیم می گیرید که آنها می خواهید به انتخاب کردن به IDC ثبت نام پس از آن ممکن است در دسترس در منطقه شما فقط رتبهدهی نشده است. برای بررسی رفتن به منو > مشاهده کارت کتابخانه > اضافه کردن یک کارت ضربه بزنید ، سپس من می خواهم یک کارت کتابخانه. اگر IDC قابلیت های موجود در منطقه خود را ببینید با استفاده از شماره تلفن من را به عنوان یک گزینه. ارائه شده است در حال حاضر در دسترس در 100 سیستم کتابخانه در سراسر ایالات متحده و بیش از 370K مردم برای امضا کرده اند IDC از طریق این برنامه پس از آن آغاز شده 18 ماه پیش.

در دیگر هیجان انگیز لیبی, اخبار آخرین Big کتابخانه جزئیات برنامه در جریان است که در سراسر جهان دیجیتال باشگاه کتاب که متصل خوانندگان با همان کتاب و در همان زمان بدون هیچ گونه waitlists و یا نگه می دارد. این دور را با عنوان خنده دار است شما نگاه نمی مبتلا خاطرات نوشته شده توسط کمدین مایکل McCreary که سهام تجربیات خود را از زندگی در این طیف و برخورد با تلاش مواقع به عنوان کسی که نیست “نگاه” مبتلا به اوتیسم. اگر چه این برنامه در حال حاضر در حال پایان یافتن است در 13 آوریل یک بعدی برگزار خواهد شد در ماه مه یا ژوئن پس نگه داشتن چک کردن پشت به کتابخانه بزرگ خوانده شده سایت!

ایمن ماندن و خواندن مبارک Gadgeteers!


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im