مندی مغز آموزش دستگاه بررسی

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – هر کس می داند که کار کردن – بلند کردن وزنه در حال اجرا و غیره است که راه خود را ا

توسط HASHTADONOH در 27 فروردین 1399

CROWDFUNDING, نقد و بررسی – هر کس می داند که کار کردن – بلند کردن وزنه در حال اجرا و غیره است که راه خود را از عضلات سالم و قوی تر. همه ما دارای یک بخشی از بدن است که شما به سادگی نمی تواند از ورزش در راه است که – مغز ما است. آیا آن را نمی بزرگ اگر وجود دارد یک راه برای ورزش مغز ما به طور مشابه? علم می گوید ما می توانیم. بر خلاف رفتن به سالن ورزش های محلی خود و برداشتن برخی از وزن شما نیاز به سر به کلینیک محلی تان و متخصصان پزشکی شما قلاب تا به gazillion-دلار نوروفیدبک ماشین. اما چه می شود اگر شما می تواند کمک به مغز شما شکستن عرق در راحتی از خانه خود را ؟ وارد مندی. بیایید نگاهی به آن.

آنچه در آن است ؟

مندی ترکیبی از هدست و نرم افزار است که نوروفیدبک سیستم طراحی شده برای استفاده در خانه. فکر می کنم از آن به عنوان شکلی از مدیتیشن است که فراهم می کند بازخورد مستقیم در اثر آن. از مندی وب سایت:

درست مثل عضلات در بدن شما, مغز شما می تواند آموزش داده می شود. بیشتر به شما آن را بیشتر به شما می توانند یاد بگیرند که برای کنترل فعالیت مغز خود را و رسیدن به ارتفاعات جدید در عملکرد مغز.

انعطافپذیری عصبی است که توانایی به طور طبیعی تقویت مغز خود را. آموزش و تقویت مغز خود را, شما می توانید ایجاد مسیرهای جدید است که اجازه می دهد تا برای بیشتر انعطاف پذیری ذهنی و عملکرد بالاتر.

با مندی پیشرفته سنسور اندازه گیری فعالیت مغز خود را. مغز شما فعالیت است و سپس تجسم در یک سرگرم کننده و آسان برای استفاده از نرم افزار آموزش. آموزش با مندی شما به طور موثر تقویت قشر بجلو مغز (PFC) منطقه ای از مغز که کنترل مغز خود را در مسیر.

بیشتر از مندی Facebook Q&A:

این مندی سخت افزار است که بر اساس عملکردی نزدیک به طیف سنجی مادون قرمز (fNIRS) فن آوری است که در میان چیزهای دیگر اقدامات جریان خون و اکسیژن در قشر (PFC). کاهش جریان خون (hypoperfusion) در PFC است که در ارتباط با اختلالات مغزی و علائم ناخواسته مانند ADHD و عاطفی کنترل کسری بودجه. با استفاده از نوروفیدبک, ما می توانیم قطار مغز به طور داوطلبانه تنظیم جریان خون به PFC.

هدست ساطع می کند نور مادون قرمز که نظارت بر فعالیت های در جلوی مغز خود را. این برنامه فراهم می کند تمرینات برای آموزش مغز شما نیاز به تمرکز و آرامش را به کنترل بازی و پس از آن افزایش فعالیت های خود را در PFC. در حالی که هدست اقدامات خود را پیشرفت آن را واقعا همه چیز در مورد نرم افزاری که مغز شما را تحریک و ارائه نتایج.

وجود دارد بسیاری اخیر و در حال انجام مطالعات در جامعه علمی با تمرکز بر مزایای fNIRS نوروفیدبک (ابتکاری ترکیبی از تکنولوژی و متدولوژی).

بنابراین مندی یک ورزش مغز دستگاه که طراحی شده است برای کمک به شما در بهبود تمرکز و به طور کلی عملکرد مغز از طریق بهبود جریان خون و خون-سطح اکسیژن در قشر.

چه چیزی در جعبه ؟

من فرستاده شد قبل از انتشار نسخه تا چه خواهد شد در جعبه است که هنوز هم در حال تغییر است. من جعبه موجود تنها مندی دستگاه. تولید دستگاه نیز شامل یک شارژ سیم. طراحی خاص این هدست ممکن است کمی متفاوت از نسخه های تولید.

مشخصات سخت افزاری

 • وزن: 2 اونس
 • قدرت: میکرو USB قابل شارژ – احتمالا USB-C در واحد تولید
 • عمر باتری: در حدود 90 دقیقه بر اساس تست
 • بند: پارچه نرم و الاستیک و قابل تنظیم برای اندازه

طراحی و امکانات

دستگاه خود به خود ساخته شده است از نرم لمسی پلاستیکی. من می خواهم به تکرار است که من یک نمونه پیش تولید – در واقع نسخه 3. نسخه 4 است که در آثار, اما من نمی هر گونه اطلاعات در مورد آنچه در حال تغییر است. کافی است به می گویند که آنها در حال پالایش طراحی بر اساس بازخورد و به نظر می رسد که هر تکرار در حال بهتر شدن است.

در داخل جبهه شیرازه ما پیدا کردن سه سنسور.

هر که نصب شده بر روی یک پایه فنری است که اجازه می دهد تا آنها را به مطبوعات را به پیشانی خود را به خوبی تماس بدون استفاده از ناراحت کننده فشار. این سنسور اجازه می دهد مندی برای اندازه گیری جریان خون و اکسیژن در PFC.

این هدست بی سیم و قابل شارژ است. Micro-USB پورت شارژ است که در بر داشت در سمت چپ سوکت هدست تلفن همراه. وجود دارد برخی از بحث هایی که ممکن است با جایگزین USB-C پورت در این واحد تولید شده است اما تضمین شده نیست.

تأمین مندی است که به عنوان ساده به عنوان با فشار دادن دکمه قدرت با مندی لوگو در سمت راست هدست.

آرم پالس به آرامی تا زمانی که آن را متصل با IOS یا آندروید نرم افزار بر روی تلفن خود را یا آی پد. شما می توانید دکمه را دوباره فشار دهید به نوبه خود مندی ، مندی نیز قدرت به طور خودکار خاموش هنگامی که شما خروج مندی برنامه.

من اینجا هستم مدلسازی مندی. شما آن را می پوشند به طوری که گروه استوار بالای ابرو خود را. می توانم نگاه دقیق ؟

راه اندازی

راه اندازی شامل شارژ مندی و نصب برنامه در گوشی های IOS یا دستگاه Android. هیچ راه اندازی حساب. این برنامه قرار است برای پشتیبانی از چند کاربر, پروفایل, پس از آن منتشر شده است بنابراین وجود خواهد داشت مشخصات راه اندازی به عنوان بخشی از برنامه راه اندازی.

عملکرد

اجازه دهید بحث کمی (بسیار کم) در مورد علم پشت این. این فن آوری زمینه ای است به نام عملکردی نزدیک به طیف سنجی مادون قرمز (fNIRS). ایده این است که فعال PFC در نتیجه تغییرات جریان خون در آن منطقه از نظر جریان و اکسیژن است. با به کارگیری منابع نور مانند آنهایی که در سنسور این تغییرات را می توان اندازه گیری شده و به فعالیت در PFC. مندی با آن سخت افزار و نرم افزار می توانید اندازه گیری و کمیت این تغییرات در PFC. آن کسانی که تغییرات انرژی, افزایش و جریان. در اینجا به توصیف خود را از هر متریک.

برای شروع شما قرار داده و در هدست. باید آن را بطور دنج قرار گرفتن ، اگر آن را بیش از حد شل بازی را به شما بگویم وجود دارد یک سیگنال ضعیف و آرام می شود و حرکت نمی کند. که من پیدا کردم که کمی سفت هدست حذف آن پیام است. شلیک تا بازی بر روی گوشی من نشان می دهد یک صفحه نمایش چلپ چلوپ و سپس تایید می کند که هدست متصل است و نشان می دهد که سطح باتری. تنها شامل بازی ساده است – شما تمرکز بر روی توپ. هنگامی که شما به درستی تمرکز آن باعث تغییر در خود PFC افزایش جریان خون و اکسیژن است. مندی تشخیص این تغییرات و توپ افزایش می یابد.

بازی اجازه می دهد تا شما را به انجام جلسات 2, 3, 5, 7, 10, 12, یا 15 دقیقه.

شما تمرکز توپ و سعی کنید به استراحت و فکر می کنم در مورد هر چیزی.

به عنوان تمرکز خود را بهبود می بخشد توپ بالا می رود.

به عنوان شما از دست دادن تمرکز, توپ پایین می رود.

هنگامی که جلسه به پایان رسیده است, بازی تبریک به شما برای کار سخت خود را.

سپس آن را به شما نشان می دهد خلاصه ای از نتایج خود را و نمرات برای هر یک از سه متریک.

توجه داشته باشید – تصاویر فوق بودند از این برنامه نسخه ای که من نصب شده است. اواسط نقد و بررسی برنامه به روز شده و نگاه کمی متفاوت است. من نمی ضبط تصاویر جدید به عنوان برنامه به روز خواهد شد دوباره قبل از تولید و انتشار.

مجله تابع آهنگ تمام جلسات خود را. ایده این است که شما با استفاده از این دستگاه درست مانند ورزش عضلات شما باید ببینید بهبود در عملکرد مغز است.

در اینجا تمام مندی جلسات. به عنوان شما می توانید ببینید – من شده اند قادر به دستیابی به دیگر جریان و انرژی را افزایش می دهد, نشان می دهد که من هستم بهتر است در تمرکز. آن کار نمی کند هر روز, اما این روند در حال بهبود است.

دیگر جریان به این معنی است که مغز استقامت و بهبود توانایی حفظ تمرکز و بدون استراحت. بالاتر افزایش نشان می دهد بهبود توانایی برای به دست آوردن تمرکز به سرعت. بهبود انرژی نشان می دهد به طور کلی بهبود در دراز مدت مغز استقامت.

در اینجا یک نمونه از گیم پلی. شروع کردم دو دقیقه جلسه. من عذر خواهی برای این ویدئو با کیفیت. دوربین من با استفاده از به سادگی نمی تواند تمرکز این نزدیک و دور به اندازه کافی برای تمرکز خوبی ساخته شده این ویدئو بیش از حد کوچک به تواند مفید باشد. در مورد 1:45 من عمدا نگاه دور به از دست دادن تمرکز. شما می توانید ببینید چه اتفاقی می افتد.

یک بار دیگر یادآوری – این یک نسخه قبل از انتشار از هر دو سخت افزار و نرم افزار. نرم افزار به روز شده در وسط از من نقد و بررسی و به روز رسانی می شود تقریبا به طور مداوم. در نسخه تست کردم هیچ تسهیلات برای ردیابی کاربران متعدد است. این مندی مردمی به من بگویید که در این نسخه قادر خواهید بود برای پیگیری های متعدد کاربران پس از یک مندی می تواند توسط تمام خانواده است. آنها می گویند که این نرم افزار رایگان باقی خواهد ماند و خواهد بود وجود دارد بدون هزینه های جاری است. قیمت خرید سخت افزار است که میزان هزینه مندی حل است.

این مندی مردمی صحبت در مورد استفاده از مندی دو تا سه بار در هر هفته بیش از چند هفته به شروع به دیدن نتایج. من فقط دو هفته برای تکمیل این بررسی, بنابراین من با استفاده از مندی یک بار یا دو بار در روز برای دو هفته. و دقیقا این "نتایج" قرار است به نگاه مانند? این بخشی از موضوع است – آن را برای هر کس متفاوت.

یکی دیگر از جنبه های این نسخه قبل از انتشار آن است که دقیقا یک چیز – تمرکز بر روی توپ و آن را بالا برود. آنها دولت است که آنها همچنان به اضافه کردن ویژگی های این نرم افزار پس این فرض است که وجود دارد در حال برنامه ریزی برای انواع مختلف بازی که تمرکز متفاوت و خاص مغز تکنیک های بهبود.

به من ادامه داد: با استفاده از مندی بیش از دو هفته من تا به حال به استفاده از آن, من دیدن پیشرفت در اعداد است. است که ترجمه به هر چیزی عملا قابل توجه به هر دو شوهر یا من ؟

OK – stay with me اینجا.

من بازنشسته شد. من در فلوریدا زندگی می کنند. پس...من گلف. فراموش گلف هست ؟ هیچ. اما من هنوز هم لذت بردن از خودم و اعتماد من بدترین روز من تا به حال در زمین گلف است که هنوز راه بهتر از بهترین روز من تا به حال در محل کار. در یک نمونه مسابقات قهرمانی گلف با یک par 72, من به طور معمول در اواسط-90s. در اجرایی همتراز 3/4 دوره با یک پر از 27-29 به تازگی من شده اند تیراندازی در بالا 30s. من در رکود بوده است و نتوانسته اند آن را کشف کردن. البته درس نیست در این کارت در حال حاضر با COVID-19 پس از آن است که آنچه در آن است. وارد مندی. طی چند روز گذشته من را دیده اند بهبود قابل توجه در بازی گلف. نمرات من در اجرایی دوره 9-سوراخ رفته از 10-12 بیش همتراز به 4-6 بیش از پار. نمرات من در 18-سوراخ قهرمانی دوره رفته اند از اواسط 90s در بالا به پايين 80s. من حتی به ضرب گلوله مقابل نه تنها در بیش از دو par چند روز پیش.

OK – این همه Mendi-مربوط است ؟ راستش من هیچ نظری ندارم. من شده اند با استفاده از مندی برای کمی بیش از یک هفته است. با توجه به آنها می توانید آن را چند هفته به دیدن نتایج. ورزشکاران با استفاده از جلسات نوروفیدبک برای کمک به آنها را بهبود تمرکز و عملکرد. در حالی که اصطلاح "ورزشکار" باید استفاده شود بسیار آزادانه هنگامی که با اشاره به من من شاهد یک بهبود قابل توجه در بازی گلف و تنها تغییر من شده است با استفاده از مندی.

چیزی که من دوست دارم

 • راحت
 • خرید یک بار با بدون هزینه های جاری
 • پشتیبانی از کاربران متعدد (آینده قبل از انتشار)
 • بازخورد فوری

آنچه که من می خواهم تغییر

 • من ترجیح می دهم یک USB-C پورت شارژ در مقابل قبل از انتشار میکرو پورت USB
 • بازی اضافی در این نرم افزار است که ممکن است اتفاق می افتد قبل از تولید و انتشار
 • پشتیبانی از کاربران متعدد باید به برنامه اضافه شده

افکار نهایی

من هیجان زده برای تست مندی. وجود دارد بسیاری از بهداشت و درمان و تناسب اندام, دستگاه های عرضه شده برای استفاده در منزل است که واقعا فقط یک راه برای جدا کردن شما از پول خود را. من شک و تردید در مورد مندی و فکر کردم آن ممکن است سقوط به دسته. پس از چند هفته استفاده از مندی من شک و تردید اما من شک و تردید از اصلی من در شک و تردید. من گلف بازی در ادامه بهتر باشد و من هیچ راه دیگری به توضیح است که از مندی. من قصد دارم برای ادامه به استفاده از مندی و ببینید که آیا در دراز مدت می بینم دیگر تغییرات مثبت. در حال حاضر, حداقل, اجازه دهید بگویم که من یک نیمه تردید مؤمن در نوروفیدبک و مندی توانایی ارائه کرده که به کاربر در خانه در یک قیمت معقول.

قیمت: اوایل حامیان Kickstarter می توانید مندی برای $299. کامل خرده فروشی خواهد بود $499.
که در آن به خرید: مندی است که تنها در دسترس از طریق Kickstarter. با یک اوت-تحویل در ماه اکتبر هدف است.
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط مندی.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب