زشت coops مرغ ماده بیش از حد!

بسیاری از مردم قرار داده تا تصاویر خود را به مرغ زیبا, خانه, اما زشت مرغ خانه های مهم و کاربردی هستند. من قفس

توسط HASHTADONOH در 12 خرداد 1399
بسیاری از مردم قرار داده تا تصاویر خود را به مرغ زیبا, خانه, اما زشت مرغ خانه های مهم و کاربردی هستند. من قفس است و نه بر خلاف وینچستر که آغاز شده کوچکتر بود اما بسیاری از اضافات در طول سال نه همه اما خیلی در مورد من مفید است. اولین طرح من فقط یک مربع خانه با مرد خوب ساخته شده استخوان و تا به حال 2 چادر به پایان می رسد. خوب به پایان می رسد پر کردم. در زیر یک نقاشی از پخش کردن...و آن چهره های شمال. اولین اتاق سمت چپ بالا یک بچه جوجه منطقه با آفتاب و پنجره. آن را فقط می شود یکشنبه شب. دیگر اتاق به حق است که راه رفتن را از اتاق اصلی به خوراک ، اتاق اصلی منطقه ساخت توسط یک مرد. Roosts و جعبه لانه در آن وجود دارد.
win1.PNG

چیز خوب در مورد من قفس است که من می توانید آن را ببندید و خوراک اتاق و ایوان تحت پوشش خواهد بود خوب از منطقه درب و آنها نمی خواهد احساس بیش از حد دام در سمت. همه کمی پاپ درب باز به یک اتاق دیگر. اس اس مرغ زیر است "سوفی".
win5.PNG

بالا یک عکس از قفس رو به جنوب و این چیزی است که همسایه ها را ببینید. اما از آن است که به اندازه کافی دور در راه دور آن است که بد نیست چشم درد. شما می توانید ببینید بچه جوجه خورشید اتاق آنها نه بیش از حد کوچک و نیازی گرما در این نقطه است. شما همچنین می توانید نارنجی راه راه رفتن از منطقه اصلی به خوراک ، این نوزاد در نوزاد جوجه خورشید اتاق.
win4.PNG

آنها در فروشگاه خریداری شده اما برای کمی rooster من انقلابي او را از برخی از تخم مرغ در اوایل فصل و تنها او را نگه داشته و از آنجا که او تا به حال یک اسپل پا به عنوان یک جوجه او بهتر است در حال حاضر.
win2.PNG

در اینجا این است که خوراک اتاق کنار من قفس. (من جوجه بالا در 4 هفته و به او به welsummer مرغ او با کسانی که یک بال صدمه دیده. من فکر می کنم کمک به بالا بردن جوجه او را شفا بال. جوجه در حال حاضر حدود 9 هفته و یا بیشتر است.) همچنین توجه داشته باشید که سطل را به گرفتن آب باران.
win6.PNG

این طرف دیگر است فقط یک پیاده روی را از طریق منطقه و یا در این مورد باران سرپناه برای مرغ. همه آگهی های فایرفاکس نگاه وحشتناک, اما آنها کاربردی و خوب استفاده کنید. من ممکن است یا ممکن است چیزی را تغییر دهید.
خواهد هر کس دیگری می خواهم به نشان می دهد خود را "زشت قفس" با غرور و افتخار?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن