چه اندازه گله خود را به چرخش استراتژی

شده است در این چند سال در حال حاضر و پس از یک زمستان/بهار در تخم مرغ تامین بخش من اندیشند که چگونه من آن را ان

توسط HASHTADONOH در 31 اردیبهشت 1399
شده است در این چند سال در حال حاضر و پس از یک زمستان/بهار در تخم مرغ تامین بخش من اندیشند که چگونه من آن را انجام دهد. هزینه های جوجه به علاوه حمل و نقل درایوهای قیمت تخم مرغ از طریق سقف انجام دادم ولی مثل خود من جوجه برای بسیاری از دلایل و ارزان "تخم مرغ" نیست یکی از آنها است. اگر من خوب بود فقط خرید شمع از جوجه ها از تراکتور عرضه آن می شود مشکلی نیست اما من دوست دارم سفارش انواع نژاد از مایر hatchery هر سال و در 3 تا 5 جوجه در هر سفارش آن را می سازد هر جوجه هزینه بسیار کمی بیشتر از "$3" لیست قیمت!

مانند بسیاری از مرغ پاسداران من شروع کردن با یک گله از 6 در بهار و زمستان, بهار, تابستان, تا به حال تخم مرغ را بیش از من می تواند غذا خوردن! من می خواهم به خوردن 2 hardboiled تخم مرغ در هر روز و همسرم دوست دارد به خوردن 1. ما قادر به انجام این کار و خوراک بچه ها تخم مرغ برای صبحانه ما را پخت و به دور تخم مرغ به همسایگان و دوستان.

بهار زیر (2019) من گسترش قفس به ابعاد اضافه کردن 3 بیشتر پرندگان. به طوری که آنها ما را به این زمستان گذشته. با 3 جدید پرندگان تخمگذار - یک لگهورن طلایی چرم گاومیش (قرمز فیلم لینک) و دومینیک ما تا به حال به اندازه کافی تخم مرغ برای تغذیه بچه ها صبحانه و پخت اما متوقف hardboiling تخم مرغ است. من hardboiled تخم مرغ از اکتبر سال گذشته. حتی اگر من در قفس است به اندازه 9 آن است که بسیار روشن به من من به قربانی من "2 hardboiled تخم مرغ در روز" عادت حتی اگر من را نگه دارید و تا چه اصلی من طرح "اضافه کردن 3 جوجه در زمستان خوردن 3 مرغ در پاییز" نگه داشتن یک مجموعه ای از 2 ساله مجموعه ای از 1 ساله و جدید و comers در گروه 3 برای من گله از 9.

من هل دادن آن را در حال حاضر و من گله در حال رشد است به 11 - من 4 مرغ (1 ساله و یکی از آخرین 2 سال و پیر که نشده خورده با این حال) 4 جوجه که یکپارچه با گله و در حال حاضر در ژوئن 1 من خواهد بود با اضافه کردن 3 روز بیشتر جوجه. این به من توده تخم مرغ در زمستان (من قصد دارم به خوردن حداقل 2.5 سال این سقوط و شاید بدترین انجام 1.5 سال به عقب بر گردیم به طراحی قفس اندازه جمعیت) اما من فکر نمی کنم من قادر خواهد بود برای اضافه کردن جوجه ها در بهار مگر من خوردن 3 من 1.5 ساله این سقوط و که به نظر می رسد مانند یک زباله از مرغ.

پس به هر حال. من قفس طراحی شده است برای 9 با 4 فوت مربع قفس و 10 فوت مربع اجرا من خواهد بود در پوشش اجرای این سال به نگه داشتن آن را خشک کن و آنها را رایگان باز کردن قفس درنده اثبات اجرا دسترسی 24/7/365 بنابراین من ok هل دادن آن را به 10 مرغ از 9 طراحی شده است. 11 دارای لیت و لعل زیاد خواهد شد و من مشتاق به خوردن من 2.5 سال که جدید جوجه شروع تخمگذار در اواخر تابستان/اوایل پاییز است.

بیایید می گویند من با چوب 9-10. به نظر من که "اضافه کردن 3 خوردن 3" سالانه در حال رفتن به منجر به خشن زمستان است که من با تجربه در 19-20 زمستان. است "اضافه کردن 5 خوردن 5" فوق العاده بی فایده به این معنی من همیشه خوردن 1.5 ساله هنگامی که جوجه ها شروع به تخمگذاری? این همچنین می افزاید: بسیاری از سرمایه هزینه ساخته شده است که "در هر ده" هزینه. یا روشنایی است من قفس در زمستان چیزی است که من به طور جدی باید در نظر بگیرند ؟ که به عنوان یک گزینه در این امر نیاز به یک خورشیدی یا باتری گزینه است.

در واقع من دیدن گزینه های من با عنوان:

نگه داشتن گله در 9 اضافه 3 / خوردن 3 سالانه زمستان خشن هستند تنها با 3 تخمگذاری پرندگان است.

نگه داشتن گله در 9.... اضافه کردن 4 / خوردن 4 بدترین لایه های هر یک سقوط این روان زمستان, اما من می تواند غذا خوردن خیلی بیشتر از 1.5 ساله (فقط نگه داشتن 1 مورد علاقه مرغ بیش از زمستان به علاوه 4 جدید پولت تخمگذار)

گله 10 - اضافه کردن 5 / خوردن 5 - خوردن 100 درصد از من 1.5 ساله ... زمستان در حال هموار کردن برخی از. اما به نظر می رسد بی فایده از 1.5 ساله با 50% گله گردش مالی هر سال است.

نور قفس? من نمی دانم هر چیزی در مورد این گزینه. من هیچ هوای آزاد, رسانه های, بنابراین من می تواند به دنبال یک خورشیدی/باتری گزینه به عنوان من در حال حاضر فشار آن را با یک سیم رابط از طریق پنجره برای lightbulb تحت waterer در زمستان.

اگر من تا به حال بازسازی همه چیز را از ابتدا (حرکت و غیره) من می خواهم با فضا برای 15 و نگه داشتن یک 5/5/5 چرخش!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن