واترفیلد در حال آماده سازی ما برای “طرف دیگر” با درجه کدی

اخبار – هی! آیا شما مردمی به یاد داشته باشید زمانی که ما سوار در هواپیما به طور منظم ؟ و ما در واقع در سمت چپ خانه به خانه “به کار می کند؟” آره من نه. اما خوب مردمی در واترفیلد کیسه در سان فرانسیسکو در حال ارائه الهام بخش نسبت به پایان پناه در محل و از سرگیری سفر هوایی و یک بار دیگر با بهره گیری از این بزرگ گسترده جهانی: هوا کدی. در قلب آن یک برگ که دارای همه چیز شما ممکن است نیاز به در طول پرواز خود را, بنابراین شما لازم نیست که ریشه در اطراف خود را زیر صندلی یا سربار حمل.

طراحی شده برای خانه یک iPad Pro با سحر و جادو صفحه کلید به علاوه قدرت آجر و هدفون و موارد دیگر شما ممکن است استفاده از مجاور آن و ارائه آن را به عنوان یک نازک و ظریف و سازماندهی – um – organizer.

موجود در چندین نساجی/مواد انتخاب colorways و اندازه درجه کدی به راحتی می توانید نگه دارید فقط در این موارد شما تمایل به (یا طرح به تمایل) را با شما در یک پرواز. اما من می توانید ببینید که چگونه این می تواند رفت و آمد خود را کیسه, اگر شما کمی نیاز به صورت عمده اقلام در طول روز کاری خود را. در طول چند سال گذشته من سعی کردم به پوست کندن من EDC و در زمان من مثبت مینیمالیستی. اما سپس یک کیسه جدید همراه خواهد آمد و خواستگاری من با جیب که نیاز به پر شود! من مطمئن هستم که هیچ کدام از شما تا به حال تسلیم به حمل چیزهای “فقط در مورد” یا “این مناسب می تواند در اینجا.” خیلی زود کیسه که برای اپل بود و شارژر و کلید 3 متفاوت دانگل, 5 قلم دو مجله و یک بسته باتری همراه با سه مجموعه مختلف از earbuds.

با درجه کدی به نظر می رسد که گذشته گوشی اپل و شارژر ممکن است در حال حاضر شلوغ داخلی و محدود کردن یک راه خوب برای پاره کردن چیزهای غیر ضروری ما انجام شده است. با تشکر برای فناوری رژیم غذایی واترفیلد! همچنین, با تشکر برای یادآوری ما که این را به زودی پشت سر ما و مسافرت هوایی را بازگشت در هر تغییر مد آن را باز می گرداند.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>