اردک index on censorship - چه مدت ؟

ما شده ایم درمان ما 1 سال, اردک راه راه برای index on censorship. اولین بار ما همیشه به حال این وضعیت پس از به

توسط HASHTADONOH در 20 خرداد 1399
ما شده ایم درمان ما 1 سال, اردک راه راه برای index on censorship. اولین بار ما همیشه به حال این وضعیت پس از به حال مرغ برای 6 سال گذشته است. ما او را متوجه شلی و قادر به پیاده روی سریع بیش از حدود پنج مرحله قبل از سقوط/نشسته و سپس دوباره رفتن. او یکی از چهار. او یک روان.

او در واقع دارای دو لکه. یکی در وسط رقمی متوسط و یکی کوچکتر و یکی در سمت. ما خواندن موضوع پس از موضوع و نگاه به چند فیلم از پایه درمان به عمل جراحی است. ما تصمیم گرفتند برای رفتن عمل جراحی است. پس از تمیز کردن زخم خوب همسر من قطع آن باز بود و قادر به حفاری چندین تکه. نمی تواند هر چیزی از یک کوچکتر. پا شده است هرگز بیش از حد گرم به لمس است.

ما تمیز و اعمال پماد آنتی بیوتیک دو بار در روز برای یک هفته. من او را نگه داشته جدا شده از استخر شنا.

پس از پنج روز به نظر می رسید او بهتر و زخم کوچکتر به نظر می رسید. من اجازه دادم و او پشت در با او دیگر چهار اردک و سپس دو روز بعد او اجازه شنا - اما من متوجه لنگی بود. این بار زخم را باید سیاه و سفید نگاه به آن است. تمیز پشت او و قطع زخم کردن. هیچ تکه های این زمان - اما خوب جریان خون. ما در حال حاضر پنج روز پس از آخرین قطع شده است. زخم به نظر می رسد بزرگ است. بیشتر سیاه و سفید. اما میانه رقمی باقی می ماند واقعا متورم است. شما می توانید از سمت بالا تورم - آن است که احتمالا دو صورت فله و به صورت عادی.

چه مدت باید در انتظار آن بود متورم? امروز ما آن را تمیز و اعمال دو کت بلو, Kote. من اجازه دهید او را در حیاط (بدون شنا) به آن اجازه دهید در غیر این صورت هوایی ، او در راه رفتن بهتر, اما من می توانم بگویم آن است که مناقصه.

اگر زخم است و دیگر سیاه و سفید - آیا ما فقط اجازه دهید آن را در حال حاضر ؟

هیچ گربه در آن است که ما می توانیم فشار و هنگامی که او قطع زخم کردن پنج شنبه گذشته وجود نداشت تکه (مثل قبل) به بیرون بکشید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن