حلقه/ناخن تست آزمایش (فقط برای تفریح)

بنابراین وجود دارد همه نوع از داستان قدیمی همسران چگونه به جنسیت مرغ یکی از آنها حلقه یا ناخن تست. برای این تست شما کراوات یک حلقه فلزی و یا ناخن به انتهای یک رشته و اویزان آن را بالاتر از جوجه (یا جوجه اردک, بوقلمون و غیره) و صبر کنید تا هر دو حرکت در یک خط مستقیم و یا در یک دایره. سایت من و راه من آن را انجام داده اند قبل از اینکه می گوید اگر آن را در یک دایره از آن است که یک نر و اگر آن را در یک خط از آن است که یک زن اگر چه وجود دارد بسیاری از سایت های خارج وجود دارد که می گویند مخالف است.

در حال حاضر من در بالا ذکر شد که من سعی کردم قبل از این. زمانی که من آن را در 9 اول جوجه من تا به حال در سن 3 هفته آن را حدس زده همه آنها درست است. اما زمانی که من سعی کردم آن را در روز پیر مستقیم اجرا جوجه در مزرعه فروشگاه (امید به پولت)….این واقعا نادرست در پایان با 3 roosters از 6 جوجه. اما این مرا به فکر روز دیگر چرا این طوری نادرست در روز جوجه. بنابراین من یک مینی آزمایش. تئوری من این بود که جوجه بود که من برگزاری فقط نمی تواند به اندازه کافی تولید فیزیکی مغناطیس برای کنترل فلز مورد رشته و که فلز مورد بود و در واقع برداشت شخصی من فیزیکی مغناطیس. من آزمایش: برای برگزاری یک کودک در دست من و انجام آزمون و سپس قرار دادن کودک در یک فنجان پلاستیکی و دوباره انجام آزمون. برای من, من, من و فلزی واشر بود که من با استفاده از نقل مکان کرد و در یک خط در حالی که من در برگزاری جوجه (زن) اما پس از آن نقل مکان کرد و در یک دایره (مرد) وقتی که من را همان جوجه به یک فنجان پلاستیکی و دوباره تست بود. من همان آزمون در بیش از 4 جوجه یکروزه و متوجه شد که برخی از آزمایش یک خط دو بار. بنابراین از این آزمایش من به این نتیجه رسیده اند که اگر این تست در واقع کار می کند که افراد شخصی فیزیکی مغناطیس می توانید نادیده گرفتن جوجه فیزیکی مغناطیس.

سپس….دختر من به من گفت که من باید سعی کنید این آزمون در unhatched تخم مرغ است. بنابراین من انجام داد. و برای من تعجب شی فلزی نقل مکان کرد و در هر دو صورت یک دایره یا یک خط. من 1 تخم مرغ بود که در اواخر واگذارنده بنابراین من سعی کردم در این آزمون که تخم مرغ به عنوان به خوبی….و فلز جسم حرکت نمی کند در تمام.

بنابراین, فقط برای تفریح, من تصمیم به انجام یک آزمایش کوچک. من می خواهم به تعداد تخم مرغ و انجام آزمون بر روی هر یک از آنها در روز 14. من نوشتن یا M یا F در تخم مرغ به عنوان به خوبی به عنوان صفحه گسترده. من خواهد شد و سپس تقسیم تخم ها در هچر M در یک طرف از یک مانع و F در طرف دیگر (من سعی کنید برای جلوگیری از هر تخم مرغ به صورت جداگانه اگر من می تواند به عنوان به خوبی). هنگامی که جوجه ها تخم و در حال خشک کردن من خواهد شد با استفاده از لاستیک پا باند به علامت هر جوجه برای شناسایی و پس از انجام آزمون در 1 روز و 3 هفته و نوشتن نتایج. سپس ما را به دیدن آنچه که آنها در واقع در حال و ببینید که چگونه دقیق این تست می تواند!

من هیجان زده برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد! در اینجا گسترده من ساخته شده تا برای پیگیری آن است.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wgv50E8N1WQhkJqXm4EgTCNFWMg9LVe09SP8oTLqcQs/edit?usp=sharing

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>