WK #3

شده اند با خواندن voraciously اینجا و جاهای دیگر. مانند دیگران شروع کردن من نیاز به مشاوره دانش, ایده های تشویق – و من می خواهم این ایده از نگه داشتن یک مجله از انواع. من حدس می زنم من باید ببینید که اگر این اجازه قبل از من باتلاق تا هر کسی خوراک, اما من فکر می کنم شما می توانید بلوک من اگر من آزار دهنده است. اما از آنجایی که من یک مرده چشم خیره از مردم زمانی که من شروع به صحبت کردن پرندگان و من از همه شما!
بنابراین این هفته #3. در کل من 2 دسته از 12 گینه keets. از دسته #1 من 2 به سمت چپ از دسته ای #2, 4 سمت چپ. هر تازه خواندن این جان سالم به در برد w/کمک من اینجا دریافت توسط همه به معنی نشانه این فضا است. اگر شما به پایان رسید تا w/guineas برای تیک کنترل و پیش اخطار آنها را تبدیل به مراتب بیشتر از یک حشره کش طبیعی به شما و به سرعت.
1. این nonslip قفسه-بوش در اندیشه صدر با papertowel یک ایده خوب بود تا زمانی که ما تا به حال یک جلسه اجرا می شود. پس از آن شما یاد بگیرند که چگونه absorbant خود را papertowel است یا نیست. من به یاد که من هنوز هم تا به حال برخی از lg پد سمت چپ از شوهرم عمل جراحی – نوع بیمارستان ها برای استفاده از بی اختیاری و یا زخم های زهکشی? من قرار دادن یکی از کسانی که در استخر این صبح برای صبحانه (توضیح در ثانیه) و سرعت تصمیم من خواهد بود بیشتر از این است. 23×36 50 ct @ آمازون 13.00. من می خواهم به پرتاب در یک جعبه دستکش برای خودتان اما ممکن است فقط به من بود.
2. توجه داشته باشید از آنچه که شما می بینید ترین پیشنهاد در موضوعات و سهام تا قبل از اینکه شما به آن نیاز دارید زیرا شانس هستند شما در حال رفتن به آن نیاز دارید و شانس هستند که شما به آن نیاز هیچ کس در منطقه خود را به فروش می رساند و آن را حتی زمانی که شما در حال احاطه شده توسط مزارع ذرت:barnie. بنابراین منظور من این صبح شامل 1st لوازم کمک های اولیه که من می دانم در حال حاضر که من ممکن است نیاز به در برخی از نقطه و یا در واقع مورد نیاز شب گذشته:
مانند آبی Kote برای من فقیر lil آواتار keet که pecked در توسط تنها یکی از خدمه که دارای یک نام – Lil Peckerhead.
و Nutri-خیس که به من گفته شد در ابتدا اما نمی تواند پیدا کردن محلی. آن در حال حاضر در جعبه گذاردن در حال حرکت به قفس در نهایت استرس زا است (اگر ما را به آن نقطه بعد از مبارزات من دست هر کسی که خواهد شد و سپس له من).
چیزهای دیگر به من دستور داد که همتون می تواند تشویق و یا منتقد هستند مرغ شفا دهنده پماد که به دنبال دوباره به نظر می رسد به عنوان یک تنوع از Blu-Kote پس از تصادف و یا شما هرگز نمی تواند به اندازه کافی. هر کدام. دامپزشک Rx که من مشتاقانه منتظر شنیدن کسانی که به سلامتی و یا این jeers در سال قبل از میلاد :idunno. و ترنجبین Pro مرغ محافظ و کنه و شپش & کک که به نظر می رسد یک ناهنجاری برای اشکال خواران, اما من نمی خواهم آنها را. من احتمالا نمی نیاز به سفارش از این همه آنلاین, اما برخی از آن من و آن ریختن امروز پس از یک توقف خرید آن است.
استخر – مجموعه ما خارج خواهد شد hardcloth طبقه بنابراین من کوچکترین استخر کودک خود را برای dustbath. در عین حال خود را در ناهار خوری rm. من باید آن را تمیز و راه اندازی در پیشبرد حرکت آنها وجود دارد به غذا خوردن در حالی که من تمیز کردن اندیشه و سپس فقط به نشستن و تماشای آنها را برای مدتی قبل از میلاد به طور جدی :love. 2 آنهایی که مسن تر هستند و قرار است به تنها 2 هفته است. آنها شروع به پرواز کوتاه, راست, از, استخر, اما اجرا به من. من قرار دادن یک صفحه نمایش بیش از پایان دور از آن برای تضعیف این. من شروع به شک و تردید من abt “روز پیر keets حمل می شود” سال قبل از میلاد از اندازه تفاوت بین دسته 1 و دسته 2 و بین کسانی که در دسته 2.
سوال-dustbath – تمام ده یا مخلوط w/چه و نسبت?چقدر عمیق shld آن بود که چگونه اغلب آن را تغییر داد ؟ آیا آنها هنوز هم نیاز کنه اسپری w/د?
هشدار دادند که من خوانده ام این است که مرطوب بودن خطرناک است به keets. ظاهرا هیچ کس تا کنون به آنها گفت که آنها به عنوان رقص را به waterer و پاشش آن در همه جا – و سپس آلودگی موضوع است. Waterer تن به تن. من آن فنجان مورد استفاده در coops & قرار داده و 2 در یک لیموناد کوزه با استفاده از گوریل وینیل ضد آب تماس با چسب. این یک منحنی یادگیری – آیا استفاده superglue. فنجان را هنوز هم کار می کنند اما پلاستیکی خود را در کوزه خواهد نشت با توجه به superglue خوردن سوراخ در آن است. فیدر تن به تن نیز هست. من به آمده تا w/برنامه ای برای خارج اما در حال حاضر آنها با داشتن سرگرم کننده سلسله مراتب در استخر. – تصاویر در آلبوم من.
قسمت بعدی من دریغ به ذکر است پیش از میلاد :old:rant:mad:. هنگامی که اجرا می شود و شروع من بود:he. نمی دانم چرا آن اتفاق می افتد را نمی بینم خون و یا کرم ها اما – آیا من ذکر من grandkids? کرم def یک ah تگرگ هیچ وضعیت. بنابراین من این اعتصاب هر چه & بود بی درنگ گفت که زباله بود. Corid, مزارع ذرت, جوجه….نه محلی به فروش می رسد. بله, من می توانم آن را سفارش دهید اما این چیزی نبود که من احساس من می تواند صبر کنید. پس…من آنها را در 5 lb کیسه دارو مرغ استارت. (Ducking – اجازه دهید من می دانم زمانی که شما انجام می شود پرتاب گوجه فرنگی و من ادامه خواهیم داد).:oops:
بنابراین این روز #3 خوردن که به جای gamebird استارت (من حتی لازم به ذکر است من نمی توانم پیدا کردن دارو gamebird استارت حتی اگر همه چیز را نشان می دهد که در آن وجود دارد؟). من می توانم آن را کمک به هر دو ظاهر و مدفوع خود را. کسی است که هنوز هم داشتن مسائل پس از آماده نیست برای متوقف کردن آن فقط رتبهدهی نشده است, اما قطعا یک بحران جلوگیری کرد.
سوال: اگر من w/Corid های tx, دوره 5 روز بود ؟ بنابراین من باید جلوگیری از این در 5 روز ؟ پس از آن به نظر می رسد به کمک کرده اند باید به من tx w/این ماهنامه? من فکر می کنم که چه Corid گفت: باید بکنید ؟ Obvi من رفتن به ادامه استفاده از این همه زمان ها اشتباه پروتئین % و من 50# از gamefowl استارت برای دریافت از طریق. من شک و تردید از مخلوط کردن 2 چون #5 در مقابل #50 خواهد بود کج & نشده نسبت.
سوال: زمانی که آنها را در قفس با hardcloth طبقه – وجود دارد باید مساحت آن را با چیزی نرم به طوری که آنها همیشه در سیم یا roosts کافی? به نظر می رسد مانند تراشه یا کلش/هی می گیرند از طریق w/o چیزی جامد تحت آن ؟
من فکر می کنم که پوشش می دهد همه چیز را در حال حاضر. یکی از 2 roosted در بازوی من امروز برای اولین بار. من در زمان گرم پد قرار داده و گرم شدن صفحه در حال حاضر که در آن زمان به ⤵ دما. آنها را به اتاق بیشتر به اجرا در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>