Wi-Fi به گسترش به 6GHz به عنوان FCC تایید پهنای باند جدید

مقاله – کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به اتفاق آرا به تصویب گسترش سیگنال های Wi-Fi شامل 6GHz طول موج. که قبلا

توسط HASHTADONOH در 5 اردیبهشت 1399

مقاله – کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به اتفاق آرا به تصویب گسترش سیگنال های Wi-Fi شامل 6GHz طول موج. که قبلا تنها در باند 2.4 GHz و 5GHz این علائم عمده برای گسترش شبکه Wi-Fi و یک پتانسیل افزایش حدود پنج برابر پهنای باند موجود.

Wi-Fi تقاضا همچنان رو به افزایش است و از باند 2.4 GHz و 5GHz به طور فزاینده ای شلوغ باعث سیگنال درگیری و تخریب در سرعت. این 6GHz گروه خواهد بود به طور کامل در دسترس برای بدون مجوز Wi-Fi با استفاده از باز کردن یک تن از طیف قابل استفاده برای افزایش اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه.

این جدید Wi-Fi خواهد بود به نام Wi-Fi 6E و انتظار می رود که به زندگی بعد از آن در سال 2020 با روتر و دستگاه های IoT تبدیل شدن به در دسترس است. جدید 802.11 ax استاندارد عمل در همه گروههای بین 1GHz و 6GHz بنابراین نگاه برای 802.11 ax و Wi-Fi 6E نامگذاریهای را به استفاده از جدید 6GHz طیف.

در حالی که فعلی خود را با تکنولوژی و روتر را به ادامه کار با این استاندارد جدید اما قدیمی تر 2.4 GHz و 5GHz پهنای باند یک بار دیگر همه خود را بی سیم جدید با تکنولوژی منسوخ شده است و دهکدهای از دست داد جدید که فن بوی. زمان به روز رسانی!

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب