را مجروح جوجه قادر به ادغام در با broody و خواهر و برادر? +بیشتر

من یک مرغ است که در یک هفته به او دوم تا کنون نوزادان, من سعی کردم به دزدکی حرکت کردن در زیر او را رها تخم مرغ

توسط HASHTADONOH در 30 اردیبهشت 1399
من یک مرغ است که در یک هفته به او دوم تا کنون نوزادان, من سعی کردم به دزدکی حرکت کردن در زیر او را رها تخم مرغ بود که روز از جوجه ریزی. او بزرگ و به پایان رساندن آن است. آن شکل نگرفت. او را افزایش داد و آن را از لانه. من فکر می کنم: زمان درست نبود و او آن را می دانستند. قابل فهم است. من در زمان جوجه به پرستار داد و او خود کلاچ به تخم و بالا بردن.

(جوجه بازیابی. من دوباره homed آن را به یک خانه با همین سن جوجه ها هنگامی که آن را نگه داشته و من تمام شب در شب سه cheeping برای همراهی.)

او همه را از طریق جوجه کشی. یکی از جوجه دریچه در 19 روز من از آن گذشت فقط در خارج از لانه را با کيسه زرده و هنوز هم قابل مشاهده است. من فکر می کنم: این تخم خیلی زود و نمی خواهید به آن را به طوری که او تقویت آن است. قابل فهم است.

روز 21 من در او بررسی کنید چون من محتاط است که او را تقویت دوباره. آن است که وجود دارد. یک جوجه است و به سختی تنفس فقط در خارج از لانه. من حرکت شبیه چمچه زنی آن را دریافت و آن را گرم. من چک زیر مرغ وجود مبارک جوجه زیر وجود دارد اما در حالی که من به تماشای او کاغذ برداشته آن را با پا و کشیدن آن چند اینچ است. آن گریه های من بهم زدن مادر او را ترک آن را به تنهایی. من به بررسی رها جوجه و متوجه آن مچ پا/پا به شدت کبود. جوجه گریه می کند وقتی که من آن را لمس و بایستد. حدس من این است که مرغ بود همان چیزی است که او به دیگر برداشت و آن پا هنگامی که او آن را پرتاب کردن.

من توصیه شد که من باید نوار پا به عنوان اگر آن را به حال فر, انگشتان پا. امروز صبح که انجام دادم. جوجه است که در بسیاری از درد با هر گونه فشار بر روی پا. آن را در حال حاضر, در حال خواب در اندیشه.

Mama مرغ تخم دو بیشتر نوزادان در مجموع چهار اما از دست یک شب که در آن به دام افتاده در بین لانه و دیوار. (من این موضوع را ثابت.) بنابراین وجود دارد هر دو سیاه و سفید جوجه ها در زیر مادر و جوجه های سفید در خصوصی اندیشه. در حال حاضر که هر کس که تخم او راه کمتر تهاجمی با آنها فکر می کنم.

بنابراین در اینجا من هستند بسیاری از سوالات:

وجود دارد هر چیز دیگری من می توانم برای مجروح جوجه?

وجود هر گونه امیدواریم از این جوجه شفا به اندازه کافی در زمان ادغام با مرغ و خواهر و برادر?

چه نوع از قاب زمان من کار با قبل از جوجه ها خیلی قدیمی است به تسهیل تحت مرغ در شب ؟

وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام دهید تا مرغ احتمال بیشتری برای پذیرفتن آن ، مانند شاید آوردن آن را به مرغ اندیشه به طوری که آنها می توانید شنیدن هر یک از دیگر در هر حال حاضر و پس از آن ؟

اگر مرغ معلوم می شود بیش از حد تهاجمی و من به دو تا از بچه ها دور چه می توان انتظار داشت من از این مرغ از نظر رفتار او? چه مدت قبل از او را به حد معمول خود ؟

چگونه شفا می کند مجروح جوجه باید برای پیوستن به دیگران ؟ من فرض اگر آن را به طور کامل تلفن همراه, آن را نمی خواهد برای زنده ماندن.

در چه نقطه قبول دارم این جوجه نمی خواهد راه رفتن ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب