منتظر سال به جوجه...

سلام به همگیمن می خواستم به جمع آوری جوجه ها تا زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید و در نهایت شانس من وقت

توسط HASHTADONOH در 23 تیر 1399
سلام به همگی

من می خواستم به جمع آوری جوجه ها تا زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید و در نهایت شانس من وقتی که من به تازگی خریداری یک خانه با هوا است که اجازه می دهد تا جوجه ها تا زمانی که آنها یک "مزاحم" یعنی هیچ خروس. من بسیار ضربه زننده در مورد تخم مرغ و چگونه آنها در حال تولید و صرف ثروت در فروشگاه خرید تخم مرغ به عنوان یک نتیجه. من به معنای واقعی کلمه نمی خرید یکی دیگر از خانه من دوست داشتم به این دلیل که ها ممنوع جوجه. :)

من چهار جوجه در یک اندیشه در حال حاضر که من خریداری شده در یک محلی تراکتور عرضه دو کالیفرنیا سفیده (2 هفته) و دو منع سنگ (3 هفته.) من پیدا کردن آنها را بی وقفه سرگرم کننده و نگاه به جلو به داشتن تخم مرغ تازه در دسترس برای خانواده من. من را انتخاب کرده اند نه به نام من جوجه برای دیدن اگر من می تواند از راه دور و جمع اوری من گله بدون اشک هنگامی که زمان می آید. من فکر می کنم این مهم است که قادر به پردازش گوشت خود به عنوان من امیدوارم که یک روز باید یک دستگاه بزرگتر از زمین و بالا بردن هر دو گوشت و تخم مرغ برای مواد غذایی است. من کودکان را دوست دارم و آن را می دهد تمام خانواده چیزی به ازدحام اطراف آن را شامل نیست ما اپل تلویزیون و یا بازی های ویدئویی.

من از خانه کار می کنند بنابراین باید لوکس چک کردن در در جوجه من چندین بار در روز. اگر کسی هر گونه راهنمایی در مورد چگونه به نگه داشتن تراشه از waterer من می تواند آن را درک. شاید من نیاز به بالا بردن آن کمی ؟

سرگرمی های من در حال سوار دوچرخه خاک با شوهر و فرزندان در جاده مسیرهای آیداهو و پیاده روی با دوستان.

من در بر داشت BYC از طریق Pinterest لینکی که من پیدا کردم با جستجو "منع راک جوجه نر در مقابل زن" در یک موتور جستجو است. من هیجان زده برای پیدا کردن یک محل به کونش بیرون بر مرغ افزایش بدون مزاحم دوستان و خانواده که اصلا تب. :)

اورسولاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب