سه هفته و از آنها هنوز هم یکپارچه

داستان کوتاه. من یک گله از 4 مرغ و خروس. مرغ درگذشت و من 2 جوان پولت که من جدا از دیگران است اما در چشم انداز

توسط HASHTADONOH در 17 تیر 1399
داستان کوتاه. من یک گله از 4 مرغ و خروس. مرغ درگذشت و من 2 جوان پولت که من جدا از دیگران است اما در چشم انداز و من می خواهم اجازه دهید آنها را freerange هم روزانه (گاهی اوقات برای یک ساعت و گاهی اوقات برای به طور قابل توجهی طولانی تر). سه هفته پیش زمانی که پولت شد حدود 4 ماه از من قرار داده و آنها را با بقیه گله و آنها بی درنگ مورد آزار واقع شدند به طوری که آنها پناه در بالای فیدر (منطقه کوچک شاید 1 فوت مربع) و در آنجا ماند تا کنون از. اگر من در حال حاضر پس از شب هنگام من قرار داده و آنهایی که جوان در قفس با دیگران, اگر نه من اجازه دهید آنها را بر روی فیدر در اجرا.

پلیس و اجرا هستند و نه کوچک با استانداردهای آمریکایی. اجرای حدود 30 فوت مربع و قفس است به طور قابل توجهی کوچکتر اما آن طراحی شده است برای 6 مرغ است و قابل قبول با استانداردهای اروپایی است. در اوایل روز یکی از من مسن تر مرغ خواهد پرش به بالا به انتخاب پر کردن یکی از پولت بنابراین من جدا او را برای 3 یا 4 روز و در عین حال اجازه دهید او freerange با دیگران هر زمان که من در حال حاضر. حتی زمانی که رایگان-اعم از این خاص قلدر نیز به عنوان یکی دیگر رفتن در آنهایی که جوان اگر آنها بیش از حد نزدیک است. من قرار قلدر بعد از 4 روز قلدری ادامه داشت اما به میزان کمتر و از هیچ آسیب وجود دارد من اجازه دهید آنها را. به تازگی rooster گرفته است میل به آنهایی که جوان و نوع مداخله اگر آنها در حال تعقیب توسط مرغ بنابراین من فکر کردم که آنها در نهایت یکپارچه سازی.

دیروز یکی از آنهایی که جوان گذاشته اول تخم مرغ و فقیر چیزی که تا به حال در هیچ جای دیگری برای رفتن بنابراین او گذاشته و در بالای فیدر (زیادی tupperware-نوع ظرف). بنابراین من تصمیم گرفتم که من باید شروع به قرار دادن آنهایی که جوان در داخل قفس هر شب تا زمانی که آنها به آن استفاده می شود حتی اگر آن را 40 دقیقه دور سفر و این آخرین چیزی است که من می خواهم در 9 بعد از ظهر. امروز صبح متوجه شدم که دوباره قلدر شروع به پریدن کرد به پک پر کردن یکی از آنهایی که جوان پس از من جدا او را دوباره. سوال من این است: من باید اجازه دهید او freerange با دیگران وقتی که من اجازه دهید آنها را و یا خواهد شد که حفظ موقعیت خود در گله وجود دارد ؟ و چه مدت باید از من جدا او را ؟ بعلاوه خواهر او به نظر می رسد یک پسر قلدر بیش از حد هر چند به میزان کمتر. باید از من جدا او را بیش از حد ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب