تلاش برای کالیبره کردن انکوباتور-هیچ دماسنج موافق

سلام!من موفق به دریافت یک دور جراحی brower انکوباتور و پس از گرفتن چند قسمت آن آماده است تا به " برو." مشکل من

توسط HASHTADONOH در 30 خرداد 1399

سلام!
من موفق به دریافت یک دور جراحی brower انکوباتور و پس از گرفتن چند قسمت آن آماده است تا به " برو." مشکل من این است که من یک دماسنج دیجیتال و من می دانم که آن را اجرا می کند کمی بالاتر از درجه حرارت با توجه به این واقعیت آن را در داخل ماشین جوجه کشی همراه با یک کامپیوتری "Incukit' دماسنج... این رطوبت به درستی کار نمی کند, بنابراین من خریداری یکی دیگر از دماسنج / رطوبت و زمانی که من در تلاش بود برای کالیبره کردن این همسر brower انکوباتور من قرار داده و هر دو دماسنج دیجیتال در کنار هم و حدس بزنید چه ؟ ( این بود که قبل از من رد یک بیت ) یکی از مسن تر بخوانید 83 F و یکی از جدید را بخوانید 74 F ! - سر من را تکان داد و سعی کرد آن را دوباره همین اتفاق افتاده..
بنابراین من به انبار رفت و رو 2 مختلف جیوه دماسنج پزشکی استفاده می کنم که در گاو و آنها را تکان داد و من آنها را در داخل حدود 8 اینچ از هم جدا کردیم تا گرما تبدیل آن را به عقب..
من برگشتم بعد از یک خواندن 96 F و یکی دیگر بخوانید 102 F .... من آنها را تکان داد و سعی کرد آن را دوباره.. و بعد آمد--یک بار دیگر آن را بخوانید 96 F و 102 F
O-K-A-Y .. چه هستم من قرار است برای کالیبره کردن چیزی که من 4 مختلف دماسنج و هیچ یک از آنها موافقت??
مسن دماسنج شد نوسان بین F 97 و 101 F.... به دلیل آن را در حال اجرا کمی بالاتر از کامپیوتری یکی من فکر می کنم ممکن است نزدیک تر است اما من می خواهم به چیزی مناسب و معقول است که می خواند به درستی.
هر کسی در خارج وجود دارد باید یک دماسنج مناسب نام تجاری بود که کالیبره شده در کارخانه به درستی می خواند و به درستی که نمی خواهد قادر به rip کردن کیف پول خود را از هم جدا?? با تشکر!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب