گم شده و پرهای روی سر/گردن تغییر شکل پنجه?

Yeahhhh من نمی توصیه قرار دادن بنزین در هر نقطه در نزدیکی پرنده خود را (و یا خود را که برای ماده.) نقطه خیساندن/پوشش پاها است به خفه/غرق کنه به طوری که وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های امن تر به جای استفاده از. شستشو با مسواک در یک صابون حمام و سپس پوشش با وازلین یا مشابه است یک گزینه خوب به عنوان چک کردن در با دامپزشک خود را برای توصیه های خود را. برخی از مردم در برخی از مناطق استفاده از ایورمکتین برای کمک به کشتن کنه به عنوان به خوبی. اگر شما fussing با پاهای خود را/پا به هر حال آنها تحمل آن چیزی که می گویند شما نمی توانید با دقت تر و تمیز بازگشت برخی از بیش از حد ناخن یا نه. همان است که در سایر حیوانات شما نیاز به دانستن که در آن سریع است به طوری که آنها نمی خونریزی. اگر شما مطمئن نیستید آن را قطع نکنید و دوم مجموعه ای از چشم بر روی آن.

برداشت می تواند یک دسته کوچک موسیقی جاز از بسیاری از چیزهای بیشتر و فضای بهتر, تغذیه و خستگی busters همه ایده های بزرگ است.

لخت دلسرد شدن/ناحیه سینه به خوبی می تواند از آنها در حال استراحت بر روی زمین به جای roosting که می تواند از هر تعداد از علل – اگر پاهای خود را/پا درد آن ممکن است آسان تر به ماندن بر روی زمین است. و یا شما می تواند حق شاید آنها تا به حال هرگز گزینه roosting.

در هر صورت تجلیل به شما برای مراقبت از این خانم ها حتی اگر مشکلات خود را نبود مال شما برای شروع! 🙌

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net