غمگین ترین روز

من نسبتا جدید به جوجه ها بود و اولین تجربه من با مرگ امروز. من مطمئن هستم که آنچه از اما من فکر کردن در گرما [

توسط HASHTADONOH در 17 خرداد 1399
من نسبتا جدید به جوجه ها بود و اولین تجربه من با مرگ امروز. من مطمئن هستم که آنچه از اما من فکر کردن در گرما [خستگی] تخم مرغ محدود/پریتونیت یا استرس... و یا ترکیبی از هر سه ؟ کمک! من نمی خواهم به از دست دادن بیشتر است.
ما تا به حال هشت ISA مرغ حدود یک سال و نیم قدیمی به طور منظم لایه. روز یکشنبه ما به خانه آورد 12 جوجه که دوست خانوادگی مطرح شده برای چند هفته اول به مطمئن شوید که آنها جان سالم به در حمل و نقل. ما تا به حال قفس جدا شده بنابراین هر دسته می تواند هر یک از دیگر, اما نه لزوما ارتباط برقرار کردن. تولید تخم مرغ تقریبا متوقف شد و از روز یکشنبه از هشت. ما زندگی می کنند در شمال منگنز و temps و رطوبت باید مشخصی از اواسط 50s به 88+ با بالاتر شبنم نقاط همه در همان زمان. ما تغییر آب برای خنک نگه داشتن قرار دادن طرفداران و تغییر آب و هوای سرد پنجره به پشه پنجره روی صفحه نمایش راه اندازی.
همه پرندگان به نظر می رسد خوب دیگر از کاهش تخم مرغ تا دیروز شب. شانل به درستی نام او به عنوان بالای خط بهترین به دنبال نمونه شما تا کنون گذاشته و چشم خود را در آنجا ماند و در جعبه تودرتو بدون تولید یک تخم مرغ. همه نشانه بودن تخم مرغ محدود (به غیر از پنگوئن waddle), گرما, خستگی, استرس و یا تخم مرغ پریتونیت. پس از مرگ او من احساس درون خود را بیرون ریختن و احساس نمی تخم مرغ. من او را مجبور به نوشیدن از طریق سرنگ اما او نیست و نمی خواهد به خوردن هر چیزی.
من بیشتر نگران به عنوان من در حال حاضر دو دیگر پرندگان اقدام مانند این است که آغاز شده است. من در زمان چند عکس از موضع خود را در صورتی که مفید است. خود پو yellowy اسهال و یا روشن. من دو دختر دیگر هنوز به غذا خوردن کمی خوشبختانه. آنها بوده ام و من نیز syringing آنها برخی از اضافی نیز به مطمئن شوید که آنها نمی اب چیزی را گرفتن. من باید توجه داشته باشید من با توجه به تمام گله الکترولیت و پروبیوتیک (استرس) حتی شانل اما من گمان می کنم خیلی دیر شده بود برای او. 😞


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن