آنچه که برای بررسی در ملی, ماشین, مراقبت های ماه

آیا می دانید که آوریل ملی مراقبت از خودرو در ماه ؟ در حال حاضر زمان مناسب برای بهار اقدام به—آیا این بدان معنا

توسط HASHTADONOH در 23 فروردین 1399

آیا می دانید که آوریل ملی مراقبت از خودرو در ماه ؟ در حال حاضر زمان مناسب برای بهار اقدام به—آیا این بدان معناست که دادن اتومبیل خود را فوق العاده TLC یا حل یک مسئله شما نادیده گرفته شده این زمستان. مهم نیست که چگونه به خوبی شما را از وسیله نقلیه خود را در طول سال وجود دارد همیشه فعال و اقدامات پیشگیرانه شما می توانید برای افزایش هر دو ایمنی و عملکرد است.

نیاز ایده ها ؟ از تغییرات نفت به لحن یو پی اس در اینجا فقط چند چیز توصیه می کنیم چک کردن این ماه است.

تغییر نفت

همانطور که ما قبل از ذکر یکی از ساده ترین راه برای تمدید عمر ماشین خود را از طریق سازگار ، در واقع روغن روان و پاک سازی موتور خود را نگه می دارد و بسیاری از قطعات در حال حرکت از وسیله نقلیه خود را خوشحال. حفظ سطح مناسب و تغییر کردن روغن در فواصل منظم نه تنها به گسترش طول عمر خودرو خود را, آن را نیز به شما کمک می کند تا بهتر مسافت پیموده شده گاز.

چگونه انجام شما می دانید که آن زمان برای یک تغییر نفت? برخی از مکانیک مارس قسم 3,000 مایل خوانده شده را علامت. اما این است که به در نظر گرفتن عوامل مهم به نظر آب و هوای عادات رانندگی مسافت پیموده شده و نوع روغن. برای مثال 10 ساله ماشین با 150.000 کیلومتر است که طول می کشد متعارف نفت ممکن است نیاز به تغییر زودتر از یک ماشین جدید است که طول می کشد مصنوعی روغن. در نهایت همانطور که با بسیاری از چیزهای مشورت کتابچه راهنمای مالک خود برای تایید آنچه بهترین است.

چرخش از تایر و تراز

لاستیک های خود را در حال ارتباط بین وسیله نقلیه خود را و جاده است. هر گلدان سوراخ شما ضربه لاستیک و سیستم تعلیق—تلفات. و آنها را از طریق رفتن ، پس چه راه مناسب برای تشکر از لاستیک های خود را برای یک کار خوب انجام می شود ؟ با چرخش آنها به افزایش زندگی خود را. بررسی تراز چیز طول می کشد یک قدم بیشتر. تراز دلخواه برای چرخ تضمین می کند که این سفر از چرخ های خود را است راست و درست. نه تنها آن را کاهش سایش تایر آن را بهبود می بخشد طول عمر خود سیستم تعلیق.

هر دو چرخش و تنظیم لاستیک شغل برای شما مکانیک—اما آنها به خوبی به ارزش زمان و پول است. چون لاستیک در لاستیک های خود را می پوشد سریعتر از چشمه, کمک فنر و ارتباط خود سیستم تعلیق آن را توصیه می شود برای انجام لاستيك دور بیشتر است. کامل تعهدات از سوی دیگر بستگی به عواملی مانند شرایط رانندگی و عادات. در نهایت بهتر است برای مشورت با یک مکانیک مورد اعتماد برای تایید وضعیت خود را تراز.

فشار تایر

چون فشار هوا کاهش می تواند در آب و هوای خنک بهار زمان مناسب برای چک کردن لاستیک های خود را. فشار تایر نیز تاثیر می گذارد اقتصاد سوخت و نقش مهمی در آسایش و دست زدن. Overinflated لاستیک منجر به سفت سفت و سخت سوار شدن و در معرض خطر بالاتری از مواد منفجره آپارتمان. Underinflated لاستیک می تواند تاثیر خود را در سر پیچ ها و دست زدن و در نتیجه کمتر شاهد.

خوشبختانه خود را چک کردن فشار هوا آسان است. شما می توانید خرید یک فشار سنج ارزان و یا استفاده از یکی برای سه ماهه یا دو در محلی خود را و ایستگاه های گاز. آنچه شما باید به دنبال? به طور کلی توصیه می شود که شما در حفظ بین 30 و 35 PSI (استاندارد امتیاز برای تایر فشار هوا). اما باز هم خود را صاحب دستی باید خود را نقطه مرجع.

برف پاک کن شیشه جلو

آن را آسان به برف پاک کن شیشه جلو مسلم—به خصوص اگر شما در یک زندگی خشک و خشک آب و هوا. اما آنها بخشی جدایی ناپذیر برای یک رانندگی ایمن را تجربه کنند. دید کلیدی است. برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل خود را کمک به اطمینان حاصل شود شما قادر به دیدن به وضوح در تمام زمانها. و چون آنها در معرض عناصر و (اجازه دهید آن صورت) خیلی جنس بنجل و برف پاک کن و تمایل به پوشیدن نسبتا به سرعت.

پس چگونه شما می دانید زمانی که به جای برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل خود را? از خطی به تق و لق را باید بسیار واضح است که آن زمان. نصب جدید برف پاک کن ساده است به عنوان به خوبی. به سادگی خرید اندازه مناسب و دستورالعمل های روی بسته بندی. در حالی که شما در آن هستید در حال حاضر زمان مناسب برای پاک کردن داخل و خارج از شیشه جلو اتومبیل خود را با یک سطح تمیز کننده.

سالانه Tune-Up

رفتن به دندانپزشک برای تمیز کردن. مراجعه به پزشک به صورت فیزیکی. وجود دارد برخی از اقدامات پیشگیرانه است که ممکن است به نظر می رسد مانند کارهای عادی و روزمره در آن زمان—اما بدون شک ارزش وقت و سرمایه گذاری در دراز مدت است. برای بسیاری از گرفتن سالانه tune-up است که یکی از وظایف آن است.

در حالی که صرف پول در چیزی نیست که از لحاظ فنی شکسته می تواند یک فروش سخت سالانه tune-up می تواند کمک به افزایش عمر ماشین شما و جلوگیری از هر گونه مشکلات بزرگتر در آهنگ های خود را. از چک کردن خود را فیلتر و مایعات به تسمه و شلنگ وجود دارد کشت از چیزهایی که به بررسی کنید. بازرسی ایمنی خدمات ارائه شده توسط یک مکانیک مورد اعتماد می تواند به شما آرامش خاطر و اطمینان حاصل شود که ماشین شما خوب به آن بروید.

مطمئن نیستید که در آن برای شروع با معاینه سالانه? YourMechanic باعث می شود خودرو تعمیر و نگهداری آسان را فراهم می کند و 75 نقطه بازرسی ایمنی برای اطمینان از وسیله نقلیه خود را در حال اجرا است به بهترین توانایی خود را. بهترین بخش ؟ آنها انجام این کار در منزل یا دفتر خود. به سادگی دریافت یک نقل قول و کتاب یک قرار ملاقات آنلاین—و آنها را به مراقبت از بقیه. و در حال حاضر YourMechanic ارائه شده است فیل مشتریان بیمه تخفیف زمانی که آنها با استفاده از کد Care20می شود که مشتریان جدید از 20 دلار از تمام سرویس قرار ملاقات بیش از 100 دلار!

چگونه شما سرچشمه جلو این آوریل ؟ تماس با ما برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید ماشین خود را بهبود بخشد پوشش بیمه در ملی مراقبت از خودرو در ماه و فراتر از آن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب