چرخش سر وحشت و تقریبا تشنج

من واقعا نگران یکی از ما سه چرم گاومیش orpingtons. او شده است broody برای در مورد یک زن و شوهر از هفته, همه عا

توسط HASHTADONOH در 29 اردیبهشت 1399
من واقعا نگران یکی از ما سه چرم گاومیش orpingtons. او شده است broody برای در مورد یک زن و شوهر از هفته, همه عادی - اما امشب هنگام تمیز کردن قفس متوجه شدم او نشسته در جعبه لانه و چرخش سر خود را در یک حرکت دایره ای. در ابتدا من فکر کردم او پاکسازی سوزش و یا در داخل و یا خارج اما پس از آن آشکار شد او را به خوبی نمی.

وقتی که من او را از لانه جعبه تعادل خود را کاملا ضعیف و shes انجام بسیاری از بصری جهت اگر شما می خواهم به دنبال در همه جا به عنوان اگر به یک نقطه مرجع در آن راه است. من فکر می کنم او ممکن است واقعا بد سرگیجه. هنگامی که من تبدیل قفس نور پس از تمیز کردن و سپس نظارت بر دوربین های ما در آن وجود دارد - او شروع به چرخش دوباره بال زدن و به طور کلی وحشت.

من نمی توانم بگویم اگر این تشنج و یا اگر او به سادگی واقعا سرگیجه است. او گاهی اوقات سر خود را به طور کامل وارونه به نظر می رسد که به ماشه قسمت - اگر من پس از ثابت و او آرام به نظر می رسد برای کمک به یک بیت.

او جدا شده در یک سگ قفس در آشپزخانه ما با چراغ های کم نور - و به نظر می رسد به حل و فصل کردن یک بیت.

علاقه به آب و غذا و broody عادی به نظر می رسد به عنوان دور به عنوان یک broody نگران است - او در تلاش است به رفتار به طور معمول. اما او مشکل دارد هدف او pecks - اگر من سعی می کنم و به او کشمش در آن طول می کشد یک تلاش چند قبل از او می شود آن را از دست من. من انجام بسیاری از خواندن پست ها اما به نظر می رسد 50 درصد از بیماری ها می تواند باعث خم کردن گردن و غیره. من بررسی کردم گوش او - آنها نگاه خوب او محصول حدود 1/3 کامل (تا او را خوردند و برخی بیشتر) و شکم او احساس می کند خوب است. او شانه راست با نور اثر خفیفی از رنگ بنفش احتمالا به اندازه کافی به نام cyanosis.

هر گونه کمک خواهد بود واقعا قدردانی به عنوان من بسیار نگران است. با تشکر از شماtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب