توضیح در جایی که 'باغبانی غیر قانونی است' شایعه از

بنابراین این پست سیاسی نیست. من سعی خواهد کرد به عنوان دقیق به عنوان من می توانم.هدف من این است که تنها به تو

توسط HASHTADONOH در 9 تیر 1399
بنابراین این پست سیاسی نیست. من سعی خواهد کرد به عنوان دقیق به عنوان من می توانم.

هدف من این است که تنها به توضیح که در آن شایعه از 'باغبانی شدن غیر قانونی' از آمد. من به یاد داشته باشید شنوایی در این مورد زود است و من به تماشای بسیاری از منابع خبری بنابراین من احتمالا یکی از معدود افرادی است که می توانید آن را توضیح دهید به وضوح چرا که من از تماشای بسیاری از این گشوده است.

آن را بسیار ممکن است که این سوال در مورد اگر گرفتن جوجه ها غیر قانونی بود آمد و به عنوان بخشی از "باغبانی غیر قانونی است' مسائل. اگر 'باغبانی غیر قانونی است' آن ممکن است این مناطق تصمیم خوبی نیست پستی جوجه بخشی از باغبانی بیش از حد و سپس آنها را متوقف کرد.

زمانی که Covid19 آغاز شده ورمونت و میشیگان شروع به پریدن کرد در حق دور به باغبانی غیر قانونی است. آنها اولین کسانی هستند که به انجام آن است. این بود که متاسفانه نه شایعات. آن واقعیت است. آن را نیز انجام شده توسط دولت های ایالتی و دولت خود را و نه فدرال. این هم که چرا میشیگان مردم آنقدر riled تا که آنها را مسلح و حمله به دولت و قوه مقننه جلسه (این یک عامل اصلی است اما بخشی از برخی از مسائل اساسی.) من نه توجیه این و نه از طرف. من فقط می خواهم به توضیح که این شایعات از کجا آمد.

در اینجا است که یک منبع صحبت کردن در مورد آن است. همچنین ببینید که من سعی کردم به استفاده از یک غیر سیاسی منبع (فوربس در مورد امور مالی و پول);

https://www.forbes.com/sites/nicksi...pplies-calls-them-not-necessary/#4165e4c35f80

https://www.today.com/home/big-box-...et-stop-selling-nonessentials-vermont-t177397

(نگاه کنید ورمونت در منبع دوم)

https://thekrazycouponlady.com/tips/money/walmart-target-costco-stop-selling

در حال حاضر پس از ورمونت و میشیگان انجام این کار, مکان های دیگر بودند پریدن از روی این نیز اما نمی توانید متوجه دلیل این بود که درست زمانی که قفل فراز آغاز شده است. و این بدان معنی است که بسیاری از مکان ها تنها متوجه ورمونت و میشیگان انجام این کار است.

(اگر شما زندگی می کنند در این نوع از کشورها من نمی تواند به لفظ در مورد خانه خود را خود کفایی فعالیت هر بیشتر برای مدتی.)

کالیفرنیا به انجام تمام انواع چیزهای دیوانه در طول این زمان, اما این کار را نکردند (که من می دانم)...اما آنها دیگر چیزهایی که در نظر گرفته شد بسیار رادیکال نیز می باشد.

http://www.iceagefarmer.com/2020/04/04/states-ban-sales-of-seeds-meat-packers-closed-food-shutdown/

نیز وجود دارد درب عقب روش انجام آن را مانند متحده است که تا به حال بزرگ قفل فراز زندگی را متوجه نشده اما در آن انجام همان چیزی که.

بنابراین من امیدوارم که این کمک می کند.

من سعی می شود نه سیاسی. من از سمت چپ چند چیز من می تواند داشته باشد گفت: برای انجام این کار متاسفانه.

اما من پیشنهاد می کنم سانسور باعث می شود این نوع از چیزی که اتفاق می افتد بیشتر به این دلیل که افرادی که در حال انجام بد نمی سانسور. تنها مردم در تلاش برای انجام کار خوب تا پایان گرفتن سانسور. پس از آن ایجاد یک محیط که در آن تنها یک طرف شنیده می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب