انگلستان پروتئین بالا بلدرچین تغذیه

در حالی که در حال مشاهده از طریق موضوعات آن را بسیار آشکار است که انگلستان بلدرچین پاسداران باید مشکل پیدا کر

توسط HASHTADONOH در 14 خرداد 1399
در حالی که در حال مشاهده از طریق موضوعات آن را بسیار آشکار است که انگلستان بلدرچین پاسداران باید مشکل پیدا کردن به راحتی در دسترس تغذیه با پروتئین کافی محتوا.

برای کمک به تازه واردان. من فکر کردم من می خواهم در پست بهترین (به راحتی در دسترس) گزینه من آمده اند در سراسر.
آن است که ترکیه استارتر (همچنین توصیه شده توسط تولید کننده برای بازی). پروتئین @22%. در حال حاضر من می دانم که این کاملا به اندازه کافی بالا (برای تولید کنندگان), اما آن را احتمالا به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید دریافت کنید (باز هم به آسانی در دسترس است) و نزدیک به اندازه کافی به افزایش است. آن را نیز با کیفیت بسیار خوب. بدون دارو /بدون رشد مروج/بدون GM/طبیعی مواد افزودنی.

(متاسفانه از آن است که تنها در دسترس فصلی). خرید به اندازه کافی به شما از طریق ماه های زمستان. (متناوبا آنها را از یک سال دور ترکیه رشد @19% پروتئین).

شما نمی خواهد پیدا کردن آن را در فروشگاه های محلی حیوان خانگی. آنها ممکن است قادر به سفارش آن, اما از آن خواهد شد گران تر. خود را بهترین گزینه است برای پیدا کردن نزدیکترین مزرعه تامین کننده (مانند یک عمده فروش).
آنها را به فروش به مردم است. معدن نزدیک به اندازه کافی برای ارائه به صورت رایگان و آنها را به منظور به طور خاص برای شما بدون پیاده روی قیمت است.

متناوبا تولید کننده به فروش می رساند به طور مستقیم از وب سایت خود را. (هزینه های پستی اعمال می شود).

من آگاه هستم که Masseys ساخت ترکیه استارت @24 درصد پروتئین اما این شامل ACS.

امیدوارم که این کمک به برخی از شما.

آلن و صفحه نظام های بهره برداری دهقانی محدوده.

ترکیه خرده نان:
https://www.smallholderfeed.co.uk/products/poultry/turkey-starter-crumbs/tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن