چه چیزهای مورد علاقه خود را که جوجه های خود را انجام دهید ؟

من کاملا دوست دارم وقتی که من شش تا 8 هفته سن کشش را در آفتاب است. آنها نشستن کشش خود را بال و پاها و چشمان

توسط HASHTADONOH در 15 خرداد 1399
من کاملا دوست دارم وقتی که من شش تا 8 هفته سن کشش را در آفتاب است. آنها نشستن کشش خود را بال و پاها و چشمان خود را ببندید. آن شایان ستایش!

من هم دوست دارم که چگونه هیجان زده در همه آنها زمانی که من اجازه دهید آنها را به رایگان در محدوده. آنها جهش از اجرا و پرواز با هم تحت نزدیکترین درخت.

آنچه که مورد علاقه شما چیست ؟

اوه خدای من وجود دارد بسیار! چه دوست داشتنی سوال!! نمی توانید صبر کنید برای خواندن تمام دیگر پاسخ ها در این موضوع! 💕

من سه دختر و همه آنها بسیار متفاوت در شخصیت.
مری انجام خواهد شد کمی هاپ زمانی که او می خواهد برگزار شود و او چمباتمه هر زمان که من آمده توسط او را ببینید! چمباتمه زدن است که قطعا یابم حتی اگر آن را کمی ناراحت کننده است! 😂 این کاملا مسخره است. در اینجا من خیلی مری!
CDDCF87C-FD48-4A2F-97D2-1C12FF7A947C.jpeg

بیسکویت را کاملا تقاضا که من نوازش با او. و هنگامی که او را در دامان او باقی می ماند. او را به شیرجه رفتن سر به زیر بغل من پیراهن من من باد - او را هر چیزی را به عنوان نزدیک به عنوان جسمی ممکن است به طوری که او می تواند نوازش. در اینجا من دختر طلایی!
FDA98B8C-4744-4ACF-BD36-F53DA414EA28.jpeg

گاهی مریم ملحق خواهد شد و من باید دو پرنده در دامان من. گاهی اوقات دوشس بیش از حد خواهد هاپ در زمانی که او احساس به آن. و در آن نقطه من سه پرنده در خواب در دامان من. کمی خود را به چشم خواهد دید آنها انجام این کار کمی nuzzle چیز و آنها را به خر خر کردن. به خر خر کردن... مسخره است. من می دانم که آنها خوشحال هستیم زمانی که آنها به خر خر کردن و آن را گرم قلب من در هر زمان. 💖 آنها انجام دقیق همان چیزی که زمانی که آنها حمام افتاب گرفتن در نور خورشید بیش از حد. در اینجا یک عکس از هر سه!
763FDC16-FC92-4857-B58E-1F9AAF86C594.jpegtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب