بهترین طعم ها برای کیک های تولد و مهمانی کدام ها هستند

بزارید هر کیکی که درست کرده‌اید مهمان‌هایتان نوش جان کنند. مهم نیست کیک تولد پخته‌اید یا کیک مه

توسط مدیر سایت در 9 آبان 1402

بزارید هر کیکی که درست کرده‌اید مهمان‌هایتان نوش جان کنند. مهم نیست کیک تولد پخته‌اید یا کیک مهمانی یا هر کیکی که دوست دارید. از طعم وانیلی کلاسیک رفته تا کیک رنگین کمانی همگی جزو بهترین طعم‌ها برای کیک‌های تولد و مهمانی هستند. اما اگر کیکی بپزید که طعم فوق‌العاده‌ای داشته باشد چطور؟ مطمئن باشید مهمان‌هایتان از مهمان نوازی شما خواهند گفت.

 

بهترین طعم‌ها برای کیک‌های تولد و مهمانی

طعم‌هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد جزو بهترین طعم‌هایی هستند که می‌توانید برای کیک مهمانی و یا کیک تولد انتخاب کنید.  

 طعم کیک شکلات نعنایی

بافت سحرآمیز شکلاتی و  نعنای تازه طعم فوق‌العاده‌ای را به وجود می‌آورند که تا مدت‌ها طعم آن را کسی فراموش نخواهد کرد! مطمئن باشید مهمان‌هایتان عاشق این طعم می‌شوند و این طعم یکی از طعم‌هایی هست که هر جایی پخته نمی‌شود.

 

طعم کیک بادام فندقی

طعم کیکی که حاوی دو میوه خشک است: بادام و فندق! فیلینگ این کیک از خمیر فندق و بادام تهیه می‌شود که از آسیاب کردن فندق و بادام به دست می‌آید. برای تزیین می‌توانید از بادام خرد شده بر روی تاپینگ کیک استفاده کنید تا همه را شگفت‌زده کنید.

 

طعم کیک پسته و گل رز

شیرینی گلبرگ‌های رز و مزه پسته در این کیک باعث شده است طعم این کیک فوق‌العاده شود. بهتر است این دو طعم را باهم مخلوط نکنید، بلکه هر طعم را در یک لایه کیک جداگانه درست کنید. این کار باعث می‌شود هم طعم کیک‌تان فوق‌العاده شود و هم ظاهر زیباتری داشته باشد.

 

طعم کیک لیمویی

قرار نیست طعم کیک‌ها همیشه شیرین باشد. طعم کیک می‌تواند ترکیبی از طعم ترش و شیرین باشد. کیک لیمویی هم دقیقاً همان چیزی است که به دنبالش هستید. طعم این کیک یکی از طعم‌های منحصربه فردی است که مهمانانتان عاشق آن می‌شوند.

 

طعم کیک قهوه، سیب و کارامل

بله این کیک ترکیبی از سه طعم مختلف است که کیک بی‌نظیری را خلق می‌کنند. روش‌های زیادی برای پختن این کیک وجود دارد. آب سیب و قهوه را می‌توان برای فیلینگ کیک استفاده کرد و از کارامل برای تاپینگ کیک استفاده کرد.

 

طعم کیک نارگیلی شکلاتی  

حتی اسم این کیک هم فوق‌العاده به نظر می‌رسد. نارگیل و شکلات طعمی را در این کیک به وجود می‌آورند که لذتی عالی را به همراه خواهد داشت. مانند کیک پسته و رز این دو طعم را در کیک باهم مخلوط نکنید. بلکه لایه‌های آن را به صورت جداگانه تهیه کنید. در نهایت کیک را با پودر نارگیل تزیین کنید.

 

طعم کیک کوکاکولا  

کیک کوکاکولا یکی از همان کیک‌هایی است که همه مهمانان را متعجب خواهد کرد. طعم کیک کوکاکولا باع خواهد شد کیک بسیار خوشمزه‌ای تهیه کنید. طرز تهیه این کیک بسیار راحت است و شبیه به طرز تهیه کیک شکلاتی است.

 

کلام آخر

طعم‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم جزو بهترین طعم‌های کیک‌ها برای مهمانی و جشن تولدها محسوب می‌شوند. البته هزاران نوع طعم کیک وجود دارد که شاید نتوانید از بین آنها بهترین را انتخاب کنید. اما طعم‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم جزو بهترین طعم‌ها محسوب می‌شوند و باعث شگفت‌زدگی مهمانان‌تان خواهند شد.

 

 

آخرین مطالب