چه چیزی برای انجام در یک تصادف با حیوان خانگی خود را

در دهه گذشته خودرو نوآوری آمده است که تا کنون در ما نگه داشتن امن در جاده ها در صورت تصادف. با آخرین ویژگی های

توسط HASHTADONOH در 24 فروردین 1399

در دهه گذشته خودرو نوآوری آمده است که تا کنون در ما نگه داشتن امن در جاده ها در صورت تصادف. با آخرین ویژگی های ایمنی که در حال تبدیل شدن به شایع تر در جاده ها و بزرگراه تلفات همچنان در حال کاهش است. اما برای همه آخرین و بزرگترین تکنولوژی ایمنی هیچ چیز طول می کشد محل به درستی تامین امنیت خود را با یک کمربند—و می رود که برای حیوانات خانگی خود را بیش از حد.

با توجه به برخی از داده ها, 84 درصد از صاحبان سگ سفر بدون مهار سگ خود را—به این معنی که کمتر از 20 درصد از مردم استفاده مناسب حیوان خانگی محدودیت ایمنی در هنگام سفر.

حتی اگر شما را مهار حیوانات خانگی خود را در این حوادث هنوز هم اتفاق می افتد. این یک وضعیت است که صاحبان حیوان خانگی هرگز می خواهم به فکر می کنم, اما هر سال هزاران نفر از حیوانات خانگی هستند که در 6 میلیون خودرو حوادث که اتفاق می افتد به طور متوسط در ایالات متحده.

خوشبختانه با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب آماده می تواند شما را در زمان اضطراری است. حیوان خانگی بسیاری از صدمات و تلفات ناشی از آن تا حد زیادی می تواند اجتناب شود به درستی مهار حیوانات و با دانستن چه باید بکنید اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک تصادف با چهار پا خود را عضو خانواده است. در اینجا ما توصیه می شود مراحل و نکاتی برای چه در این وضعیت به طوری که هر کس بهترین شانس راه رفتن دور به عنوان آسیبی به عنوان امکان پذیر است:

اطمینان از ایمنی خود را

پس از تصادف, این مهم است که به ارزیابی وضعیت و محیط اطراف خود را. اولین و مهمترین این به این معنی چک کردن که شما نمی صدمه دیده و یا در معرض خطر است. شما نمی تواند کمک به حیوان خانگی خود را اگر شما خودتان را مجروح و بعد از همه—پس از حصول اطمینان از ایمنی خود را برای اولین بار مهم است.

بعد از آن مهم است برای بررسی اگر مسافر دیگر و یا حیوانات خانگی خود را امن هستند و در دست خوب است. زیرا بسیاری از حیوانات خانگی به احتمال زیاد به فرار از ترس در این رویداد یک حادثه بسیار مهم برای نگه داشتن آنها را در جعبه خود را و یا دیگر ضابط دستگاه.

ارزیابی وضعیت

هنگامی که حیوانات خانگی خود را با خیال راحت کنترل آن مهم است برای حرکت به ایمنی اگر شما در وسط جاده. به سرعت ارزیابی اگر حیوان خانگی خود را پایدار هر گونه صدمات ستون فقرات با چک کردن اگر وجود دارد هر گونه درد در پشت و یا گردن و یا از دست دادن عملکرد خود ،

اگر آسیب نخاعی به نظر می رسد امکان شما باید درمان این وضعیت به عنوان یک اورژانس و تماس با درمانگاه بلافاصله. تماس با کسی که ممکن است قادر به آوردن حیوان خانگی خود را به اورژانس مراقبت از حیوان خانگی خود را ارائه. اگر شما قادر به قرار دادن یک دست کمک به—و یا اگر شما در حال سفر دور از خانه—آن را به ارزش تماس درمانگاه های محلی برای دیدن اگر آنها در ارائه خدمات حمل و نقل.

اگر حیوان خانگی خود را ندارد پایدار صدمات ستون فقرات آن را هنوز هم مهم است که به بررسی دیگر عوارض است. برای شروع علائم شوک عبارتند از: رنگ پریده یا سفید لثه تنفس سریع یا ضعف ضربان قلب. در این وضعیت و موقعیت خود را حیوان خانگی خود را و یا در کنار او در حالی که نگه داشتن راه های هوایی خود را باز نگه دارید آنها را گرم و با یک پتو یا پوشش های دیگر و نگه داشتن یک چشم بر روی تنفس خود را. اگر حیوان خانگی خود را است خونریزی فراوان آن مهم است برای متوقف کردن آن با یک موقت تورنیکه. کمتر جدی خونریزی متوقف می شود و با گاز و باند-ایدز و یا سایر مواد نرم. در این رویداد از یک استخوان شکسته, سعی کنید بهترین خود را برای ایجاد ثبات استراحت و نگه داشتن حیوان خانگی خود را از در حال حرکت است. در نهایت اگر حیوان خانگی خود را شیشه ای یا گلوله در پوست خود بهتر است به ترک برداشتن تا به یک دامپزشک.

به این شرایط نشان می دهد, آن را همیشه مهم است برای نگه داشتن یک حیوان خانگی خاص کیت کمک های اولیه در ماشین خود را.

با پلیس تماس بگیرید

پس از چک کردن حیوان خانگی خود را برای هر گونه جراحت حتما به تماس با مقامات اگر کسی نشده در حال حاضر انجام شده است. در شرایط اضطراری می باشد که به 911 تماس بگیرید. اگر آن را کمتر از یک تصادف جدی, شما می توانید توسل به غیر اضطراری خط. بدون در نظر گرفتن وضعیت شما نیاز به صبر برای مقامات می رسند.

در حالی که سطح استرس ممکن است با یک حیوان خانگی—مجروح یا نه—مطمئن شوید که برای درمان این وضعیت مثل شما که با هر حادثه. اگر شما مجروح این مهم به انجام هر گونه در صحنه درمان است. در حالی که شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن چشم در حیوان خانگی خود را می دانم که EMT پلیس و دیگر اولین پاسخ دهندگان در حال آموزش به نگه داشتن حیوانات امن در این شرایط. در نهایت مطمئن شوید که برای دریافت اطلاعات از هر راننده دیگر درگیر در این حادثه.

درست است که حوادث همیشه در موقعیت های استرس زا و اگر چهار پا خود را عضو خانواده است که به اندازه کافی تاسف به درگیر آن می توانید همه چیز را احساس می کنید بسیار بدتر است. ما می دانیم چقدر مشتریان ما در مورد مراقبت از پوست نوزادان به همین دلیل است که شروع فوریه 24th, فیل خواهد شد با ارائه پت پوشش برای کمک به آنها را التیام اگر آنها مجروح در یک تصادف. چت آنلاین ما تماس بگیرید و یا به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این پوشش!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن