نوع یک محقق تازه شروع

سلام!همانطور که عنوان می گوید من یک نوع شخصیت و من فقط آغاز پژوهش است. من در حال حاضر واقع در قاره دور دور از

توسط HASHTADONOH در 4 خرداد 1399
سلام!

همانطور که عنوان می گوید من یک نوع شخصیت و من فقط آغاز پژوهش است. من در حال حاضر واقع در قاره دور دور از بسیاری از شما خواهد شد بازگشت به خانه به زودی به خانواده در غرب واشنگتن است. من قادر به صحبت کردن با شوهر من به جوجه بنابراین من می خواهم به همه من اردک است (!) در یک ردیف قبل از آغاز این سفر. من به احتمال زیاد خانه در اطراف میانه به پایان تابستان, بنابراین من می دانم که زمان ایده آل برای شروع رابطه جنسی برهنه, بنابراین من کاملا ok با انتظار تا بهار اگر نیاز بود.

من در یک منطقه روستایی در میشیگان در یک سرگرمی مزرعه پرورش اسب در سراسر جاده از ما خانواده مزرعه های لبنی. دام جدید نیست به من, اما من هرگز تا به حال جوجه. ما دو فرزند جوان است که من می خواهم به آموزش ارزش ها آمده است که با در نظر گرفتن مراقبت از دام (سرانجام ما را در حرکت به یک منطقه بزرگتر که در آن من می توانم بز و شاید برخی از alpacas یا اسب اما در حال حاضر ما 1/3 هکتار محل نمی دارم).

من به دنبال یادگیری از همه شما و گرفتن برخی از جوجه ها که مناسب و معقول هستند به خوبی لایه های اما که با بچه ها چون مال من فقط می خواهم به نوازش آنها. ما دو گربه, اما آنها نمی دیدار با آنها را به عنوان آنها گربه داخلی و یک دوبرمن که من تا به حال شده است برای آموزش جستجو و نجات قبل از من فرستاده شده به محل فعلی.

بالا جوجه در لیست فعلی (که به احتمال زیاد تغییر, اما آن را شروع): Buff Orpington پلیموت راک عید پاک Egger و Silkie. موقعیت فعلی من تنها اجازه می دهد تا 5 مرغ در اندازه ما زمین بنابراین من احتمالا می خواهید آن را نگه دارید در 4 اما شاید 5. من می خواهم برای شروع با یک زن و شوهر نژادهای مختلف, بنابراین من می دانم آنچه من می خواهم/نمی هنگامی که ما خرید در محل های مختلف و می توانید بیشتر (امیدوارم در دو سال).tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب