نقد و بررسی – خیلی از زندگی مدرن ما حول محور قدرت است. من کاملا چند کوچک قابل حمل, شارژر, اما زمانی که AUKEY USB C قدرت بانک آمد من فکر کردم که این امر می تواند یک فرصت بزرگ را امتحان کنید یک ظرفیت بزرگ قابل حمل شارژر.

آنچه در آن است ؟

این AUKEY USB C قدرت بانک 26,800 میلی آمپر قابل حمل شارژر.

چه چیزی در جعبه ؟

  • AUKEY USB C قدرت بانک
  • حمل کیسه
  • USB-C به USB-C کابل
  • کتابچه راهنمای کاربر

مشخصات سخت افزاری

+ 26,800 میلی آمپر لیتیوم پلیمر باتری
+ Qualcomm Quick Charge 3.0
+ حداکثر قدرت خروجی 65W
+ USB-C در: 5V 3A, 9V, 3A, 12V 3A 15V 3A 20V 2.25 یک: 5V 3A, 9V, 3A, 12V 3A 15V 3A 20V 3.25 A
+ USB-C خروجی: 5V 3A, 9V, 2A, 12V 1.5 A
+ USB-خروجی: 5V–6V, 3A, 6V–9V 2A, 9V–12V 1.5 A

طراحی و امکانات

دستگاه های ما در حال گرفتن بیشتر قدرت کارآمد هر روز; اما ما هنوز هم به نحوی تا پایان در حال اجرا از عمر باتری. واقعا برای برخی از زمان من تا به حال قابل حمل شارژر در 4000 به 5000 میلی آمپر محدوده و هر چند آنها کاملا دستی در حال حاضر و پس از آن نیاز به قدرت بیشتر می آید همراه است.

این AUKEY USB C قدرت بانک بزرگتر و قدرتمند قابل حمل شارژر. هیچ گرفتن در اطراف این وزن در مقابل ظرفیت وقتی که می آید به باتری. این پاور بانک در بزرگتر و سنگین تر دارد اما زمانی که شما نیاز به یک مقدار عادلانه از ظرفیت این چیزی است که فقط شما باید زندگی می کنند.

پورت: USB-A, USB-C از USB-C در/

در 26,800 میلی آمپر و حداکثر خروجی 65W آن است آنچه در آن طول می کشد برای شارژ اکثر دستگاه های قابل حمل. از گوشی به لپ تاپ آن را تا به شما پوشانده شده است.

این برنامه شامل دو USB-C PD قادر به خروجی و یک USB یک خروجی AUKEY USB C قدرت بانک باید قادر به ارائه قدرت برای همه USB شارژ نیاز دارد. USB PD (قدرت تحویل) جدید است, جهانی, چند ولتاژ شارژ استاندارد است که به صورت پویا مذاکره قدرت خروجی بیش از یک USB-C اتصال. USB PD نیاز به یک دستگاه (گوشی, تبلت یا لپ تاپ) است که با پشتیبانی از فن آوری است.

Qualcomm Quick Charge 3.0 تکنولوژی می تواند شارژ دستگاه تا چهار برابر سریع تر از معمولی شارژ. آن است که سریع تر و کارآمد تر نسبت به نسخه های قبلی از شارژ سریع.

این AUKEY USB C قدرت بانک نیز می تواند شارژ سریع تر از استاندارد قدرت بانک. با استفاده از یک 45W PD یا بالاتر شارژر می تواند شارژ این پاور بانک در حداکثر سرعت به یک شارژ کامل در 7.5 ساعت.

پايين خاص-زمان شارژ در حالت استفاده می شود برای شارژ کم-دستگاه های فعلی مانند انتقالها تناسب اندام و یا هدفون بی سیم. با فشار دادن دکمه قدرت برای 2 ثانیه را وارد کنید و یا خروج از پایین حالت فعلی. این حالت نشان داده شده است یکی از این چراغ را خاموش قرمز.

شامل حمل کیف دارای یک جیب خارجی برای حمل کابل و یا اگر گوشی شما به اندازه کافی کوچک است شما می توانید با قرار دادن آن در نیز وجود دارد.

خارجی جیب به سختی متناسب با آی فون 7 Plus. یک گوشی کوچکتر مناسب خواهد بود و بهتر است.

با حداکثر خروجی 65W این AUKEY USB C پاور بانک دارای قدرت کافی برای شارژ دستگاه های مانند 13″ مک بوک یا گوگل Pixelbook رفتن در سرعت کامل. من تا به حال در نظر گرفته شده برای تست این کار را با من متحرک, لپ تاپ, اما من قادر به گرفتن یک آداپتور است که من مورد نیاز با توجه به این coronavirus چیز در رفتن در حال حاضر.

این AUKEY USB C پاور بانک دارای یک دکمه قدرت چهار سطح باتری نشانگر LED و سه پورت USB است. یکی از USB-C در/out USB-C و USB-A ، هر دو USB-C پورت پشتیبانی PD شارژ و پشتیبانی از PD به شارژ پاور بانک.

خارجی جیب بزرگ برای نگهداری کابل

چیزی که من دوست دارم

  • ظرفیت بزرگ
  • کیسه گنجانده شده خوب است

آنچه که من می خواهم تغییر

  • این امر می تواند خوب اگر کیسه گنجانده شده بود یک حلقه کمربند

افکار نهایی

من در بر داشت که AUKEY PB-Y24 قابل حمل شارژر بی وقفه انجام. من آن را برای دستگاه های مختلف مانند گوشی, هدفون, و gimbal بدون هیچ مشکلی. آن را در کمی بزرگتر اما آن را بسیار آرامش دانستن است که من می توانید آن را با من و نه نگران قدرت برای تمام روز و حتی چند روز در صورت نیاز.

قیمت: $79.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط AUKEY.


حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im