آنچه که من بوده ام در برخورد با گذشته دو هفته

پس از حدود 2 هفته پیش روز پنج شنبه من رانندگی خانه از محل کار. چیزی خارج از عادی. من سمت راست پایین یک خیابان

توسط HASHTADONOH در 15 تیر 1399
پس از حدود 2 هفته پیش روز پنج شنبه من رانندگی خانه از محل کار. چیزی خارج از عادی. من سمت راست پایین یک خیابان و به معنای واقعی کلمه همه ناگهانی ماشین من شروع به downshift. آن زور زدن برای سرعت بخشیدن و هر بار که من به تازگی در یک مقدار کوتاه از زمان (ما در حال صحبت کردن در چند ثانیه اینجا) ماشین را به سادگی خاموش. بررسی موتور نور شروع به چشمک زدن و همه من می توانم فکر می کنم بود "عزیز خدا فقط مرا به خانه." من ساخته شده آن را به خانه اما من می دانستم که این خوب نیست. وصل ما کد خوان به ماشین کردم و یک کد موتور احتراق ناقص در سیلندر, 4. دوباره خوب نیست. ما تا به حال به فشار ماشین به گاراژ به دلیل آن را نمی خواهد شروع کنه. پس از از بین بردن پوشش شیر ما در بر داشت که یکی از سلاح های چوب زیر گهواره تا به حال به طور کامل منفجر کردن شفت. در حال حاضر ذهن شما این ماشین فقط در مورد 120k مایل است. واقعا که بد نیست با توجه به. اما یک سیلندر دمیده به معنای کل سر تا به حال به جا شود. مشکل در گرفتن قطعات و رسیدن به آن است.

من به پایان رسید تا سفارش بسیاری از بخش آنلاین و در حالی که ما در انتظار ما شروع به جداسازی قطعات. ما حذف اگزوز منیفولد مصرف منیفولد و زمان را پوشش میدهد. ما به پایان رسید تا پیدا کردن که زمان بندی زنجیره تنش-er بود مسدود و ثابت زمان بندی زنجیره راهنمای را در هم کوبید به حدود 9 قطعه...که توضیح می دهد که چرا سیلندر منفجر کردن زمان. سر سیلندر بود بسیار دشوار است بخشی برای به دست آوردن. ما تا به حال به حذف سر سیلندر بنابراین من می تواند این مصاحبه تعداد و پس از آن من تا به حال به آن را سفارش دهید. آنها به ما گفت که آن را یک هفته به آن را دریافت کند اما ما خوش شانس و آن را وارد در تنها 2 روز زمان است.

در حدود 1000 دلار در بخش بعد ما تا به حال جدید سر سیلندر با نام تجاری دنیای جدید زمان بندی زنجیره ای, دنده, راهنما و واشر. کردم زمان پوشش و تست موتور زمان با تبدیل آن به اطمینان حاصل شود ما قصد مجسمه یک شیر (ما فقط می خواهید برای انجام این کار یک بار!). همه چیز به خوبی پیش میرود و با توجه به برنامه ریزی تا...رفتیم برای قرار دادن بر روی هارمونیک بالانس. ظاهرا ما موفق به خواندن که پیچ است TTY (گشتاور به عملکرد) و نیاز به تعویض در هر زمان.:th

من موفق به سفارش جدید پیچ و مهره آنلاین, اما گفت که این امر می تواند حدود یک هفته است. در حال حاضر در این نقطه من تا به حال یک ماشین برای یک هفته. من تا به حال به ما پدر و مادر را در من به کار, بنابراین من می تواند من را انتخاب کنید تا هنگامی که او خاموش کردم. نیازی به گفتن نیست, من خوشحال نیست آرایش; همانطور که من کاملا به آینده و رفتن به من لطفا. من دیروز چک در پیچ و دیدم که آن را هنوز هم به حال حمل...و من آن را در روز دوشنبه. من تصمیم من کاملا به اندازه کافی و شروع به تماس در اطراف. من به پایان رسید تا پیدا کردن پیچ و مهره در یک باشگاه نمایندگی! من پس آن را برداشت و در راه خانه و ما به کار می رفت.

همه چیز پشت در پر از مایع خنک کننده فقط با آب (برای صرفه جویی در پول کمی چون ما فقط می خواستم به آن را خیط و پیت کردن) قرار داده و در روغن جدید. آغاز شده و بیکار شد. معلوم شد که ما را از شتاب دهنده بر روی آن گیر کردم. رفع آسان و آن را به پایان رسید تا بودن خوب است. اما...ماشین بود فلش خنک کننده و هشدار دهنده است. آن را به حال شده است تخلیه مایع خنک کننده تا زمانی که سوئیچ شناور گیر کرده بود. ما تخلیه مایع خنک کننده (آب) دوباره و تغییر نفت دوباره به مطمئن شوید که وجود دارد هیچ مشکلی. ما حذف خنک کننده مخزن شسته و آن را با موفقیت در سازمان ملل متحد چسبیدن سوئیچ شناور. قرار دادن پمپاژ همه پشت هم و...

bah badda bah ba ba baaaaaa!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب